Şimdi Ara

Aurise tipsiz diyenler neyin kafasını yaşıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
2.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Umut abi bol bol satıyor dediğin auris mayıs ayında 468 tane satmış. Golf-Astra-Leon-1 Serisi'nin altında yer alıyor. Bana göre toyota'nın çok satma derecesi bu değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önceden toyotaları severdim ama şimdi tasarımını sevmiyorum bide yıl olmuş 2016 hala coralla gibi araçta M*M otomatik şanzıman kullanması soğuttu beni markadan
  • Tüpüm değilsin auris

• Dışı kabul edilebilir ancak o iç tasarımı beğenen insan zevksizdir net.
  • Dış hatları genel olarak hoş ama far ve stop çizgilerini kasaya hiç uyduramamislar bi tuhaf duruyor.

• Corolla acigi fazlasiyla kapatiyor toyotada.

• Makyajla biraz yoluna girmiş ama bu kasanin ilk çıkışı kötü bir i30 taklidi gibi duruyordu. Avensiste de buna benzer bir makyaj yapildi, o da biraz agresiflesti. Makyajlanan corolla da daha iyi oldu. Ama tumunun baslangic tasarımları sorunlu bence.Vw'nin duz 4 kose tasarimlari ne kadar sikiciysa toyotanin da koseleri cekistirilmis 3-5 kenarli detaylari o kadar itici.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen beğeniyorsun diye herkes beğenmek zorunda mı
  • Ben de sevmiyorum Auris'in tipini.
    Hatta artık i30da hiç göze hitap etmiyor.
    Ceed'i beğeniyorum.

Corolla'nın bu başarısını gidip Auris'e yükleyemeyiz ama. Hb c sınıfı rekabetinde Auris çok geri kaldı kabul etmek lazım. Zaten c sınıfı sedanda jetta'nın dizel motorları gidince corolla'ya bayram oldu mekan.

• yeneryongur kullanıcısına yanıt
    Resimlerdeki gibi mavi renk auris almayi dusunuyorum yazin.

Fakat kabul edelim bircok diger C hatchback ile kiyaslaninca tipsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: udeskota

Resimlerdeki gibi mavi renk auris almayi dusunuyorum yazin.

Fakat kabul edelim bircok diger C hatchback ile kiyaslaninca tipsiz.

Denim mavi geciyor harika bir renk

• Bizim milletin takıntı ve algıları var.
    Herkes beğeniyorsa beğenir, herkes kötülüyorsa kötüler.
    Bence tasarımı çok hoş, keskin ve ince çizgileri çok farklı kılıyor arabayı.

• Sümüklü böceğe benziyor.. Bu arabanın tipini beğenipde alan neyin kafasını yaşıyor asıl..
  • Bence piyasada 17 inçlik jantlara Auris kadar ihtiyacı olan başka bir otomobil yok, belki Fluence. O büyüklükte jantlarla bile eh işte gözüküyor, 16 inçlik jantlarla alınacak bir otomobil değil. Görüntüsünü bir yana bırakırsak atmosferik motorlara sempatisi olan biri olarak Auris sevdiğim otomobillerden biri.
    58k'ya full donanım? Hangi ülkede yaşıyorsunuz acaba?

• Gayet güzel duruyor, kim ne derse desin benim hoşuma gidiyor.
  • Toyota dünya çapında çirkinliğiyle ve sağlamlığıyla ünlüdür. Dünyanın en çok satan markasıdır. Yapılan tüm anketlerde dünyanın her yerinde toyota her zaman en çirkin araç seçilir. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir ankette yeni yaris türkiyenin en çirkin 2. B sınıfı otomobili seçilmiştir. 1. corsa.

Toyota tarihinde ilk defa güzel bir araç yapmıştır, Toyota CHR. Uzmanlar toyotanın yanlışlıkla chr gibi güzel bir araç yaptığını ya da başka bir yerden tasarımın bir hacker tarafından sisteme sokulduğunu düşünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi areels -- 4 Haziran 2016; 14:39:10 >
  • Markacilik yapmaya gerek yok. Araba cirkin mi cirkin. Bu arabayi mb veya bmw uretse de cirkin derdim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.