Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Audio Technica - Sony - Jbl - Marshall - JLab - xDuoo - Akg Kulaklıklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.072
Cevap
181
Favori
114.775
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
27 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Ev Elektroniği >> Müzik Çalar >> Audio Technica - Sony - Jbl - Marshall - JLab - xDuoo - Akg Kulaklıklar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      29 Mesaj
      Referanslar: 4

Katılım Zamanı
      06 Mayıs 2009

Durum
      Forumda değil

21 Nisan 2017 10:22:23
      kulaklığım bozulur bozulmaz yahya bey ile iletişime geçtim bu 4. alışverişim her zamanki gibi telefonda model seçiminde çok yardımcı oldu ve ertesi gün kulaklık elime geçti
      herşey için teşekkür ediyorum kendisine
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      Katılım Zamanı
      23 Aralık 2013

Durum
      Forumda değil

21 Nisan 2017 17:37:42
      Yahya Bey sağ olsun ben de ckr5 sahibi oldum sayesinde.Her şeyiyle çok yardımcı oldu sağ olsun.Kulaklık almak isteyen arkadaşların hiç bir şekilde kuşkusu olmasın gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirler.
      |
      |

• Onbaşı
      37 Mesaj
      Katılım Zamanı
      21 Mayıs 2012

27 Nisan 2017 00:45:01
      Yahya Bey'den daha önce ckr-7 alıp çık memnun kalmıştım. Burn in sürecinden sonra kulaklık bass'lar haricinde beni mest etmişti.

Geçen gün Kutulu CKS 1100 aldım kendisinden. Trance müzik dinlemek için. Başlangıç olarak oldukça iyi buldum.Solid Bass olduğu için basslardan da memnunum. Burn-in den sonra çok daha iyi olacak eminim.

Yahya Bey, müşterilerine karşı ilgili ve birçok alternatif sunabilen birisi. Memnun kalan bunca insanda bunun bi göstergesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      Katılım Zamanı
      11 Temmuz 2011

Durum
      Forumda değil

27 Nisan 2017 16:43:57
      daha once sennheiser momentum kulakici kulaklik kullaniyordum ve sesi dengeli olduğu için cok sevmiştim ama gerçek muzikle audio technica ckr10 ile tanıştım böyle bi tokluk ve berraklık olamaz satıcı ilgi, alaka, sadakat yönünden formun en iyilerinden kesinlikle. bide cks1100 kullanan var ise cevap yazabilirse sevinirim.

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Mayıs 2017 13:06:16
      Öncelikle ürünlerin kalitesini bir kenara bırakalım ve Yahya beyin müthiş kişiliğinden bahsedelim. Benim 3. Alışverişim, kendisinden cks 990 aldım ürün bugün elime ulaştı. Yahya bey karşılıklı muhabbetin ve güvenin her şeyden önde olduğunu düşünen nadir insanlardan, öyle ki; siz parayı göndermeden kulaklık elinize ulaşmış oluyor. "Güven vermeden güven alamazsın" diye de sevdiğim lafı vardır. Ne kadar anlatsam az, müthiş bir kişilik. Kulaklığa gelince de cks 99 kullanıcısıydım, arıza yapınca bir üst modeli olan cks 990 a geçmeyi düşündüm. Kulaklık oldukça dengeli, müziğin ayrıntısını duymak isteyenler için birebir. R&B tarzı dinleyenler zaten bulaşmasın öyle boğucu bası yok bunun ama her enstrümanı duymak isteyenler için kesinlikle bu fiyatlarda gayet iyi bir kulaklık. Zaten audio technica yı tartışmaya da gerek yok. Tekrardan teşekkür ediyorum buradan, iyi ki varsın Yahya dostum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yerme77 -- 2 Mayıs 2017; 13:7:9 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      324 Mesaj
      Referanslar: 21

Katılım Zamanı
      11 Eylül 2007

Durum
      Forumda değil

03 Mayıs 2017 20:32:09
      clinteastwood1981 kardeşime buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. TR'de bulmanızın çok zor olduğu ve benim acil ihtiyacım olan iem uçlarını (earbuds tips) hediye etti. Her ne kadar kendisini ilgilendirmese de bana bu yardımından dolayı teşekkür ediyorum.

