Şimdi Ara

Auris 1.4D-4D Elegant neden satilmiyor? Donanim Farklari Nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Yeni bir arac alacagim,ve muhtemelen tercihim auris olacak.

Sormak istediklerim,

1.)makyajli kasada neden dizel elegant donanimi yok? Ayrica makyajsiz kasa ile makyajli kasa arasinda donanim isimlendirmesinde fark mi var?

2.)ikinci el ilanlara baktigimda, ornegin 2 tane comfort extra donanimli aracta,birinde esp var digerinde yok. Tam olarak modeller arasi farklar nedir?

3.)1.6benzinli araclardan kimi 6vites,kimi 5 vites. Ayrica beygir gucleride farkli. Bu konuda bilgi verir misiniz?

4.)Dizel dusunuyorum ama su elegant donanim isi kafami karistirdigindan bir turlu kesin karar veremiyorum. Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• var mı yardımcı olacak bir hayırsever
  • (1) Makyajdan önce elegant vardı ama mesela onda da anahtarsız giriş, CC gibi özellikler yoktu. Şuanda satılan Comfort Plus'da da yok bu özellikler. Dizel ve en üst donanım seçeneğinde (Corollada da aynı durum) CC olmaması Toyota'yı nasıl rahatsız etmiyor anlamış değilim.

(2) 2010 öncesi ve sonrası satılan Aurislerin donanım seçeneği isimleri değişti. Öncesinde Comfort donanım vardı, makyajdan sonra adına Comfort Extra dediler; dijital klima, alaşım jant ve yeni motor koydular. Comfort Extra'larda EPS hiç bir zaman olmadı, muhtemelen ilan verenler yanlış giriyor araçların özelliklerini. ESP sadece Comfort Plus seçeneğinde var.

(3) Auris 2010'da makyaj yedi. O zamana kadar satılan Aurisler 1.6 124 HP 5 ileri vites iken makyajlı Auris 1.6 132 HP 6 ileri ile geldi..
    Bu motor aynı zamanda Avensiste de kullanılıyor.

Bildiğim kadarıyla yazdım, yanlış olan bişey varsa arkadaşlar düzeltsin

• Tesekku ederim arkadasim cevabin icin. Dizelde cc neden olmaz anlamis degilim

Dizelden vazgececegim gibi duruyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tabip

Tesekku ederim arkadasim cevabin icin. Dizelde cc neden olmaz anlamis degilim

Dizelden vazgececegim gibi duruyor..

Bende dızel aracımı satıp aurıs aldım.1.33 comfort ıle dızel comfort extra arasında 9000 tl fark oolunca dızelden vazgectım.1.33 benzınlı sehırıcınde 7 lt yakıyor normal kullanımda ,bıraz dıkkatlı kullanınca 6.4-6.6 arası yakıyor.arac henuz 450 km de bıraz daha duser dıyorlar.Benzın ve mazot arasındakı farkta ıyıce azaldı.Benzın 4.57 mazot 4.00 tl.
  • dizel araç ile benzinli arasında fiyat farkı baya varda, benzinde aldı başını gitti.
  • 2011 -2012 d4d MMT 'lerde yokuş kalkış desteği var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubul

2011 -2012 d4d MMT 'lerde yokuş kalkış desteği var mı ?

c.extra'da kesinlikle yok, c.plus'ta da yok diye biliyorum ama emin olan birisi teyit etsin bence.
  • Teşekkür ederim.

O zaman aynı dönem corolla d4d mmt elegantlarda da yoktur diye tahmin yürütüyorum, bakalım bilgi gelecek mi
  • Elegant auris yok artık premium ,advance, active var ,
    yokuş kalkış desteği tüm auris modellerinde var
    CControl yok takılmıyor deniyor bende ne iş hala anlayamadım Toyota bişey biliyor ama söylemiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.