Şimdi Ara

----------AUTO SHOW 2006-----------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
0
Favori
4.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyadaki otomobil fuarlarını akredite eden kuruluş OICA (Uluslararası Motorlu Taşıt Üreticileri Derneği) 2 yıl aradan sonra düzenlenen AUTOSHOW u otomotiv sektörünün büyümesinde önemli bir kilometre taşı olarak değerlendirerek Tokyo, Paris, Cenevre, Frankfurt otomobil fuarları ile aynı kategoriye koydu

bu yıl fuarı 700.000 kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Autoshow 2006da, 100ün üzerinde marka yeralacak. Bu yıl fuara; Alfa Romeo, Audi, Bently, BMW Mini Cooper - Land Rover, Chevrolet, Chery, Chrysler, Citroen, Dacia, Daihatsu, Ferrari, Fiat, Ford, Hyundai, Honda, Jaguar, Kia, Lancia, Mazda, Maserati, Mercedes-Benz Smart, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Saab, Samand, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo, Volkswagen� gibi sektörün devleri katılacak.
    yani gözümüz gönlümüz açılcak

3-12 kasımda autoshow görüşürüz biletler hafta içi 13.5 ytl hafta sonu 16 ytl

• Fuar nerede kuruluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau

Fuar nerede kuruluyor.

Yeşilköy CNR'da.Havalimanının karşısında.
    Beleş bilet bulma imkanı yokmu yav
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau

Fuar nerede kuruluyor.

ulaşım çok kolay taksimden otobüsler kalkıyor (iett) yada aksaraydan metroyla gidiliyor arabayla gitmeyi tavsiye etmiyorum çünkü otopark çok büyük sorun oluyor
    not bu sene otoparklar ücretsiz
  • son 3 defadır gidiyorum
    kısmetse bu seferde gidicem
  • sabah kaçta açılıyor akşam kaçta kapanıyor.birde arkadaşlar ben ilk gün gideyim diyorum belki honda asimoyu getirir diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tüberkül

sabah kaçta açılıyor akşam kaçta kapanıyor.birde arkadaşlar ben ilk gün gideyim diyorum belki honda asimoyu getirir diye.

12 de açılıyor 22 kapanıyor
  • İstanbullular için büyük bir nimet
  • hakkaten büyük nimet.bugün arkadaşlara dedim hadi haftaya autoshow a gidelim.onlarda ne yapcaz paranmı var dediler.ya bu araba zevki bazılarına tuhaf geliyo heralde.hatta dalga geçer gibi dediler paranmı var arabamı alacan.(biz öğrenciyiz üniversitede).geçende amcamlara dedim gidelim ya ne yapcan paranmı var dedi.insanları harbi anlamıyom ne alaka illa almayamı gidilir.zaten ben araba zevki olanlarıda pek anlamıyom.neyse seneye mezun oluyom onlara inat alıcam
  • Ankarada da olacak mı bu büyük fuar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Ankarada da olacak mı bu büyük fuar?

olmıycak diye biliyorum
  • bende istanbul dışında başka bir ilimizde olmayacak diye biliyorum
  • 5 Kasım'da Allah nasip ederse ordayım Buluşmak isteyen varsa yazsın. Mesela alysentr geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

5 Kasım'da Allah nasip ederse ordayım Buluşmak isteyen varsa yazsın. Mesela alysentr geliyor

ben 3 kasımda ordayım allahtan kötü bi durum olmazsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: profuzman

quote:

5 Kasım'da Allah nasip ederse ordayım Buluşmak isteyen varsa yazsın. Mesela alysentr geliyor

Basınla birlikte mi gireceksin?

Normal vatandaşlar 4 Kasım'dan itibaren girecek

• basın 2 kasımda girmiyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profuzman -- 27 Ekim 2006; 21:49:33 >
  • kardeş benide boş yere telaşlandırdın planlarımın suya düşmüştü ama sen yanılmışsın
    http://arabam.milliyet.com.tr/haber.aspx?PID=681&HID=1&haberID=279446
  • quote:

quote:

Bende 5 Kasımda oradayım bir aksilik olmazsa...

• quote:

kardeş benide boş yere telaşlandırdın planlarımın suya düşmüştü ama sen yanılmışsın
    http://arabam.milliyet.com.tr/haber.aspx?PID=681&HID=1&haberID=279446

• arkadaşlar davetiye bulan var mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.