Herkese iyi forumlar, clinteastwood1981 kardeşime de iyi alışverişler.
      |
      |

Alışveriş yaptıklarım : tatlisi - hokur317 - celchuk - gokturk_91 - öztin - Halit61 - sayın - ToLGa. - thetrooper00 - yed08 - PiRaMit61 - Azizim - aydin82 - aragorn991402 - ScriptKidie - jacks - ea_wanted - Skaty. - neo2004 - GOadvance - secof - bigmania - Konsolturk - kalel1897 - nEO147 - seko2001 - ignatius - erkinkose - cohannan - social - Gokmeeen.979797 - vaypcnet - cryzlear - Heartseeker - wildboyankara - Chaos1562 - ZepH - Pandemic - uAbesni - gladyo38 - Moriah - Neso - ekopaket - turbo - powwer
      Artık kalabalıklaştığı için isim eklemiyorum
    • Er
      1 Mesaj
      Katılım Zamanı
      16 Haziran 2014

Durum
      Forumda değil

07 Mayıs 2017 12:30:33
      dünden itibaren yahya abiden almış olduğum ckr7 yi kullanmaktayım. eski kulaklığım cx300 dü ve tam olarak beklentilerimi karşılamıyordu. Genellikle rock metal müzik dinlerim ve yahya abiye danıştığımda bana ckr7 yi önerdi ve ben de ckr7 yi biraz araştırdıktan sonra siparişi verdim. sağolsun ödeme ve kargo işlemlerinde çok yardımcı oldu. gerçekten güvenilir bir satıcı bu yönden hiç şüpheniz olmasın. kulaklığa geri gelirsek, zaten fiyat olarak da cx300 den üstte bir kulaklık, buna paralel olarak da ses ve malzeme kalitesi cx300 e göre baya iyi. Şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım, kulaklığımdan gayet memnunum. Her türlü müziği dinlerim diyenler için gayet iyi bir kulaklık. Tekrardan yahya abiye teşekkürler herkese iyi forumlar
      |
      |

• Teğmen
      126 Mesaj
      Referanslar: 7

Katılım Zamanı
      07 Aralık 2012

Durum
      Forumda değil

07 Mayıs 2017 13:21:54
      Öncelikle kolay gelsin hayırlı satışlar dilerim abim

Kendisinden önerisi üzerine yaklaşık 2-3 hafta önce cks770is kulaklık aldım. Yaptığımız her alışverişte her seferinde çok ılımlı yaklaşan ve çok yardımcı olan birisi sağolsun her konuda yardım ediyor Kulaklığa gelince bundan önce 77x kullanıyordum ondan da memnunum değiştirmemin sebebi başlıca mikrofonsuz olması. Genellikle bass ağırlıklı parçalar dinlerim. RnB Hiphop Remix ve diğer türler. Yeni kulaklığın artıları kabloları 77x gibi karışmaması ve mikrofonlu olması. Kulaklığın bassları ise çok kaliteli tatmin edici şekilde kulağı rahatsız etmiyor ama dolgun dolgun da veriyor. Tizler yok olmuyor. Benim için tam yerinde tam isteklerimi karşılayan bir kulaklık oldu. Tasarımı ise ayrı bir güzel. Mikrofon performansı da beklediğim gibi tam yerinde çıktı. Kaliteli. Parasını sonuna kadar hak eden bir kulaklık olduğunu düşünüyorum. Düşünenler hiç düşünmesin derim bu kulaklık için merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4PTAN -- 7 Mayıs 2017; 13:23:45 >
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      Katılım Zamanı
      04 Nisan 2012

Durum
      Forumda değil

11 Mayıs 2017 17:33:06
      Bir adet XDuoo x2 aldım.gayet memnunum.Clip için alternatif arayanlar için biçilmiş kaftan.yahya abidende iyisini bulamazsınız bu konuda.hayırlı satışlar :)
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      Katılım Zamanı
      23 Mayıs 2014

15 Mayıs 2017 22:22:03
      77is modeli bugün elime ulaştı.Öncelikle Yahya abiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yahya abiye kesinlikle sonsuza kadar güvenebilirsiniz. Kulaklığa gelirsek android ios uyumlu ve mikrofonlu. Başlıkları beklediğimden büyük. Bass'lar'ı gayet güzel. Ben güzel buldum. Bir de kulaklık hemen gelir gelmez şöyle böyle demek biraz yanlış olur bir kaç gün ( kullanıma bağlı ) geçmeli. Dediğim gibi. Ben beğendim şahsen. Basslar'a tutuldum daha çok. tiz ler ortanın üstünde bariz olarak. En mükemmel değil.Çünkü en mükemmel hiç bi zaman yoktur. En yenisi vardır.Üst modeli çıkar. Alt model olur o hesap.
      belki uzun süreli kullanımda kulakta ağrı yapabilir.Dediğim gibi daha bugün elime ulaştı. Kesin şöyle böyle diyemem. Şunuda unutmayın her kulaklık için geçerli kulağınıza uygun kulakiçi aparatlarını kulağınıza uygun olanını takın. Kulağınıza tam oturması gerekiyor kulaklığın seslerin tiz ve basslarının kalitesini daha net hissedebilmeniz için.. Genel olarak kulaklık çok güzel. Dikkat çekici aynı zamanda tasarımı çok güzel..ama hepsinden önce yüzyüze görüşmeden el sıkışmadan güven veren ve bu güvenin hakkını veren Yahya abiye çok teşekkür ediyorum.
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      Katılım Zamanı
      06 Ekim 2013

