Şimdi Ara

AURIS LPG TAVSİYE İSTİYORUM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün 2008 model Aurıs 1.6 Comfort MMT araç satın aldım ve lpg taktırmayı düşünüyorum.Araştırmaktan yoruldum ama hem kit hemde usta konusunda bir karar veremedim.İstanbul avcılar'da oturuyorum.Hem kit hemde usta konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar,

• Arkadaşlar en azında kit konusunda tavsiyede bulunsanız
  • Brc taktırabilirsiniz ben sıfır alınca taktırdım üç yıldır kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prins taktirdim.cok memnunum. Yaklasik 38 litre ile 465 km yol yapiyorum. Performans 10 numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sovereing67 -- 17 Nisan 2015; 21:01:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lwnt_kaya

Arkadaşlar merhaba,

Bugün 2008 model Aurıs 1.6 Comfort MMT araç satın aldım ve lpg taktırmayı düşünüyorum.Araştırmaktan yoruldum ama hem kit hemde usta konusunda bir karar veremedim.İstanbul avcılar'da oturuyorum.Hem kit hemde usta konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar,

Merhaba
    Suanda Ankarada 0 km toyota marka araçlara landirenzo olarak lpg uygulaması yapmaktayız. Aracınıza sessiz enjektör denilen evo sistem takarak. %40-45 tasarruf saglayabılırsınız. Aracınızın arıza lambası yanmaz. Çekişte hissedilebilir bir kaybınız olmaz. Montaj ekibimiz birebir yurtdısından gelen görevlilerden eğitim alarak konusunda uzmandır.
  • Takdırdınız mı bilmiyorum ama size ve daha sonra taktıracaklara tavsiyem, Lovato'dan uzak durun.2 sene içinde map sensörü arıza yapıt garantiden değişti.2 sene bittikten sonra da araç gaz ayarı tutmuyor ilk çalıştırdığımda stop ediyor.Kaç defa gittim sanayiye ayar yapıyorlar olmuyor, en sonda da ısı sensörü takılmalı dediler.Yine geçtiğimiz günlerde de bomboş depoya gaz basılamıyor.Sanayiye gitmem lazım tekrar.
  • Çetinsay var. Tavsiye ederim. Bostancıdaki şubesine gidin ne derlerse onu taktırın. Güvenilir esnaflardır.

• lwnt_kaya L kullanıcısına yanıt
    Merhaba hayırlı olsun aracınız öncelikle şunu belirteyim İstanbul da bu işi en düzgün yapan ender firmalardan birisi çok samimi dostum çetinsay otogaz var kendisi ile muhakkak görüşün ve benim selamımı iletin kesinlikle memenin kalacaksınız ve yardımcı olacaktır derim size bilgilerini yazdım tekrardan hayırlı olsun 05324888901

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • g.ersan06 kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    Maliyeti ne kadar oluyor (Max), 2007 model Aurıs 1,6 class modeli için düşünüyorum...
  • asbadilli A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar lpg kitlerimiz 1000 telden başlayıp 2000 tl ye kadar rakamlar Değişiyor bana ulaşabilir size Güvenli servisimize yönlendirelim 05355595572

• lwnt_kaya L kullanıcısına yanıt
    Bana ulaşın sizi çok kaliteli bir servise yönlendirelim 05355595572

• arkadaslar konuyu guncel tutalım 1.6 aurise hangı marka tup onerırsınız.bırde ne kadar yakıyor olan arkadaslar.
  • 1.6 multidrive aracıma prins silverline taktırdım 5000 km oldu. En ufak problem yok.toplamda araç 10bin de

• http://forum.donanimhaber.com/m_63070531/mpage_6/f_//tm.htm#110542240

linkte kendi aracım (aurıs'e) taktırdığım brc marka otogazı görebilirsiniz. tek kelime ile mükemmel. çorum ve çevre illerde yaşıyorsanız özençler otogazı bir kaç foruma yazıp araştırabilirsiniz. zaten kalitesini ve işçiliğini forumlarda anlatıyorlar. firma yetkilisi mehmet özenç bey' e aklınıza gelen her soruyu sorup sayfalarca yanıt alabilirsiniz. yukarıdaki linkin konusunda da göreceğiniz üzere özençleri şiddetle tavsiye ederim.

