Şimdi Ara

Auris aracıma teyp taktırmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toyota auris 2009 model aracım var. Cdleri düzgün okumuyor. MP3 ve bloototh da yok. Teyp taktırmak istiyorum. Eski sistemi çıkarıp,söküp kesiyorlar mı, yoksa monteli şekilde mi çıkarılıyor? Hiçbir bilgim yok bu konuda.
    Tavsiyeniz olursa çok sevinirim.
    Aradığım özellikler, MP3 desteklesin ve blooth ile bağlantısı olsun. Cep telefonu ile bağlantı yapabilsin.

Şimdiden teşekkürler.

• pioneer deh x 3950 serisi isinizi gorecektir 1 sene bu teyibi kullandim simdi deh 7850 var :)

sifir olmasa kinci eli alina bilir ama oyle 400 tl 450 tl fiyat cekeblerden almayin 2017 nin 6 ci ayinda 350 ye almistim

malum sitede bir ulan numarasi vereyim get acmasi ici anlasirsaniz inanin sizi ses konusunda cok tat.in edecektir

511244708

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pioneermusic -- 8 Temmuz 2018; 16:26:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pioneermusic

pioneer deh x 3950 serisi isinizi gorecektir 1 sene bu teyibi kullandim simdi deh 7850 var :)

sifir olmasa kinci eli alina bilir ama oyle 400 tl 450 tl fiyat cekeblerden almayin 2017 nin 6 ci ayinda 350 ye almistim

malum sitede bir ulan numarasi vereyim get acmasi ici anlasirsaniz inanin sizi ses konusunda cok tat.in edecektir

511244708
    3950 bt nin sıfırını bulmak zor şuan.
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    3xxx ve 4xxx serisi olabilir diyelim o zaman hocam
  • Hepsini bırakıp orjinal multimedya sistemini taktırsanız daha güzel olur

https://arabamshop.com/urun/toyota-auris-android-multimedya-navigasyon-sistemi-eski-kasa/

Sizin araç için üretilmiş diğeri çıkarılıp bu takılacak hem videoda oynatıyor ve aracınızın orijinalliği bozulmıcak amfi çıkışıda var her özelliği var ben öyle yapıcam mesela görüntüyede önem veriyorsanız bunu alın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.