Şimdi Ara

Aurise tipsiz diyenler neyin kafasını yaşıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
2.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzellik görecelide bu kadar mı be kardeşim çarpılırsınız vallahi alamancılık gözünüze perde çekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeneryongur -- 4 Haziran 2016; 0:16:24 >

• Bence en güzel hatchlerden birisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alamancılıkla alakası yok ama Toyotanın bir çok aracının tasarımını begenmiyorum mesela, buna bu araçta dahil. Burnu uzamış gibi duruyor ayrıca o uyduruk gündüz ledleride acayip şekilsiz sonradan koyulmuş gibi duran. Yolda gördümğüm zaman ne şekilsiz araç diyorum. Hele Corollo hepten berbat gözümde.
  • Konsept olanı güzel ama seri üretim olanı pek hoş gelmiyor bana.

• hatta abartıp ucube falan diyenler var senelerdir forumun ağzına sakız olmuş bazı kalıplar var
    "toyota ihtiyar arabası"
    "japon araçları tipsiz özellikle toyota"
    "japon teknolojileri çağ dışı"
    bazı kişiler sürekli bunları yazıyor sürekli bunlara denk gelen kişilerde yazmaya başlıyor.
    boş beleş muhabbet alman b.ku yemeye devam.
  • Makyajsız kasa daha güzeldi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi önceki kasayı beğeniyodum bu kasayı bende beğenmiyorum hatları bir tuhaf
  • Bos versiyonu acaip kotu evet. Cam tavanlinin idare eder işte. Ama tasarimi kotu bence. Sanki prese sokmuslarda araba cokmus, az da uzamis gibi.

Bu arada eski kasa corolla evet emekli amca arabasiydi. Simdikinin gideri var

• Toyota'nın son kasaları hepsi güzel. Ama bundan bi öncekiler gerçekten çok kötüydü. İç olsun dış olsun ondan bi öncekiler ise tamamen berbattı. Düzelme var iyiye gidiyor.
  • Tasarım göreceli bir kavram olsa ve her ne kadar zevkler ve renkler tartışılmaz gibi bir basma kalıp söylem olsada bence genel geçer kabul gören bir beğeni potansiyeline sahip.
    Lafı çok dolandırmışım iyi işte yaa

• Onu bunu birakin da ergonomiden uzak orta ekrani da cok seviyorsunuzdur siz simdi

Ben sahsen bu kasa aurisi seviyorum. Fakat corolla, yaris ve avensis de tasarima dair pek bir sey yok. Arkalari onleri ayri telden hepsinin

• yeneryongur kullanıcısına yanıt
    Motorlar vasat kalite b sinifi polo seviyesinde cam tavan acilmiyor
    Lpg taksan bagaj biter
    Almamak icin sebep cok

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Bos versiyonu acaip kotu evet. Cam tavanlinin idare eder işte. Ama tasarimi kotu bence. Sanki prese sokmuslarda araba cokmus, az da uzamis gibi.

Bu arada eski kasa corolla evet emekli amca arabasiydi. Simdikinin gideri var

Neyin bos versiyonu guzelki kamki

• Iki bos beles adam tartisiyor

• yeneryongur kullanıcısına yanıt
    Gerci o da oyle ama bir sevemedim su arabayi

• A3, Golf gibi dikdörtgen far ve yarı-dikdörtgen arka stopları bulunan, gövde geometrisi olarak da estetikten uzak hilkat garibesi hatchbacklerin yanında Auris kat kat daha iyi bir tasarıma sahip.

• Bencede tipsiz..Zevk meselesi
  • Japonların yüz karası

• Beyaz renk harici her türlü gideri var bence... Segmentinin lideri Golf 7'den daha çok beğeniyorum tipini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 4 Haziran 2016; 0:51:44 >
  • Şu paylaştığınız fotoğraf forumda daha önce paylaşılmıştı ve görünce çok beğenmiştim ama gerçeğinin sokakta ki ile alakası yok ilk dışarı da aurisi gördüğüm de bu mu şimdi dedim çünkü bu fotoğraf ile gözükenin alakası yok, bu fotoğrafta açı çok güzel denk gelmiş ve araba çok güzel duruyor dışarıdakileri ise hep bu açıyla ne yazık ki görmüyoruz e renk genelde bir de beyaz olunca gayet sıradan bir araba oluyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.