Şimdi Ara

Auris sahipleri hangi lastikleri Kullanıyor ( YAZLIK )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Çok eski bir Auris sahibiyim. Belki tanıyan arkadaşlar vardır, zamanında çok yazıştık buralarda :)
    Benim sizlere bir sorum olacak. Aradım 120.000 km'ye ulaştı. Aldığımda üzerinde Turanza er300 ler vardı 60.000 de değiştirdim, aynısından bir daha aldım, şimdi de onları değiştireceğim. Fakat artık biraz daha konforlu ama Turanza gibi güvenli bir lastik arıyorum. Sizlerin kullandığı ve memnun kaldığı, bir lastik var mı?
    Benim karasız kaldığım lastikler şunlar

conti pc5
    michelin p3
    goodyear eg

Siz hangi markayı kullanıyorsunuz? Lastik basıncınız nedir?

Teşekkürler

• Arabamda 18 inch toyota motosport jant var 225-40-18 lassa kullaniyorum. Basinc 33

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz lastiği olarak Bridgestone Turanza ER300 var. Lastik hamuru oldukça sert o yüzden memnun değilim. Değişim zamanı geldiğinde Michelin bakacağım. Yumuşak hamurluya geçeceğim.
    Kış lastiğim ise Michelin Alpin 4, hamur oldukça yumuşak ve çok konforlu. Tavsiye ederim.
    İyi günler dilerim.
  • Goodyear Efficient Grip Perfromance kullanıyorum (2.000 km oldu). Gayet memnunum. Ses Turanza'ya göre baya azaldı ve araç çok daha iyi yol tutmaya başladı.Turanza'nın tek iyi olduğu nokta taşlı yollarda biraz daha iyi o kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.