Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Auto Cad için 27 inch monitör alıcağam tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
1
Favori
601
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> Auto Cad için 27 inch monitör alıcağam tavsiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      146 Mesaj
      08 Nisan 2013 23:44:09 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar
      autocad çizimlerde kullanmak için 27 inch bit monitör almam lazım IPS Mi almalıyım yoksa normalmi
      tavsiye edeceğinz< marka model nelerdir.
      Acil yardımlarınızı bekliyorum.

|
      |

• Yüzbaşı
      809 Mesaj
      09 Nisan 2013 00:58:43

Autocad te ips panele bence ihtiyacınız yok ips paneller genelde fotograf stüdyolarında ya da tam doğru rengi görmek isteyen yerlerde kullanılıyor.

Sizin ihtiyacınız olan monitörde kesinlikle ghosting olmamalı çünkü solid gibi programlarda ölçü okları olsun çizgiler olsun süreklerken hafifte olsa ghosting farkediliyor.

Bu arada led monitörlerde tasarım progralarıyla uğraşmak gözü de rahatsız ediyor bu konuda lcd lerin daha müsait olduğunu okumuştum 1-2 yerde.Siz de bu konuyu araştırısanız iyi olur.

Son olarak Samsung s23b550v kullanıyorum.Tepkime süresini en hızlı dan hızlı ya getirince ghosting problemim gitti.Cad programlarında yeterince işimi görüyor.
      |
      |
      Bahsedilenler: Nickeymouse

• Yüzbaşı
      351 Mesaj
      22 Nisan 2013 11:09:01
      quote:

Orijinalden alıntı: Nickeymouse

Merhaba arkadaşlar
      autocad çizimlerde kullanmak için 27 inch bit monitör almam lazım IPS Mi almalıyım yoksa normalmi

Ben Catia v5 için , 17" 4:3 TN lcd 1280x1024 > 23 ips led lcd 16:9 full hd > 21" ips led lcd 1600x900 > ve son olarak dön başa 21" pro seri bir CRT ye geri döndüm desem?

• Yarbay
      9158 Mesaj
      22 Nisan 2013 17:11:59
      quote:

Orijinalden alıntı: msserin

quote:

Orijinalden alıntı: Nickeymouse

Merhaba arkadaşlar

Ben Catia v5 için , 17" 4:3 TN lcd 1280x1024 > 23 ips led lcd 16:9 full hd > 21" ips led lcd 1600x900 > ve son olarak dön başa 21" pro seri bir CRT ye geri döndüm desem?

Kaliteli bir IPS'in CRT'yi aratacağını sanmıyorum hocam...
      |
      |

|| MSI Z170A PRO CARBON || INTEL 6700K || CORSAIR H110i GTX || ASUS ROG STRIX GTX 1070 || CORSAIR FORCE LS 2*128GB RAID || KINGSTON DDR4 16GB(4x4) HYPERX PREDATOR 2666MHZ || DELL U2312HM IPS || EVGA GQ750 || BEQUIET DARKBASE 900 ||

Reklamlar
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Paykasa
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.