Şimdi Ara

AURİS LPG TECRÜBESİ OLANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba , 2011 otomatik dual vvt-i motorlu auris aldım. Araç sıfır kadar temiz km si 35 binde daha , yanlız yakıt canımı sıkıyor lpg şart.

Daha öncesinde 2006 corolla hb aracım vardı ve onda lpg rolantide çok titreşim yapıyordu , sormak istediğim bu motor ile ( dual vvt-i 124 bg ) lpg kullanan arkadaşların tecrübe ve yorumları.

Rolantide durum nasıldır ? titreşim varmı ? hangi kit kullanıyorsunuz ? yakıt durumu nasıldır ?

132 bg lik Valvematic motor ile ilgili çok yorum okudum ama dual vvt-i olanlar için pek yorum yok , çünkü bu motor sadece otomatik versiyonda var.

• Bende de 2008 elegant auris var. Eylül ün başında almıştım km ye 45 kuruşun altına imiyordu.
    Geçen hafta LPG taktırdım. Henüz deneme şansım olmadı fakat 25 30 kuruş arası yakar diyorlar şehir içinde.
    Ben brc taktırdım şuan hiçbir sorun yok titreme falan yok hızlanmada gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nutella19

Bende de 2008 elegant auris var. Eylül ün başında almıştım km ye 45 kuruşun altına imiyordu.
    Geçen hafta LPG taktırdım. Henüz deneme şansım olmadı fakat 25 30 kuruş arası yakar diyorlar şehir içinde.

Merhaba bende Auris 2014 e taktırmayı düşünmekteyim. Siz BRC nin hangi kitini taktırdınız ve ne kadara?
  • M.U.Y. kullanıcısına yanıt
    bende atiker gold taktım , benzinden farkı yok çok stabil çalışıyor
  • Atiker e karşı nedense bakış açım hep soğuk daha önce 1.4 2005 megane hb aracıma zavolli taktırmıştım. Zavolli Brc Prins arasında gidip geliyorum. Tabi yıllar geçti atiker hakkında okuduklarım ozamanların kullanıcı yorumları idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.U.Y.

quote:

Orijinalden alıntı: nutella19

Bende de 2008 elegant auris var. Eylül ün başında almıştım km ye 45 kuruşun altına imiyordu.

Merhaba bende Auris 2014 e taktırmayı düşünmekteyim. Siz BRC nin hangi kitini taktırdınız ve ne kadara?

hangi kitin takıldığını açıkçası bilmiyorum. Ben Çorum'da taktırdım 2200 tl tuttu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.