Şimdi Ara

audison thesis th uno mono VS dls ultimate A6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aralarında ses kalitesi olarak, fiyat farkı olan 3000 tl kadar ses farkı varmıdır bu iki anfi arasında.thesis class A çalışabilen bir anfidir ancak bu farkı biz yaşayabilip hissedebilirmiyiz,yani aynı basa mesela focal utopia serisi,sırayla bağlasak aralarında bariz ses farkı olurmu ,
    hani ne bileyim arkadaş anfide buymuş denirmi dinleyince, dinlemediğim için soruyorum bu işte tecrübeli arkadaşlar vardır forumda diye .Yani 4000 tl verilir bu anfiye her türlü hak ediyor denilirmi.

• bu anfiden verim almak icin bir kac tane 4000 harcamak lazım tek başına hic bir şey ifade etmez iyi bir izolasyon üst sınıf bir ana ünite hoparlörler ve alt yapı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: süper cüp

bu anfiden verim almak icin bir kac tane 4000 harcamak lazım tek başına hic bir şey ifade etmez iyi bir izolasyon üst sınıf bir ana ünite hoparlörler ve alt yapı .

dls ultimate A6 ile kıyasla demek istityorum , tamam birkaç tane daha 4000 tl harcadık , aynı araç ve sistem üzerinde thesis 'i bağladık dinledik ,daha sonra dls'yi bağladık dinledik,sonuç ne olur ses kalitesi farkı nedir,bunlar ölçülebilen değerler ama kulaklar bu farkı illaki hisseder ama ne bileyim ses kalitesinde %50'den fazla fark olurmu ya da daha fazla ...
  • DLS neden anlamadım bence DLS deilde BRAX ile kıyaslanmalı . ben şahsen BRAX tan yanayım .hali hazırda helix A 6 ve PİONEER 171 PRS ile kullanıyorum evde . mükemmel BRAX düşünemiyorum bile
  • Here is where you can make use of the online Dissertation writing service to assist you with your academic career.
    https://limeessay.com/buy-dissertation/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liamjawsbin -- 8 Şubat 2019; 13:46:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.