Şimdi Ara

AUTOCAD-SOLİDWORKS önce hangisinin kursuna gidiyim ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
8.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mmert02

Butun reklamci simsarlar doluşmuş. Şimdiye kadar kursa hangi arkadaşim gittiyse hicbiri de öyle ahim şahim bir fayda gordugunu soylemedi. Yok kursa gitmezsen bi noktaya kadar gelirsin falan bunlar bu kursu veren 0 mesajli uyelerin akillari karistirmasindan ibaret. Sen istedigin kadar kursa da git o programi kullanabilecegin bir işe girinceye dek illaki bir noktada kalacaksindir zaten. Bunun kursta ya da evde calismakla ilgisi yok. Verdikleri sertifika da bir işe yarayacagini sanmoyorum iş veren sertifikana bakmaz. Kolay gelsin.

her kelimesine katıldığım bir yorum olmuş valla ağzınıza sağlık.
    işyerlerin sertifikaya önem vermediklerini her yerde vurguluyorum.

diyelim sertifikan var ve işi bilmiyorsun? 1 ay sonra kapı onunde bulursun kendini.
    sertifikan yok ancak işi bilirsen, seni 1-2 ay denerler... ve sonrasında zaten kendini ıspatlamış olursan herşey tıkırında ilerler.
  • ben de solidworks kursu almak istiyorum herkes üçüncü binyıl diye bir kurumu önerdi sizler ne önerirsiniz arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eliföztürk

ben de solidworks kursu almak istiyorum herkes üçüncü binyıl diye bir kurumu önerdi sizler ne önerirsiniz arkadaşlar.
    Ben ziyaret ettim kendilerini, çok fazla iddaalılar. Fiyat olarak biraz uçuk yalnız. 1800 TL istiyorlar her bir kurstan, 2 kurs alırsan 1 kurs hediye ediyorlar ek olarak. Ben Catia için görüştüm kendileriyle.
  • Kursa gittiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machine Wizard -- 11 Aralık 2018; 20:21:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.