Şimdi Ara

Audimi Mercedes-benzmi BMWmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konuyu genel olarak ele alıyorum yani markalarım belli modellerini kastetmiyorum sizce hangi marka daha karakterli daha ruhlu Audi teknolojiyi ön plana çıkarıyor Mercedes-Benz ise çok geleneksel bir araba eskiden gelen bir geleneği bozmadan teknoloji ile birleştirerek sunuyor BMW ise herkesin bildiği gibi daha spor araçlar üretiyor sizce hangisi Audimi Mercedes-benzmi BMWmi Audimi Mercedes-benzmi BMWmi Audimi Mercedes-benzmi BMWmi Audimi Mercedes-benzmi BMWmi Audimi Mercedes-benzmi BMWmi Audimi Mercedes-benzmi BMWmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can çelik -- 15 Mart 2019; 23:26:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hiçbirinde karakter falan yok. Aşağı yukarı aynı otomobilleri yapıyorlar, farklı dizaynlarla. Karakter işleri eskide kaldı, dışarıdan gelen baskılar yüzünden üretimde esneklik özgürlük diye birşey kalmadı, düşen pasta dilimleri ve sıklaşan sınıflar arasında herkesi memnun etmeye çalışıyorlar artık, yakında ortaklık bile yapacaklar.

Dokunmatik multimedya seviyosan Audi tercih et. Çevirmeli seversen BMW falan işte.
  • "Bana göre Audi daha karakterli bir araba bana göre ön ızgarası vs çok hoş"

"Mercedes-Benz ise çok geleneksel bir araba eskiden gelen bir geleneği bozmadan teknoloji ile birleştirerek sunuyor"

Izgarası hoş diye karakterli mi oluyor

Mercedes geleneği bozmadı demişsiniz. Asıl karakter bu değil mi zaten?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    haklısınız hocam ama audinin herşeyini ele almadım audi diyince ilk olarak o ızgara gelir akla ama mercedes? mercedes diyince logosundaki 3 kollu yıldız geliyor mercedesda hep yaptığı bir şey yok evet geleneklere göre haraket ediyor ama her arabasında belli nir tasarım yok sadece kaliteyi ön plana çıkarıyor hocam en basitten bir örnek vereyim yeni mercedes e serisine bakın lütfen ve de sonrasında eski kasasına bir göz atın içine de dışına da ne benzerlik bulabilirsiniz hiç neredeysa ama audi mesela o ızgasa ile kendisini belli ediyor veya bmw de aynı şekilde

• Mercedes tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can çelik

haklısınız hocam ama audinin herşeyini ele almadım audi diyince ilk olarak o ızgara gelir akla ama mercedes? mercedes diyince logosundaki 3 kollu yıldız geliyor mercedesda hep yaptığı bir şey yok evet geleneklere göre haraket ediyor ama her arabasında belli nir tasarım yok sadece kaliteyi ön plana çıkarıyor hocam en basitten bir örnek vereyim yeni mercedes e serisine bakın lütfen ve de sonrasında eski kasasına bir göz atın içine de dışına da ne benzerlik bulabilirsiniz hiç neredeysa ama audi mesela o ızgasa ile kendisini belli ediyor veya bmw de aynı şekilde
    Sen bence otomobiller hakkında yorum yapma

• Moueson kullanıcısına yanıt
    peki

• Audi'nin özeti budur

Bu sıralama açık ara farkla Mercedes > BMW > Audi şeklinde olur
  • yorumuna ve sıralamana saygı duyuyorum fakat attığın fotoğrafı ciddi bir şekilde attıysan seni dikkate almamayı tercih ederim hocam

• Eğer kriterimiz sizin dediğiniz gibi ön ızgara ise BMW'yi tek geçerim. Adamlar, böbrekten olmayalim ama yenilik sunalım diye yeni BMW'lerin önünü sümüklü böceğe benzetti.

• Otomobiller ikiye ayrılır;

Mercedes ve diğerleri..
  • Audi yeni tasarımla çok iyi oldu. Fakat a6 ile a7 arasında pek bir fiyat farkı yok. A6 yı çıkarıp a7 yi koyarsak tartışmasız a7 derim.
    Mercedes e serisi çok çelimsiz duruyor. C serisi tamam s seriside tamam fakat e arada kalmış. Arkası için söylüyorum.
    Bmw varsa alır geçerim, diğerleri ilgilendirmez fakat dediğim gibi a7 yi koyarsak a7 derim.

• Mercedes S serisi haric rakiplerinin gerisinde bence suan. Ozellikle E serisi dumduz, hic heyecan uyandirmiyor. Bmw-audi ikilisinden de Bmw’yi tercih ederim. Sadece a6 ve 5 kasa arasinda kararsiz kaldim

• Hiçbirinde karakter falan yok. Aşağı yukarı aynı otomobilleri yapıyorlar, farklı dizaynlarla. Karakter işleri eskide kaldı, dışarıdan gelen baskılar yüzünden üretimde esneklik özgürlük diye birşey kalmadı, düşen pasta dilimleri ve sıklaşan sınıflar arasında herkesi memnun etmeye çalışıyorlar artık, yakında ortaklık bile yapacaklar.

Dokunmatik multimedya seviyosan Audi tercih et. Çevirmeli seversen BMW falan işte.

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim bana da en doğru yorum seninmiş gibi geliyor

• Audinin Led far ve Stoplarını alıp Mercedesten biraz süspansiyon ve konfor ekliyorum. BMW ninde biraz aktarma gücü ve performansını alıyorum. Sonuuuç EGEAAA
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt

• Ağustos’ta 160 bine 2016 model 3.20d 50 bin km sportline araç alacakken kaporo dolandırıcısına denk geldim.250 lira paramı hacıladı.Piyasa dolandırıcı dedim bir süre araç almadım.Kasımda ÖTV indirimi geldi sıfır A4 1.4 TSI 150 bg aracı 188 bine aldım.
    Herşeyin hayırlısı.

• Kesinlikle Audi. Karizması çok başka.

• R8 olacaksa Audi, onun dışında BMW
    yaşlanırsak Merso
  • Genc işi olsun. İçinde takım elbiseli olmazsam garip karşılanması diyorsan bmw

Agır olsun zengin göstersin. Biraz da kodoman imajı olsun diyorsan Mercedes.

İkisinin arası olsun. Hem takımla hem esofmanla takılayım. Ama ne bmw gibi sportif olsun ne Mercedes gibi zengin dursun demiyorsan audi.

Daha niş Bi sey olsun. Zengin dursun. Hatta oldugundan pahalı dursun diyorsan jaguar.

Daha az niş olsun, para var ama saglamlık vs. Da bakıyorum diyorsan volvo.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.