Durum
      Forumda değil

19 Mayıs 2017 01:13:38
      Flac çalabilen uygun bir dap arayışı içerisindeyken Yahya beyin tavsiyesi ile xduoo x2 aldım kendisinden. kendisi alma sürecinde çok yardımcı oldu ne tür müzikler dinlediğimi kulaklıktan ne beklediğimi sorarak(caz dinliyorum genelde) ath-ckr7 önerdi, denemem için xduoo x2 ile yolladı saolsun. kulaklık ve xduoo x2 hakkındaki görüşlerim;

Not: elimde soundmagic e10, sennheiser cx 3.00 bulunmakta. mp3 player olarak da ipod nano 1.nesil, 3.nesil, shuffle ve iphone 6 bulunmakta. dinlemeleri aynı parça ile farklı kulalık ve dap'lar arasında yaptım.

* ilk olarak pink floyd - atom heart mother suite 2011 remastered versiyonunu dinledim. Cx3.00 ile dinlememde perdeli kapalı bir sunumu verirken soundmagic e10 daha da az detaylı biraz daha parlak bir sunum verdi. ckr7 ile dinlediğimde bütün bir albümü dinlemek üzere olduğumu farkettim öyle içine çekiyor kulaklık. perdesiz, açık berrak bir sunum verdi. sahnesi diğer iki kulaklıktan da kat kat daha iyiydi.

* ikinci olarak Led Zeppelin - the song remains the same dinledim. cx 3.00 hafif hızlı girilen parçada aman yanlış yapmayayım bir açık vermeyeyim diye inanılmaz kontrollü gitti, sahne derin olmadığı gibi detay azdı. ckr7 ile dinlediğimde sen arkana yaslan bu iş bende dercesine aldı gitti parçayı, bütün enstrümanlar doygun ve net bir şekilde geliyor kulağınıza, özellikle 48.saniyeden itibaren giren gitar tek kelimeyle mükemmel, netlik ve detay olarak cx3.00'dan çok daha başarılı, soundmagic e10 ise yatağın altına kaçtı:)

*Elektronik/Dans(dubstep diyorsunuz heralde) dole & kom - phara oh parçasını dinledim, bol katmanlı bir parça ve her bir katmanda ckr7 ile inanılmaz eğlendim, çok eğlenceli, keyifli çalıyor, yine net berrak ve basslar çok yerinde. cx3.00 ise düz bir şekilde cansız çalıyor. ckr7'ye nazaran sibilansa yakın ve midler daha geride.

*Benim alanım caz. midler daha önde, çok daha canlı çalıyor. cx3.00'ın daha koyu-kapalı bir sunumu var. kısaca şöyle diyeyim size sürekli dinlediğim john caltrone - a love supreme pt 2 resolution parçasını ckr7 ile dinlediğimde farkettim ki bu zamana kadar suyun içinde caz dinliyormuşum, caz mı lan bu dedim kendime:) mid-tiz-zil netliği ve ayrımı gerçekten çok iyi. sayesinde kulağım açıldı.

son olarak xduoo x2'ye değineyim, ufak boyutlarda flac oynatıcı olarak kendisinden beklenmeyecek bir çıkış gücü var, eğer yüksek sesli müzikler dinliyorsanız tatmin edecektir. açık temiz bir sunumu var. elimdeki en iyi ses kalitesine sahip mp3 çalar olarak 1.nesil ipod nano ile kıyasladığımda daha detaylı ve güçlü bir alet. temiz çalıyor.

Yahya bey uzun zamandır karşılaşmadığım kadar dürüst bir satıcı, dap ve kulaklık seçiminde gerçekten çok yardımcı oldu ödemede de kolaylık sağladı. TEŞEKKÜRLER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasin -- 19 Mayıs 2017; 1:15:8 >
      |
      |

• Onbaşı
      17 Mesaj
      Katılım Zamanı
      03 Kasım 2005

Durum
      Forumda değil

19 Mayıs 2017 10:46:40
      Yahya Bey ile ikinci alışverişimiz. Her zamanki sıcaklığında bir satış ve inanılmaz hızlı kargo (yarım gün içinde elime ulaştı) ve ödeme kolaylığı için çok teşekkür ederim.

Önceki kulaklığım Cks77x idi, kullanım koşullarından dolayı arızalandı ve bozukken farklı kulaklıklar denedim ama yine ATH dan vazgeçemedim.

