Şimdi Ara

Auzentech'den yeni ses kartı; X-Fi HomeTheater HD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ses kartı üretiminde sektörün iddialı isimlerinden Auzentech ürün gamına yeni bir model ekliyor. Firmanın X-Fi HomeTheater HD olarak isimlendirdiği yeni ses kartı, Creative'in X-Fi ses işlemcisini temel alıyor ve PCIe x1 ara birimini destekliyor. 64MB X-RAM bellek ile donatılan ve başta 8 kanal PCM olmak üzere 4-bit/192kHz ve 24p True Cinema çıkışlarına sahip olan X-Fi HomeTheater HD, EAX Advanced HD 5.0, Dolby Digital Live ve DTS Connect gibi teknolojilere de destek veriyor.

Bağlantı portları arasında yüksek kalitede data transferi için HDMI 1.3a konnektörü de bulunan yeni ses kartının Temmuz ayı sonunda satışa çıkması bekleniyor.

• creative firmasından ne farkı kaldı şimdi bunun.. içerisinde creativin herhangi bir parçasının bulunduğu bir kart bir daha almam... mp3 çalarıda bozuldu.. sinir oluyorum bu firmaya...
  • z5500 ün kontrol panelini söksek onun yerine bu ses kartındaki D-sub çıkışından bağlantı yapsak kayıp yaşamadan dolby truehd ve dts hd sesleri alabilirmiyiz.
  • creativeden şaşmam ;)
  • Auzentech de dark side ile işbirliğine girmiş...
  • Auzentech ile X-FI Prelude ile tanıştım ve yapım kalitesi çok iyi ürünler veriyorlar. Creative'le alakaları yok. Mühendisliği sadece Chip'i benziyor. Diğer aparatlarla fark atıyor firma ve çok çalışkanlar. Sürekli güncel sürücü hazırlıyorlar ve bu çok iyi...
  • Bağlantılar hariç Creative'den pek farkı yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

creativeden şaşmam ;)

Audigy serisi bir kartın olsaydı belki düşüncelerin değişirdi..
  • Bu saatten sonra ses kartına para israftan öteye gitmez.Nedeni Microsoft ta saklı.
  • ben alırım bu ses kartını işte.yada elit pro, bu ikisinden başkasını beğenmiyorum ben.sadece fatal1ty champion kullansamda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

creativeden şaşmam ;)

aynen öğle
  • biraz dikkatli baktığımda kartta hem asusun splendid hd çiplerini hemde creative in xfi çipini gördüm gibime geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: -dehşet-

Bu saatten sonra ses kartına para israftan öteye gitmez.Nedeni Microsoft ta saklı.

Eger kayipsiz BLURAY TRUE HD seslerini duymak istiyorsaniz mecbur alacaksiniz.Ama oyun ve bd-rip ile ilgileniyorsaniz o zaman standart bir x-fi serileri bile fazlasiyla isinizi gorecekdir.
  • optik çıkışı yoksa isterse hdmi 2 çıkışı olsun optik çıkışı olmayan ses kartımı olur kaç kişinin evinde hdmi çıkışlı amfi veya ses sistemi var olmamış çakma creative seniii
  • quote:

Orjinalden alıntı: Big.Daddy

optik çıkışı yoksa isterse hdmi 2 çıkışı olsun optik çıkışı olmayan ses kartımı olur kaç kişinin evinde hdmi çıkışlı amfi veya ses sistemi var olmamış çakma creative seniii

Optik ve koaksiyel çıkış mevcut kartta. İki çıkıştan birini kullanabilmek için kartla gelen adaptör kullanılabiliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TARANTULA-MK

quote:

Orjinalden alıntı: Big.Daddy

optik çıkışı yoksa isterse hdmi 2 çıkışı olsun optik çıkışı olmayan ses kartımı olur kaç kişinin evinde hdmi çıkışlı amfi veya ses sistemi var olmamış çakma creative seniii

Optik ve koaksiyel çıkış mevcut kartta. İki çıkıştan birini kullanabilmek için kartla gelen adaptör kullanılabiliyor.

Creative den her turlu cok ustun bir ses karti birazcik arastirma yaparsaniz goreceksiniz.Arkadasinda dedigi gibi kartta her turlu cikis mevcuttur ve en guncel butun ses teknolojileri desteklenmektedir.

• bileşenlerden kısmışlar hepsi katı kapasitör değil bu seferki, auzentech iyi bi kart ama pahalı hemde cokpahalı xfi gibi bi yongayı üreten firmadan benzer segmentte cokdaha pahalıya satıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.