Şimdi Ara

Audi Q2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Q2 almayı düşünüyorum görüşleriniz nedir. Hemde forumda Q2 için başlık bulamadım ilerdede kullanabiliriz başlığı yardımlaşma amaçlı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bende araştırıyorum bu aralar. Acaba test sürüşü yapabileceğimiz bir bayi var mıdır anadolu yakasında? Benzinli modelini yakıt, konfor açısından test etmek isterdim. Forumda sıfırını 213e aldım diyen arkadaşlar var, son durum nedir acaba bilen arkadaşlar paylaşabilirse sevinirim.

• Ben mersinde oturuyom geçen gün sorduk burda benzinli design pakete+birkaç ekstrayla 225 fiyat verdiler ancak ellerinde yoktu araç ve fiyatıda sabitleyemiyorlardı. İstanbulda doğuşta test aracı olması lazım orda deneyebilirsiniz ancak doğuş karşıda kalıyor sizd göre. Alan birisi fikirlerini söylese iyi olurdu.

• Güncel fiyat alan var mı
  • 2 hafta önce şubat 8 de sipariş verdiğimiz aracı teslim aldık 1.6 30 tdi desing premium xomfort paket 182.000 tl ye aldık sipariş verdiğümizde 170.000 anlaşmıştık.(ötv muafiyetli) bu son arabamız 3 ay gelmeyecek dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allegro -- 19 Mayıs 2020; 22:26:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.