CKS77IS almayı düşünen ve kararsız kalanlar için, kesinlikle tam bir Elektronik müzik kulaklığı. Bass derin, bol ve sıcak, kablosu kaliteli ve karışmayan cinsten. 77x teki neredeyse tüm eksiklikleri gidermişler. Android ile mikrofon ve tuşlar tam uyumlu.

Ekran görüntüsünde eq ayarı, az çok anlatır sanırım :)) Hem netliği hem de bass kalitesi çok iyi.

Samsung S7 Edge kullanıyorum ve telefonum genel sesi az olduğu için ayrıca bir amfiye ihtiyaç duydum.

XDunno XQ-10 ile CKS77IS çok iyi bir kombin oldu ve şuan kulakların bayram havasında :) Amfi gerçekten çok küçük ve hafif. Sesi +6 db arttırıyor. Sese artı bir derinlik veriyor ve temizliyor. 192khz parçalar için öneririm.

Yahya Bey'e ödeme konusunda ki güveni için tekrar teşekkürler, umarım bu sefer kulaklığı kısa sürede parçalamam :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismo3000 -- 19 Mayıs 2017; 10:47:51 >
      |
      |

• Emekli Yönetici
      119 Mesaj
      Referanslar: 6

Katılım Zamanı
      15 Ağustos 2007

6 Not
      19 Mayıs 2017 23:17:18
      Yahya beyden ilk alışverişim ve kendisinden 2. el FİİO X5 aldım. Yakın zamanda cks1000 veya cks1100 alacağım. İlgili ve güvenilir satıcı.
      |
      |

Alışverişlerim: infra_dark, pixel, salagil, kerim_bayramoglu, arda1811,beyyin,serce,xd22, prodowns, bobo006, LoganicT, oshinankara, meteor_xxx, 2smoke,kuchiki5, trusen

Ne Mutlu Türküm Diyene
    • Er
      4 Mesaj
      Katılım Zamanı
      19 Kasım 2013

Durum
      Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
      ValidatePro

23 Mayıs 2017 21:33:57
      quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Arkadaşlar çok yakın bir dostum bana CKS770IS modelini önerdi ne diyorsunuz ,bu konuda CKS77X arasında kaldım ama 770OIS'in daha iyi olduğunu söyledi

Mikrofona ihtiyacin varsa is daha mantikli

|
      |

• Teğmen
      196 Mesaj
      Referanslar: 12

Katılım Zamanı
      18 Temmuz 2011

28 Mayıs 2017 00:23:41
      Merhabalar,

Sabahtan akşama işyeri dahil kulaklıkla müzik dinlemeyi çok severim.
      iPhone earpods ve Sennheiser cx300 kullandım.Bunların bir-iki tık üstü kulaklık tavsiye edebilecek var mı?

Tür: R&B,chill house,rap ağırlıklı.
      |
      |

• Onbaşı
      38 Mesaj
      Referanslar: 22

Katılım Zamanı
      15 Nisan 2015

Durum
      Forumda değil

28 Mayıs 2017 10:30:30
      takip.
      |
      |

• Onbaşı
      35 Mesaj
      Katılım Zamanı
      24 Kasım 2011

Durum
      Forumda değil

05 Haziran 2017 18:22:09
      çok fazla kulaklık geçmişim olmadı bundan evvel cks77 kullanıcısıydım. yahya bey ile ortak bir karar ile cks990 sipariş ettim bugün. sanırım yarın elime ulaşır kulaklığım, geldiğinde deneyimleri paylaşacağım. çok ilgili yahya bey e teşekkürler..

|
      |

• Yüzbaşı
      347 Mesaj
      Referanslar: 26

Katılım Zamanı
      21 Haziran 2008

05 Haziran 2017 19:35:51
      Cks77x aldım sorunsuz alışveriş, güzel paketleme

|
      |

• Onbaşı
      35 Mesaj
      Katılım Zamanı
      24 Kasım 2011

Durum
      Forumda değil

08 Haziran 2017 18:40:49
      geç yazıyorum fakat cks990 ertesi gün elime ulaştı muhteşem bir kulaklık güvenilir ilgili ve hepsi kenara muhteşem bir insan yahya hocam teşekkürler..

|
      |

• Er
      2 Mesaj
      Katılım Zamanı
      20 Ağustos 2010

Durum
      Forumda değil

10 Haziran 2017 01:08:23
      Yahya bey den 2. kez alışveriş yapıyorum ilk alışverişte oldugu kadar bu alışveriştede cok yardımcı oldu.cks77 kullanıyordum.Bir üst model CKS770IS olarak degiştirdim gayet memnunum yahya beye ilgisi için teşekkurler.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
nice türkiye
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.