Şimdi Ara

Auto atack problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar videolarda izliyorum adamlar wukong ile fake atarken normal w atöadan duruyor ama wukong yanından geçenlere auto olarak melee atack yapmıyor. Ben denediğimde birşey yapmadan melee atack yapıyor. Bunu kapatmanın yolu varmıdır? Birde atack tuşunu a tuşuna alıp smartcast olarak ayarlasak a tuşuna bastığımızda aa yapar mı. Normal mouse ile gidiceğimiz yöne tıklayıp a tuşu ile kite yapabilirmiyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S tuşuna bas

• oto aa kapatırsan bu problemin çözülür.
  • var ayarlar oyun normal saldırı olması gerek onu kapat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aa yı başka tuşa almayı bende arıyorum o nasl olacak arkadaşın dediği gibi mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tuşlar farkli oynuyorum da orjinal ayarlarda s ve ya h ye basili tutman gerekiyor sanırım.
    player hold position diye yazar ayarlarda

• Tuş ayarlarında vardır muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Virüsü -- 6 Mayıs 2014; 0:28:02 >
  • Bilgisayar Virüsü kullanıcısına yanıt
    Peki smartcast mi olacak yoksa basınca en yakındaki hedefe mi vuracak ? Son olarakta atıyorum hem shift ile hem de sağ cilck ile aa yapılır mı ?

Çok soru sordum kusura bakmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece s ye basmak neyinize yetmiyorki adc olarak lane stopda çok kullanırım s ye bir kere bas sen saldırmaya çalışmadıkça veya hareket etmedikçe mal gibi kalır şampiyon öyle uysaldır emirlere itaat eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asl4n95

Peki smartcast mi olacak yoksa basınca en yakındaki hedefe mi vuracak ? Son olarakta atıyorum hem shift ile hem de sağ cilck ile aa yapılır mı ?

Çok soru sordum kusura bakmayın

Şuan bakıyorum ayarlardan bulunca söylerim a tuşu aa yapmanızı sağlar s tuşu ile durabilirsiniz. ama tuşla açıp kapatma varmı bilmiyorum.
  • AA'yı tuşa atayanların önüne ward atmak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.