Şimdi Ara

Avalon Heroes > Avalon Rematch

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanında Avalon Heroes olarak bildiğimiz Alaplaya'nın MOBA oyunu kapatılmıştı bundan yaklaşık 1 yıl önce. (Veya daha fazla)
    Şimdi koreli bir firmanın elinde Avalon Rematch olarak tekrardan çıktı. Çıkalı henüz bir buçuk ay oldu.
    Oyunun sitesi: Avalon Rematch
    Oyun sadece koreli oyuncular için kullanılabilir durumda. Ne yazık ki henüz avrupa veya amerika sunucusu yok. Olacağından da emin değilim.
    Sürekli takip ediyorum belki oyun başka ülkeler için de kullanılabilir olmuştur düşüncesiyle ama malesef henüz bir gelişme yok.
    Avalon hakkında size söyleyebileceğim; Alaplaya'nın S4 League oyununun gölgesinde kalmış, keşfedilememiş ve oyunun Game Master'ları tarafından ilgisiz bırakılmış bir oyundur. Dota oynadım, LoL oynadım, HoN oynadım ama Avalon'daki gibi bir meta ve oyun eğlencesi hiç görmemiştim. Sanırım son zamanlarda çıkan Blizzard'ın yeni MOBA oyunu Heroes of the Storm ona biraz benziyor ama inanın Avalon hepsinden daha farklıydı. Şimdi oyunun metasını anlatmaya çalışarak bu konuyu fazla uzatmak istemiyorum. Eğer buralarda eskiden Avalon Heroes oynayan arkadaşlarım varsa düşüncelerini paylaşmalarını rica ediyorum. Avalon Heroes hakkındaki düşüncelerimde yalnzı değilsem bunu bilmeyi çok isterim. Okuyup vakit ayırdıysanız teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURT COBAIN -- 16 Nisan 2014; 1:11:06 >

• Dostum bu konu ile ilgili sana mesaj attım :) Bekliyorum
  • masamichiyle kombo yapmayı özledim
  • Ben oyunu indirdim giriş ekranına kadar problemsiz açılıyor ancak kayıt olamk gerçekten zor. Çünkü resmi sayfası korece ve bir yerden sonra tıkanıyorum beraber bunu araştırırsak elbet nice avalon aşığına yardımcı olmuş oluruz.http://www.avaloneonline.co.kr/ Site burası arkadaşlar ve google ın yardımı ile bir nevi anlaşılır kılıyor
  • Ulan be mavi bi karakter vardı onla görünmez olup gizlice uzaktan adamların kulelerini indirmeye çalışırdık.Karakter skillerini kasıp pazarda satardık.Mavi bi okçu vardı Ashe'nin çakması onunla mavi top biriktirip tek atardık adamlara golem çalmak ayrı bi güzel 15 dakikada çıkan sanırım golemleri müzik aleti kullanan bi kızla ele geçirir kulelere hücum ederdik.Aynı eskisi gibi olsa gene oynarım Lol grafik falan filan her açıdan üstün ama o yundan aldığım zevki hiç bir oyunda alamadım şu ana kadar.
  • bilgilendirme için teşekkür ederim bu yaşıma kadar oynadığım en iyi moba oyunlarından biriydi :)
  • Haftada en az 1 gün bakıyorum hala açılmış mı? Diye :D Oynadığım tartışmasız en iyi moba oyunuydu :(
  • Zevkli bir oyundu. Tabi 4 sene eönce çoğu kişi moba nasıl oynanır bilmiyordu. Yine de LoL'den zevkliydi.
  • Hortlatıyorum ama gerçekten ben ilk çıktığı günden beri Avalon oynuyan bir hayranıydım ve şu anda kayıt olmakta skıntı yaşıyorum. Yardımcı olabilecek biri varsa geceleri dua edeceğim onun için ,:D gerçekten sabahlara kadar oynadığmı 4 saat market başında beklediğimi bilirim upup
  • hala arada Avalon Heroes adına arama yapar tekrar çıktı mı diye bakarım :D oyunda pek iyi değildim daha küçüktüm o zamanlar 13-14 yaşlarındaydım galiba :D keşke tekrar açılsa
    Bu yazıyıda arama yaparken buldum belki açılmıştır araştırıyorum şuan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banlanacak Olan Adam

Haftada en az 1 gün bakıyorum hala açılmış mı? Diye :D Oynadığım tartışmasız en iyi moba oyunuydu :(

halaaa ayda en az 1 kere gelip bakıyorum ulan :D
  • kore serveri de kapanmış hayırlı olsun of alaplaya of
  • bu oyun kapanmadan 2 ay önce fala nbaşlamıştı karakdaşla tam oyunu öğrendik biraz oyun kapandı :). ço khoşuma gitmişti oyun aldıgımız heroları fala nsatabiliyroduk normal mobalar gibi degildi.hero ticareti yapılıyordu pazarlar fala nvardı ne güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURT COBAIN

