Şimdi Ara

----------AUTO SHOW 2006----------- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
0
Favori
4.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fuarda tam 8 saat dolaştık ve ençok cıtroen c5 i sevdim .içine oturduk ne gelen var ne giden ,müzik felan dinledik sohbet ettik.bu arada tabi dinlendik arabada cok rahatmış..fuar zaten boştu.cokkalabalık değildi, ben iran otomobillerini hiç sevmedim bu benim şahsi gorusum sanki 10 yıl oncesinden geliyor arabalar dış gorunusu ok . ama yaw kapısını bile acarken gacır gucur ediyor araba zaten o zaman dedim tamam iş yok bunda içine oturuyosun orta konsol 92 model toyota corolla dan daha kötü .. eski sistem var. döşeme renkleri fln .hiç hoşuma gitmedi tabi.zevkler ve renkler meselesi bu.tartışılmaz. bu arada çin otomobilleri hakikatten eger ucuz olursa alınası otomobiller fiyatları henuz belli değil ama o çin malı jipi veya sedan bi otomobili.20 mılyara versinler,hemen gıdıp alırım.benim hosuma gıttı ama tabi pahalı olursa degmez yani.....audi ye bende demek istiyorum ne kıymetli arabaları varmış öyle ya. hepsinin kapıları kitli.sonuç olarak bence süper bir fuardı her araba meraklısının gidip gormesi gereken bir fuar..ha bide butun mercedeslere bindim.ne guzel arabalarmıs onlar ya..uff içim gitti walla.
    birde opel vectra opc ve astra opc ye resmen bittim yani...vectra 280hp 0-100km hızlanması 6.2sn galıba astra 240hp oda aynı..ne super arabalar oyle.
    son olarak 27 mılyara mıtsubishi lanceri bırakıyorlar bence o fiyata boyle başka bir araba bulamazsınız.param olsa sıfır araba alıcak olsam hic dusunmeden alırdım lancerı..clıo bile 30 küsür milyarken..lancer 27 milyar brawo

• Arkadaşlar, fuara giriş fiyatları nedir acaba? Kısmetse, bitmeden bu Cumartesi gitmeyi düşünüyorum. Yolum hafta sonu İstanbul' a düşecek de...
    (Bu arada Cumartesi' den Salı'ya kadar İstanbul'un nufusunu 1 kişi daha arttıracağım için kusura bakmayın )
  • quote:

Orjinalden alıntı: resmonse

Arkadaşlar, fuara giriş fiyatları nedir acaba? Kısmetse, bitmeden bu Cumartesi gitmeyi düşünüyorum. Yolum hafta sonu İstanbul' a düşecek de...
    (Bu arada Cumartesi' den Salı'ya kadar İstanbul'un nufusunu 1 kişi daha arttıracağım için kusura bakmayın )

15 ytl.

Bu arada videoyu upload ettim Volkswagen standındaki 3 televizyonlu tasarım ın videosu çok enteresan bir alet...

Buyrun BİG KİNG gururla sunar resimlerden sonra fuar hakında video;

http://www.youtube.com/watch?v=c70Q758LYzs

• skodadakilerin yakın ilgisi gerçekten güzeldi....
    audileri alsınlar başlarına çalsınlar ....binemedikten sonra ben napiyim öle standı......
    bmw gösterişsiz di....hoşuma gitmedi açıkcası....
    mercedes en iyisiydi s serisine bile binmeye kurcalamaya izin weriyorlardı helal olsun adamlara...özellikle bagajın otomatik kapanması olayına bayıldım......ortamı da çok hoş hazırlamışlar....
    alfadaki tipler e uyuz oldum....
    genel olarak çok güzel bir fuar kesinlikle gidilip gezilesi......
  • fuar gayet güzledi.

iran ve çin otomobillerini binme ve inceleme fırsatı buldum.
    öncelikle iran otoları çok basit ve oldukça vasat işçilik kalitesine sahipler.
    şahsen bana olumlu bi tarafı var ibi gelmedi.

çin otoları ise bence gayet ii idi.her ne kadar güvenlik teslerinde falan sınıfta çaksa da bence iç mekan kalitesi oldukça başarılı.
    ben bu kadarını beklemezdim.araçlar uygun fiyata satılırsa kesinlikle alınır ve çok satılır.

fakat motor ve yürüyen aksam kalitesi durduğu yerde anlanmaz zaman içerisinde kendilerini belli edecekelr.

arazi aracının motor kaputunu açtım baktım.iç mekandaki işçilik orada yerini bence içler acısı bir hale bırakıyor özellikle akünün bağlandığı kablolar incecikti. çok garip geldi bana.

iç mekan kalitesi olarak gayet başarılı ancak testleri beklemek lazım diyorum.

mercedes standına gelecek olursa işte benim bittiğim yer orası zaten. fuarda bu kadar güzel arabanın bir arada toplandığı başka stand yoktu.her ne kadar karşısında bmw bile olsa bmw de hiç bir arabanın içine oturmadım.
    çünkü baktığımda mersodan sonra beni sarmadı ve pas geçtim.

cl serisi dehşetti! sl seirisi zaten kendini dünya üzerinde ispatlamış bşr araç.yani güzeller oradaydı.

audi ye gelecek olursa audi geçmişteki 2 fuarada gittim her zamanki gibi araçlarının kapılarını kitlemiş.sanki millet yiyecek.adamlar o kadar pahalı s serilerini teşhir ediyrlar adamlar a 3 ü açmıyorlarayrıca a 8 yoktu

phetona da binme şansı buldum çok güzel bir araç.harika bence zannedersem v10 tdi vardı orada.

