Şimdi Ara

AUDI Q3 Sis Far Degişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi akşamlar. Bugün aracım park halinde iken çarpıp kaçmışlar. Çok fazla birşey yok çok şükür. Ama arka sis fari plastiği ( yada adı her neyse ) kırılmış. Resim yüklüyorum. Bu parçanın fiyatı nedir değiştirmek istersem ve de sistemin komple mi değişmesi gerekiyor yoksa sadece plastik kısımı değişse yeterli mi ? ( lambalar sağlam ) Şimdiden teşekkürler.  AUDI Q3 Sis Far Degişimi
     AUDI Q3 Sis Far Degişimi

• Kat kat başlarına aynısı gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen komple değişimi olur.Çünkü sis farı toz almamasi için çekomastiklidir.Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LENCER -- 31 Temmuz 2016; 1:16:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LENCER

Muhtemelen komple değişimi olur.Çünkü sis farı toz almamasi için çekomastiklidir.Geçmiş olsun.

Tesekkurler. Peki maliyeti ile ilgili bir fikriniz var mı ? Servisde yüksek olur deniyor. Haftasonu oldugu için henüz soramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Airapper

Kat kat başlarına aynısı gelsin

Aynen. Umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanut

quote:

Orijinalden alıntı: LENCER

Muhtemelen komple değişimi olur.Çünkü sis farı toz almamasi için çekomastiklidir.Geçmiş olsun.

Tesekkurler. Peki maliyeti ile ilgili bir fikriniz var mı ? Servisde yüksek olur deniyor. Haftasonu oldugu için henüz soramadım.

Arkadan iki saplama vidasi vardır.Elektrik kismi soketlidir siz takabilirsiniz.

• Hocam zemine bakarsak çarpmadan çok sanki yerden taş sekip kırmışa benziyor fikrimce...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.