Şimdi Ara

## AUZEN X-FI PRELUDE 7.1 SES KARTI ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
1
Favori
15.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: CWaRRioR

Herkes netten mi sipariş veriyor, yoksa gidip yüzyüze konuşmayı düşünen var mı?

Cwarrior ben Ankaradayım.. yarın gidip konuşucam... olmadı tel ile aricam mutlaka yarın... ama haftasonu kesin giderim DFS ye... elden alıcam ben kargo gibi şeyler bana ters mümkün old.nca uzak durmaya çalışıyorum
  • reyting rekoru kırıyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

quote:

Orjinalden alıntı: CWaRRioR

Herkes netten mi sipariş veriyor, yoksa gidip yüzyüze konuşmayı düşünen var mı?

Cwarrior ben Ankaradayım.. yarın gidip konuşucam... olmadı tel ile aricam mutlaka yarın... ama haftasonu kesin giderim DFS ye... elden alıcam ben kargo gibi şeyler bana ters mümkün old.nca uzak durmaya çalışıyorum

• ankarada olanlar yuz yuze bı gorusme yapsınlar on ızlenımlerını bır bıldırsınler :)
    bende ıstanbuldayım benımde ımkanım yok ama olsaydı kesınlıkle gorusmeye gıderdım sıcak caylarını ıcerdım
    gıden arkadaslarda bızden kucuk bır tesekkur ıletebılırlerse cok sevınırız bu kartı bıze sagladıkları ıcın
    bu arada boyle kalıtelı bır kartı bılıyor olupta getırmeyen fırmalarıda burdan duyarlılıga cagıralım
    1 2 marka ıle bızlerı kandırıyorlar yurt dısında bu kart gıbı daha bır cok donanım urunlerı varken halen 3 5 marka ıle ıdare edebılmemız bıze buyuk bır haksızlık
  • Ya beyler şu konu dışındaki topiğe de yüklenelim arada ne dersiniz ?? gidip bi kaç bişiler yazıp üstte tutalım... şuan 1. sayfada ama yazan eden yok ..
  • Arkadaşlar elite pro satıyorum 1 haftalık Tabi şakka ama Auzenide patlatıyorum ses kartı delisi olduk bu ara banada kargo olayı zor emin abi nerelerdesin sen izmire mi istedin siparişi???
  • Nooldu helsloot ?

*Almıyomusun sen hani alıcaktınn ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Ya beyler şu konu dışındaki topiğe de yüklenelim arada ne dersiniz ?? gidip bi kaç bişiler yazıp üstte tutalım... şuan 1. sayfada ama yazan eden yok ..

• Snakef1 ,Dallamos sizler almayı düşünmüyormusunuz ?
  • @Mustafa� hb bize hatasının lelafisi olarak elite pro verdi
  • Yok hocam valla ben Fatality'nin peşinden koşacam biraz daha

Bi de Auzen iyi hoş da 300 YTL'ye yakın fiyatı var. 3'te biri fiyatına Fatality alabilirsek HB'den süper olacak
  • İnşallah istediğiniz kartı alabilirsiniz ama ben onlara paramı vermem bu saatten sonra bu yamuğu yapmayacaklardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mustafa�

İnşallah istediğiniz kartı alabilirsiniz ama ben onlara paramı vermem bu saatten sonra bu yamuğu yapmayacaklardı

yaptıkları yamuğun cezasını inşallah fatality alarak ödetecez
  • kısmetımızde auzen varmıs demek
    hb bu yanlıslıgı yapmasa bende bu kartı aklımdan bıle gecırmezdım
    300 ytl de versek bence boyle bır kartı tr ye gıtırtıp kullanmak bıle buyuk basarı :)
    bu arada gıtar baglasam nasıl bır performans alabılırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einhander -- 17 Ocak 2008; 0:47:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedy35

Arkadaşlar elite pro satıyorum 1 haftalık Tabi şakka ama Auzenide patlatıyorum ses kartı delisi olduk bu ara banada kargo olayı zor emin abi nerelerdesin sen izmire mi istedin siparişi???

Kartı siparişi verdik tabi kargo ile izmire gelecek (herhalde) bu konuda bir sayfa gelmedi sipariş verirken.
    vede hani kargo firması falan gelmedi sipariş aşamasında başka sitelerden alırken geliyordu. Kargo dahil nasılsa, ama firmayı da bisek iyi tabi bi anasayfadan bakmak lazım hangi kargo firması.

Sipariş tamam, eft tamam yapıldı, işlem tamam, artık kart bekleniyor.
    EDIT: siteye baktım ups miş kargo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keleminabi -- 17 Ocak 2008; 1:09:50 >
  • bununla profosionel vocal kaydı alınırmı 24 bit felan m audio gibi felanmıdır ?
  • Ben bir ayar çekeyim hemen kargo olayını bir soruşturayım
  • Bugün 4 de sınavım var arkadaşlar.. sınavdan önce ayarlayabilirsem gidicem DFS Bilgisayara ,yanlarına konuşucam... İZlenimlerimi yazıcam merak etmeyin... Eğer mümkünse ki mümkündür.. kart gelince elden almak için konuşucam özellikle... ve incelicem tabii ... Biraz da eğer uyarsa kaparo bırakmayı düşünüyorum garanti olsun diye...
  • Bu kartın X-Fi Xtreme'e göre avantajları nedir Keleminabi... Değişmeye değer mi ? Hani ben sana pm den bir kulaklık meselesi açmıştım bu kartla o sorunu çözebilir miyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: S. YıLDıZ

Bu kartın X-Fi Xtreme'e göre avantajları nedir Keleminabi... Değişmeye değer mi ? Hani ben sana pm den bir kulaklık meselesi açmıştım bu kartla o sorunu çözebilir miyim?

Distribütörler auzentech kart getirtin konusuna bak.. orda bilgiler var biraz... bu arada extreme e göre bariz üstün bi kart çoğu yönden... çipi aynı fakat üzerindeki komponentler farklı .. bunu rahatça söyleyebiliriz...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.