Zamanında Avalon Heroes olarak bildiğimiz Alaplaya'nın MOBA oyunu kapatılmıştı bundan yaklaşık 1 yıl önce. (Veya daha fazla)
    Şimdi koreli bir firmanın elinde Avalon Rematch olarak tekrardan çıktı. Çıkalı henüz bir buçuk ay oldu.
    Oyun sadece koreli oyuncular için kullanılabilir durumda. Ne yazık ki henüz avrupa veya amerika sunucusu yok. Olacağından da emin değilim.
    Sürekli takip ediyorum belki oyun başka ülkeler için de kullanılabilir olmuştur düşüncesiyle ama malesef henüz bir gelişme yok.
    Avalon hakkında size söyleyebileceğim; Alaplaya'nın S4 League oyununun gölgesinde kalmış, keşfedilememiş ve oyunun Game Master'ları tarafından ilgisiz bırakılmış bir oyundur. Dota oynadım, LoL oynadım, HoN oynadım ama Avalon'daki gibi bir meta ve oyun eğlencesi hiç görmemiştim. Sanırım son zamanlarda çıkan Blizzard'ın yeni MOBA oyunu Heroes of the Storm ona biraz benziyor ama inanın Avalon hepsinden daha farklıydı. Şimdi oyunun metasını anlatmaya çalışarak bu konuyu fazla uzatmak istemiyorum. Eğer buralarda eskiden Avalon Heroes oynayan arkadaşlarım varsa düşüncelerini paylaşmalarını rica ediyorum. Avalon Heroes hakkındaki düşüncelerimde yalnzı değilsem bunu bilmeyi çok isterim. Okuyup vakit ayırdıysanız teşekkür ederim :)

konu güzel fakat heycanladıgım sırada üstteki arkadaşın kapandı demesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzyilmaz -- 14 Şubat 2016; 22:34:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzyilmaz

quote:

Orijinalden alıntı: KURT COBAIN

Zamanında Avalon Heroes olarak bildiğimiz Alaplaya'nın MOBA oyunu kapatılmıştı bundan yaklaşık 1 yıl önce. (Veya daha fazla)

konu güzel fakat heycanladıgım sırada üstteki arkadaşın kapandı demesi

oyun kapandı hala kontrol ediyorum.ahh şu alaplaya bozulmasaydı ne güzel olcaktı.şirketin her oyununu oynuyordum s4 florensia fantasy tennis audition loco(gerçi bu açılıp çabuk kapandı .d) meastra falan öyle oyunlar geldi sonradan onlar hariç tüm oyunlarını bol bol oynadım :( sonra ne mi oldu alaplaya başını aldı .d
  • çıkışından kapanışına kadar oynuyordum. görülmemiş bir moba mantığı vardı. pve de 4-5 kişi girip bir map i geçiyordun, pazarlarda hero satıp alabiliyordun, 4 lane li map vardı kare şekilde ortaya açılıyordu ve oyunu kestiğin slota göre kazanıyordun. şuanda piyasada popüler olan hiçbir moba oyunu avalon heroes gibi zevk veremez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A8E31AA1 -- 4 Aralık 2016; 19:8:5 >
  • Moba sever birisi olarak başlığı görünce bi hışımla tıkladım ama hevesim kursağımda kaldı.Gerçekten çok güzel,kendine özgü mekanikleri olan bir yapımdı.Dota ve lol'ün yanına 3. büyük olarak gelebilecek kapasitedeydi.Neyse selam olsun o günlere diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

Moba sever birisi olarak başlığı görünce bi hışımla tıkladım ama hevesim kursağımda kaldı.Gerçekten çok güzel,kendine özgü mekanikleri olan bir yapımdı.Dota ve lol'ün yanına 3. büyük olarak gelebilecek kapasitedeydi.Neyse selam olsun o günlere diyelim.

2 seneden önceden yorumum var halaa avalon heroes yazar bakarım google'a.açılsada oynasak la :( avalon rematch da kapandı :(
  • Sırf buraya cevap atmak için üye oldum, hala gözlerim yaşlı bir şekilde Avalon Heroes geri açılmış mı diye bakıyordum ki buraya denk geldim. Gelmiş geçmiş en iyi MOBA, yerini kimse tutamayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn It To The Ground

quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

Moba sever birisi olarak başlığı görünce bi hışımla tıkladım ama hevesim kursağımda kaldı.Gerçekten çok güzel,kendine özgü mekanikleri olan bir yapımdı.Dota ve lol'ün yanına 3. büyük olarak gelebilecek kapasitedeydi.Neyse selam olsun o günlere diyelim.

2 seneden önceden yorumum var halaa avalon heroes yazar bakarım google'a.açılsada oynasak la :( avalon rematch da kapandı :(

halaa gelip bakıyorum vicdansızlar açın oyunu avalon heroes istiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.