Şimdi Ara

AUKEY 5 USB Portlu OTG li Şarj Ünitesi | İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler arkadaşlar. Kuponla aldığım 3 aydır gönderilmediği için iade edildiği için de ümitlerimi kaybettiğim AUKEY şarj ünitem bugün elime ulaştı. Bir çok kişi merak ediyordu bende açıklama ihtiyacı hissettim.

Herkesin telefon, tablet, kamera, led ışık vs akla gelecek her ürünü artık usb üzerinden şarj edilebilir hale geldiği için ve prizler yetmediği için olmazsa olmaz bir ürün.

Toplam portların çıkışı 7.8 Amper değerinde. 2 Adet 2.4 Amper, 2 Adet 1 Amper, 1 Adet OTG çıkışlı 1 Amperden oluşuyor.

OTG girişi kutunun arka yuvasında. Fotoğraflarda görebileceksiniz.

Ürün hafif ergonomik bir yapısı var. Seyahat edeceğinizde yanınızda rahatlıkla alabilirsiniz. 2.4 amperlik iki çıkışı düşündüğünüzde iki kişinin telefonunu tabletini çok rahat bir şekilde hızlıca şarj edebilecektir. Priz soketlerinde 2 Amperlik adaptörler verildiğini düşündüğümüzde kayda değer bir oran.

Ürün yeni geldiği için detaylı inceleme yapamadım henüz. Ancak en göze çarpan negatif özelliği ürünün altında silikon mevcut değil. Haliyle mobilya tarzı kaygan zeminlerde yerinde duramayabiliyor. Bir çok ürünü özellikle şarj ederken telefonu kullanmak istediğinizde dengesi şaşıyor :)

Ürünü en.jd.com da 15 dolara, qualcomm desteklilerini aliexpresste 20 dolar civarlarında bulabilirsiniz. AUKEY kalite olarak Xiaomi ve Blitzwolf la eşdeğer düzeyde diyebilirim.

OTG Desteklenen Cihazlar
    Windows tablets(windows8.1 OS)

Samsung:Galaxy S2/3/4;Note2/8;Galaxy Tab 3 8.0/10.1(Android OS 4.2 veya sonrası)

Nexus 5/7/10(Need to download StickMount on the market if you have root access;if you don't, download "Nexus Media Importer")

ASUS memo pad;Asus Vivo Tablet;Kindle Fire;HTC One m7;HTC evo 4g LTE;Dell Venue 8 Pro;Lenovo lynx;Lenovo A2109 tablet;Xoom ;CM9 HP touchpad;Nvidia Shield;Motorola Xoom

Note:
    OTG function can NOT be used on any Apple devices ( OTG Apple Ürünleriyle Kullanılmaz )

Android devices needs to be updated to 4.2 or later to work with OTG function ( Android için 4.2 ve sonrası gerekir)

OTG ports and OTG cable can NOT be used to charge devices ( OTG Port ve OTG kablosu şarj etmez)

Use your device's original cable or a 3rd certified cable to charge you devices for safety ( Orijinal kabloyu vs kullanın falan diyor )

Shipping Weight : 0.36kgNet Weight : 0.34kgPackage Size : 16cm x 6cm x 4cmWhat's in the box : 1 x Aukey power adapter 1 x Power cable 1 x Cable clipper 1 x User manual

• güle güle kullanın bende aukey pa u35 modelini sipariş ettim. Toplam 3 çıkışlı max 2.4 amper veriyor ancak iphone gibi 1a şarj isteyen cihazlar ile de uyumlu onlara ihtiyacı kadar akım yolluyor bu bakımdan çok hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendary! -- 5 Şubat 2016; 21:43:23 >
  • Legendary! L kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle tercih edilebilir urunler. Su an blitzwolf da yapiyor ama aukey priz konusunda daha guvenilir gibi. Blitzwolf biraz daha arac gerecci geliyor bana. Cok memnunum sarj sikintim ortadan kalkti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Evet hocam aukey bende de gayet güven oluşturdu. Ayrıca şu dikkatimi çekti aukey qualcomm hızlı şarjı destekleyen ürünleri qualcomm tarafından resmi olarak onaylanmış. LİNK : qualcımm list
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Hocam kesinlikle tercih edilebilir urunler. Su an blitzwolf da yapiyor ama aukey priz konusunda daha guvenilir gibi. Blitzwolf biraz daha arac gerecci geliyor bana. Cok memnunum sarj sikintim ortadan kalkti.

Hocam bu otg çıkışının amacı tam olarak ne

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Hocam otg kablolarini biliyorsunuz mouse klavye hdd gibi seyleri bagliyorsunuz. Tam test etmedim ama harddiski baglayip telefonu da ondeki otg usb den baglayarak dosyalara ulasabilirsiniz mantik bu

• Aracımda aukey kullanıyorum ve muhteşem bir cihaz. Amazon.de den alıp akrabama getirttim kargo vermemek için.

http://www.amazon.co.uk/Aukey-Charger-Adapter-AIPower-Included-CC-T1/dp/B00WWPGB2C
  • OnderT O kullanıcısına yanıt
    Şu an ciddi anlamda Xiaomi, Blitzwolf neyse Aukey de o yolda ilerliyor. Samimyetle söylüyorum 1.sınıf kalite diyemeyiz ama bu fiyata alınabilecek en iyi kalite.

Ben ürünün biraz daha ağır altında silikon vs olmasını isterdim ancak zamanla yapacaklardır.

Ben de aracımda Tronsmart kullanıyorum hocam 4 çıkışlı QC sertifikalı değil ancak o da gayet iyi. Önemli etken 2.4 lük usb kablolarla desteklemek.
  • İphone için hangisini tavsiye edersiniz. Direk fişe takilanlardan istemiyorum böyle ara kablolu arıyorum.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.