Şimdi Ara

Avansas %15 indirim(kişiye özel olabilir)(telefon hariç)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maillerinizi kontrol edebilirsiniz. Mobilde kod doğru olsa bile kabul etmiyor. Masaüstü veya notebooktan deneyin.
    https://www.avansas.com/logitech-k400-plus-touch-kablosuz-klavye-beyaz-920-007150-p-73758
    Normalde 129₺ ki bu bile piyasadan ucuz. İndirim koduyla 109,65₺ ye geliyor.

Avansas %15 indirim(kişiye özel olabilir)(telefon hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 18 Ocak 2019; 22:21:9 >

• Size özel herhalde fotokopi kağıdı alacağım ben de yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Banada gelmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana gelmemiş, kullanmayacak olan varsa talibim
  • işyerine hızlı tüketim malzemeleri alacağız kullanmayacak olan varsa büyük sevaba girerbiilir
  • banada gelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Avansas müşteriyi hiç tınlamayan müşteri memnuniyeti sıfır bir firma.5 kavanoz hazır kahve aldım karton bir kutuyla hiçbir önlem almadan yollamışlar.2 kavanoz tamamen kırılıp kahveler dsğılmış resimlerini çekip kendilerine attım şikayetvar a resimleriyle beraber şikayet yazdım adamlar hiç tınlamıyor.
    ..Kopyala yapıştır cevap yazıyorlar sadece ne arayan var ne soran.
  • aybasan kullanıcısına yanıt
    Ürün sorunsuz gelirse birşey yok da, sıkıntı varsa o zaman avansas sıkıntı , sizde nasıl oldu bilmiyorum ama müşteri hizmetleri çok ağır işleyen bir sisteme sahip . Sabrınız çok ve vaktiniz bolsa devam edin şikayete, sonucunu alırsınız. Siz yine 5 üründen 3ünü kurtarmışsınız. Bizim durum çok daha trajikomikti. Adamlar kutuyu boş göndermiş, MH arayınca otomatik cevap resmini çekip mail atın. Diyorum ki neyin resmini atayım? kutu boş . Birkaç ürün olur da pardon birini unutmuşuz olabilir derim, insanlık hali, çalışanların yoğunluğundan olbilir de boş kutu göndermek nedir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.