Şimdi Ara

Avansas 150TL üzerine 50TL kod yolladı YANIYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
7
Favori
8.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

vergi no istiyor

Bireyseli seçip tckimlik gir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen kod kullanmayacak varsa ben de alabilirim.
  • axess e bir şey geliyor mu

karne kampanyasına vermesi lazım

AVANSAS ne olarak geçiyor

• 50/150 kod isteyen varsa verebilirim.

Edit: Kod paylaşılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mburak06 -- 3 Şubat 2016; 15:39:42 >
  • Arkadaslar kaliteli ve uygun fiyatli 1tb hdd onerebilecek var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: formula01

axess e bir şey geliyor mu

karne kampanyasına vermesi lazım

AVANSAS ne olarak geçiyor

Değişmediyse kırtasiye olarak görünüyordu

• hdd bitmiş galiba.

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    ben alacağım fakat indirim yapmıyor bende. sizde yapıyor mu ? Koltuk önerileri sayfasında bu koltuk konuşulmuştu, alabilirsiniz. Piyasada değerinin 150 lira aşağısında.
  • kod kullanmayacak olan varsa ben de kullanmak isterim
    teşekkürler.
  • kod gelipte kullanmayacak varsa pm den gönderirse müteşekkir olurum.
  • Kodu kullanmayacak olan varsa alabilirim.
  • Kullanmayacak varsa israf olmasın

• bu avansasta her şey ne kadar pahalı geldi bana
  • herşeyin fiyatını bindir sonra 50 tl çek gönder yemezler avansas. Banada gönderilmiş almayın aldırmayın

maxell hdd 130A sattılar şimdi 170 olmuş. Dalgamı geçiyosunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

herşeyin fiyatını bindir sonra 50 tl çek gönder yemezler avansas. Banada gönderilmiş almayın aldırmayın

Fiyat bindirmede haklısınız, fakat 113 TL gibi bir ücrete HDD aldım, şu anda bu fiyata yakın alternatif gösterebilir misiniz?
    Daha önce bu kadar ucuz olmuş muydu bu ürün, olmamıştı. Tekrar büyük bir indirim olacağı hakkında bir ileri görüşünüz mü var 100TL olması gibi.
    Geçen sefer alamayanlar için tekrar fırsat olarak gördüm paylaştım ben, zaten hemen de tükendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatinchewik

quote:

herşeyin fiyatını bindir sonra 50 tl çek gönder yemezler avansas. Banada gönderilmiş almayın aldırmayın

Fiyat bindirmede haklısınız, fakat 113 TL gibi bir ücrete HDD aldım, şu anda bu fiyata yakın alternatif gösterebilir misiniz?
    Daha önce bu kadar ucuz olmuş muydu bu ürün, olmamıştı. Tekrar büyük bir indirim olacağı hakkında bir ileri görüşünüz mü var 100TL olması gibi.
    Geçen sefer alamayanlar için tekrar fırsat olarak gördüm paylaştım ben, zaten hemen de tükendi.

avansasın çakallığı 150 tl + kdv üzerine indirimdi , maxell ise 144 tl +kdv fiyatı var. Yani o çek ile o hdd alınamıyor.
    burdan bir arkadaşa verdim kendisi kullansın ,avansasta milleti dolandırmasın.

• alın hayrını görün; AVE5R6T
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatinchewik

quote:

avansasın çakallığı 150 tl + kdv üzerine indirimdi , maxell ise 144 tl +kdv fiyatı var. Yani o çek ile o hdd alınamıyor.
    burdan bir arkadaşa verdim kendisi kullansın ,avansasta milleti dolandırmasın.

Adamlar ne yapsa yaranamıyor, 170TL kdv dahil bir hdd var bunu görüyorsun ve 120TL ye almak istiyorsun değil mi, at kardeşim sepete ekstradan 1 top kağıt sonra kullan hediye çekini düşsün 120TL olsun, adam 50TL indirimin var diyor 58TL civarı zaten indirim yapıyor. 120TL ye hem 1 top kağıt hem de 1tb hdd alıyorsun el insaf yahu

• Teşekkürler 118 tl ye 120 gb Sandisk ssd ve 12 li alkalin pil almış oldum.

• Arkadaslar uygun fiyatli 1 tb hdd var mi alinabilecek?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.