benim aracıma gelirsek. benzindeki performansı nasılsa lpg de de aynı performası alıyorum. ne sport modda ne de normal modda hiç farketmiyor. şehir içi 250 kr şehir dışı 160 kr yakıyor( uzun yolda hız aralığı 110-130 km arası). lpg de bilindiği üzere dönüşü olmayan bir yola giriliyor ve lpg montajı hayati önem taşıyor. doğru montajda uzun yıllar sorunsuz kullanabiliyorsunuz. her ne olursa olsun lpg taktırmasanız bile özençler otogazı arayıp kafanızdaki soruları gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. eminim hiç lpg düşünmeyen insanlar bile özençleri tanıdıkça lpg ye sıcak bakacağına eminim...

• quote:

Orijinalden alıntı: burakbrkl

http://forum.donanimhaber.com/m_63070531/mpage_6/f_//tm.htm#110542240

linkte kendi aracım (aurıs'e) taktırdığım brc marka otogazı görebilirsiniz. tek kelime ile mükemmel. çorum ve çevre illerde yaşıyorsanız özençler otogazı bir kaç foruma yazıp araştırabilirsiniz. zaten kalitesini ve işçiliğini forumlarda anlatıyorlar. firma yetkilisi mehmet özenç bey' e aklınıza gelen her soruyu sorup sayfalarca yanıt alabilirsiniz. yukarıdaki linkin konusunda da göreceğiniz üzere özençleri şiddetle tavsiye ederim.

benim aracıma gelirsek. benzindeki performansı nasılsa lpg de de aynı performası alıyorum. ne sport modda ne de normal modda hiç farketmiyor. şehir içi 250 kr şehir dışı 160 kr yakıyor( uzun yolda hız aralığı 110-130 km arası). lpg de bilindiği üzere dönüşü olmayan bir yola giriliyor ve lpg montajı hayati önem taşıyor. doğru montajda uzun yıllar sorunsuz kullanabiliyorsunuz. her ne olursa olsun lpg taktırmasanız bile özençler otogazı arayıp kafanızdaki soruları gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. eminim hiç lpg düşünmeyen insanlar bile özençleri tanıdıkça lpg ye sıcak bakacağına eminim...

Sen zorla taktıracan lpg yi bana :)

• prins taktır, en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulk1903

prins taktır, en iyisi

Brc düşünüyordum ama prinste aklıma takılmıyor değil :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zuu19

quote:

arabaları hemen hemen aynı tarihlerde aldık ve seninde yaptığın gibi hemen forum sitesine üye olup fikirlerimi söylemek istedim, ve aynı konu başlıklarında karşılaştık

lpg konusunda sana özel bir baskı yapmak istememiştim ama öyle anlaşıldı sanırım, ben lpg yi taktırıp memnun olanlardanım ve bunuda konu başlıklarında dile getirdim. taktırıp taktırmamak konusunda herkes özgür, eğer taktırırsan ve kullandıkça kafanda oluşan bir soru işareti olursa her türlü sorularına cevap veririm, onun dışında dediğim gibi herkes özgür kimseye bir baskı yapmıyorum

iyi forumlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zuu19

quote:

arabaları hemen hemen aynı tarihlerde aldık ve seninde yaptığın gibi hemen forum sitesine üye olup fikirlerimi söylemek istedim, ve aynı konu başlıklarında karşılaştık

lpg konusunda sana özel bir baskı yapmak istememiştim ama öyle anlaşıldı sanırım, ben lpg yi taktırıp memnun olanlardanım ve bunuda konu başlıklarında dile getirdim. taktırıp taktırmamak konusunda herkes özgür, eğer taktırırsan ve kullandıkça kafanda oluşan bir soru işareti olursa her türlü sorularına cevap veririm, onun dışında dediğim gibi herkes özgür kimseye bir baskı yapmıyorum

iyi forumlar

Yok yahu ne baskısı aklıma bile gelmedi zaten bundan önceki arabamada senin şimdiki arabana yaptırdığın yerde montaj yaptırmıştım hiç bir sorunda yaşamamıştım umarım seninde aynı olur :)
    Benim soru işaretim hiç ş.içi kullanmayan be yılda 10 bin civarı için lpg gereklimi kavgam kendimle :)

• Brc şanlıurfa da takıldı.1900 tl.hayırlı olsun hepimize ;)birde stepne için kılıf verdiler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.