şimdilik beni etkileyen modeller bunlar aklıma geldikçe yazarım daha

• arkadaşlar ben bu gün bir daha gittim bu sefer subaru mankenleri çok bilgiliydi ayrıca skoda daki manken bize aracı 15 dk boyunca tanıttı çok ilgiliydiler ama en çok ilgilenenler citröen oldu
    bu arada toyota yine milleti çoşturdu müzik sistemiyle
  • Audi standında ortalığı birbirine kattım.. hepsinin kapısı kilitli sen misin kilitleyen biraz zaman harcadım yetkiliyi bulup hafif fırçalayınca hepsine bindim tek tek.. ayrıca A8'ler arka taraftaydı ve S8'i bile açtırıp inceledim.. ha nooldu madalya mı verdiler yok ama sinirimi boşalttım en azından
  • hadi yaa demekki ben a8 lerin olduğu yeri pas geçmişişm diyorum a8 getirmemişler diye.
    neyse artık belki yarın işim çıkmaz ise giderim
  • ben bugün birdaha gittim.artık git deseler gitmem o derece. istediğim araçlara defalarca bindim.nedense beni çok etkileyen araç olmadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tüberkül

ben bugün birdaha gittim.artık git deseler gitmem o derece. istediğim araçlara defalarca bindim.nedense beni çok etkileyen araç olmadı.

+6573829
    ben 2.gidişimde ilk defa citröen c6 ya bindim hiç sıra filan yoktu atladım çok hoşuma gittiz
  • valla bizde porschelere bindik baktım çocukla babası binio bizde arkadaşla bindik ama resimmizi çekmedi ordaki yarmagül koruma rica ettik adamda haklı gerçi ama bi daha nerde porsche ye bincez kısmet belki alırız bineriz (İNŞALLAH)

ferrariye bindirmediler o kadar ferrari fantiği olmama rağmen tipi kaymış bi kaç kişi bindi ben binemedim uyuz oldum audi konusunda herkese katılıyorum

honda baya iyidi ford volkswagen mercedes hoşuma gittiler baya mercedeslerin volkswagenlerin hepsine bindim belki atladığım olmuştur sular çok kazık satılıyor 3 su aldık 3 ytl verdik damacanayla su alınır o fiyata

bence kesinlikle honda standına bakın kesin hoşnut kalacaksınız daha bi sürü şey var sölencek ama aklıma bunlar geldi
  • honda legend süper kesinlikle gidin görün dehşet bi araç
  • yarın fuarın son günü gitmeyenler için son şans
    bir dahaki fuar 2 yıl sonra olucak galiba
  • Bende fuarı çok sevdim bu sene. Ama bi ferrari hayranı olarak hayal kırıklığına uğradım. 3 tane araba koymuşlar en azından bitane enzo olabilirdi. Ayrıca 5 metre öteden bakabiliryoruz Ama ferrarinin hatununu hasta oldum. Olmaz böle bi güzellik en az 1 saatimi bu bayanın yanında geçirdim Resminide ekliyorum...

----------AUTO SHOW 2006-----------

• quote:

Orjinalden alıntı: mbs1905

Bende fuarı çok sevdim bu sene. Ama bi ferrari hayranı olarak hayal kırıklığına uğradım. 3 tane araba koymuşlar en azından bitane enzo olabilirdi. Ayrıca 5 metre öteden bakabiliryoruz Ama ferrarinin hatununu hasta oldum. Olmaz böle bi güzellik en az 1 saatimi bu bayanın yanında geçirdim Resminide ekliyorum...

ben bu bayanla yan yana resim çektirdim

• quote:

Orjinalden alıntı: profuzman

quote:

Bende fuarı çok sevdim bu sene. Ama bi ferrari hayranı olarak hayal kırıklığına uğradım. 3 tane araba koymuşlar en azından bitane enzo olabilirdi. Ayrıca 5 metre öteden bakabiliryoruz Ama ferrarinin hatununu hasta oldum. Olmaz böle bi güzellik en az 1 saatimi bu bayanın yanında geçirdim Resminide ekliyorum...

Evet bende çektirdim. VIP'den özel izin aldım Zaten arabanın hemen yanına cafe kurmuşlar hatunu seyredicem die ne var ne yok yedim, içtim cafeden

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: profuzman

quote:

Evet bende çektirdim. VIP'den özel izin aldım Zaten arabanın hemen yanına cafe kurmuşlar hatunu seyredicem die ne var ne yok yedim, içtim cafeden. Bence Anna'dan sonra fuarda en çok resmi çekilen bayan bu olmuştur. Resmen resim çekmek için kuyruğa giriyorsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbs1905 -- 13 Kasım 2006; 0:19:02 >

• Hatun türkmüydü yabancımı harika birşeymiş
  • Arkadaşlar bari hatunun diğer resimleride yükleyinde bakalım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.