Şimdi Ara

► AURIS FAN CLUB ◄ (703. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.401
Cevap
104
Favori
1.222.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2013 auris benzinli Otomatik aracın şanzıman yağını ne zaman değiştirmmeiz gerekir?
  • Senelerdir Yaris Hibrit alacağım derken bazı özellikler sebebiyle Auris'i listeye aldım.

Birkaç sorum olacak. Benzinli otomatik sıfır alacağım. 100 bin lira bir arabaya vermek mantıklı gelmiyor ama ne yapalım, piyasa şartlarına bakınca C sınıfı en ucuz araçlardan biri gibi yine.

Aracın hibrit versiyonu Türkiye'ye gelecek mi?

Uzun yol performansından memnun musunuz aracın?

Eksikliğini hissettiğiniz neler var? Kesinlikle ekle dediğiniz opsiyonlar var mı?

Müzik sistemi nasıl, seçim var mı?

Aklıma geldikçe mesajı güncelleyip aklıma takılan soruları yazarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Senelerdir Yaris Hibrit alacağım derken bazı özellikler sebebiyle Auris'i listeye aldım.

Birkaç sorum olacak. Benzinli otomatik sıfır alacağım. 100 bin lira bir arabaya vermek mantıklı gelmiyor ama ne yapalım, piyasa şartlarına bakınca C sınıfı en ucuz araçlardan biri gibi yine.

Aracın hibrit versiyonu Türkiye'ye gelecek mi?

Uzun yol performansından memnun musunuz aracın?

Eksikliğini hissettiğiniz neler var? Kesinlikle ekle dediğiniz opsiyonlar var mı?

Müzik sistemi nasıl, seçim var mı?

Aklıma geldikçe mesajı güncelleyip aklıma takılan soruları yazarım.

-1.2 turboyu Avrupada satılmasına rağmen getiremediler, hybridin geleceğini de hiç sanmıyorum.

-Uzun yolda ben sıkıntı yaşamadım hiç ama bu önceden kullandığınız markalara göre göreceli olabilir.

-Toyotalarda vw gibi opsiyon ekleme vs (cam tavan hariç) yok. donanım neyse o. Size uygun gelen donanıma bakın. Aksesuar olarak kapı koruma bantlarını tavsiye ederim. Kapı açmayı bilmeyen çok, gerçekten koruyor.

-Müzik sisteminde tercih yok. İdare eder ama beklentiyi yükseltmemek lazım.

• erincar kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler.

Aslında Toyota'nın beğendiğim yönü her şeyin açık olması oldu. Diğer markalarda opsiyonlar-paketler başım döndü.

Ne istediğini bilirsen seçenekler çok azalıyor. Auris şu anda oldukça kafama yatan bir model oldu. Herhalde 1 haftaya karar verir alırım arabayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 22 Nisan 2017; 12:35:49 >
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun, Tavsiyem hangi marka olursa olsun test sürüşü yapmadan almayın
  • Arkadaşlar aracının farını led yapan var mı? h4 oluyor sanırım. Uzun ömürlü bir ürün arıyorum. Kullananlar varsa bilgilerini rica ediyorum.
    HB4 oluyor keşke H4 olsa

• zaferaxu kullanıcısına yanıt
    Hocam youtube da bir video izledim. Aynı modele yapmışlar baya hoş duruyordu. h4 olduğunu yazdılar. Uzun-kısa aynı ampul. h4 ile hb4 farkı nedir acaba? tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Teşekkürler.
    Tecrübem yok hocam ben Osram Night Breaker taktırmak için 1 gün sanayiyi dolaştım bulamadım.H4 olan ampül 70 liraysa HB4 olan 150 lira internette ,internetten güvenip alamadım.Led pek tavsiye edilmiyor.Night Breaker halojen ampül onun da dezavantajı kısa ömürlü dediler
    .Sonunda bıraktım araştırmayı ama aracın aydınlatması gerçekten yetersiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferaxu -- 23 Nisan 2017; 16:44:48 >
    Şöyle 50 bin saatlik bir ürün bulsam alıcam
    Hocam olurda bulursam sonucu yazarım buraya ama siz öncü olursanız deneyimlerinizi duymak isteriz.
    Beyaz ışık olsun da kışa ömürlü olsun

• 2012 1.33 km:27500 değişen yok 1500TL kayıt var sağ arka kapıda boya var yüzeysel , bir kaç yerinde çizik vb. var. Onun dışında sıfır kokusu üzerinde beyaz çelik jantlı bir araç.

Ne kadar eder ?
    Bugün servise sordum. h4 oluyormuş bilginiz olsun. sen ampulü bul bakımda takarız dediler. özellikle sordum hb4 değil h4 oluyormuş.
    Haftasonu zaman bulursam bakayım.Haftaiçi araba babamda kalıyor,oğlumu okula bırakıyor günlük. Ben yine halojen tavsiye ederim

• Esasiyun kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de 2016 makyajlı auris mds 1.6 advance skypack var. Birkaç ay içerisinde satıp levorg almayı planlıyorum. Levorg için ne diyebilirsiniz sürüş konfor yakıt kis koşullarında nasıl. Asfalttan çıktınız mi hic mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi gunler.

Dun aksam bagaj kapagini kapatmak isterken sanki kapagin kapanmasini zorlayan bir parca varmis gibi kapak zor bela zorlamayla yerine oturdu. Sagina solina her tafarina batim ancak kapagin kapanmasini engelleyecek yada zorlastiracak bir parcaya rastlamadim.

Herhangi bir kaza vutma carpma kirma sıkıştırma da olmadi. Sebebiyle alakali yorum yapabilecek kimse var mi acaba?

İkinci bir sorumda kapilara yan cita takmak istiyorum. Tercihiniz oneriniz var mi acaba?

• semih2643 S kullanıcısına yanıt
    Selam,

Siyah yuvarlak tampon gibi parçalar var. Muhtemel zaman içinde onların ayarı bozuluyor. Ya bagaj kapağında ya da kapağın temas ettiği gövdeye bakın. Benim kaputta başıma gelmişti. Kolu çekince açmıyordu kaputu. O tamponlara ayar yapınca parmak girecek kadar aralığı yakalayabildim.

• Kapı koruma bandını serviste mi taktırdınız?

Fiyatı ne kadar ortalama?
  • Degerli auris kullanicilari.

Aurisciler daha cok hangi sayfayi kullaniyorlar acaba?

Gorunen kadariyla burasi cok faal degil.

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Alırken hediye ettiler. Orjinal aksesuar, fiyatını bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.