Şimdi Ara

AUDI mi MERCEDES mi !?siz hagisini seçersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
3.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mercedes malum efsane...Audinin de son yıllarda atağa kalktığını görüyorum satışlarıyla falan..teknolijide dur durak bilmiyorlar,artık mercedes de sınırları zorlamaya başladı sanki..arasında tercih yapılması gerekirse bütün şartlar göz önüne alınarak hangisinde karar kılınmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuffurchin -- 20 Aralık 2006; 14:31:08 >

• AUDi son yılda Türkiye ve Almanyada satışları ele geçirdi benm tercihim audi olurdu
  • Benm tercihim her zman AUDİ olurdu,neden deseniz dizaynıyla bir numara AUDİ
  • arabamın adı etriket olsun dersen Merso fakat arabam etiket olsun dersen AUDI...
    mersonun adı var fakat son yıllarda AUDI ye söylenebilecek söz yok sadece saygı göstermek gerek. bence AUDI ...
  • http://www.youtube.com/watch?v=MQgXEqX-JH0
    ben bu reklamı seyrettikten sonra cevabım AUDİ derim
  • MERCEDES TABİKİ AUDİNİN MERCEDES GİBİ DÜNYADA EN SAYGIN MARKA OLMASI İÇİN 40 FIRIN EKMEK YEMESİ GEREKİR DÜNYADA Bİ ANKET YAPSALAR MERCEDES FARK ATAR
  • bu forumda coğu kişi nedense audi diyor
  • audiyi tasarımlarından dolayı çok beğeniyorum eh genel olarak da malzeme kalitesi sağlamlığı konforu her yönüyle çok başarılı sonuçlar alıyo mercedes de öyle ama görünüş olarak audi derim
  • baya zor bir seçim ama ben audi mercedes ayrımını modellere göre yaparım
    mesela benim için
    b serisi-A3 kıyaslamasını A3 kazanır ve A3 alırım
    c serisi-A4 kıyaslamasını A4 kazanır ve A4 alırım
    E serisi-A6 arasındaki seçimde Eserisi olur tercihim.ama A6 nın fiyatı E serisine göre daha makul
    S serisi-A8 de ise kesinlikle S serisi derim.
    ml serisi alacağıma her halükarda gider Q7 alırım ama.

ama iki markada süper araçlar yapıyor dünyadaki en iyi arabalar dendiği zaman bunların adları geçiyor.
    bence verilecek karar alınacak aracın modeline göre değişir.
    ama audinin gerek satışlarda gerek tasarımda mercedesi yakaladığı hatta bazı modellerde geçtiği de su götürmez bir gerçek.
    özellikle quattro teknolojisi ile audi diğer rakibi markaların önüne geçmeyi başardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codexhoo -- 20 Aralık 2006; 15:02:52 >
  • AUDi Almanyada en çok sevilen markadır ama son yıllardaki yatımrı gerçektende büyük yatırımlar yptılar ama araç ruhundan anlıyan bir kişi audi der ben araç ruhunu taşıyan bir audi yi birde bmw yi tanırım
  • ikisininde sıfırnı alcak para warsa, ben MERCEDES derim herzaman.. ama e-serisiyle c-serisiyle s-serisiyle işim olmaz.. benim favorilerim SLK, SL, CLK ve ML
  • forumda çoğu kişinin audi demesi normal çünkü forumda çoğu kişinin skodası,vw ni var kan çekiyor
    quote:

Orjinalden alıntı: tolgakol

bu forumda coğu kişi nedense audi diyor
  • a8 ve s arasında kalsam a8 derim
    A6 ve e serisi arasında a6 derim
    a3 ve b serisi arasında a3
    a4 ve c serisi arasında a4 yani AUDİ derim başka birsey demem
  • Her zaman cevabum AUDi dir neden deseniz tasarımı ve i ç kalitesi ,ön konsolu mercedesten daha iyi bence mercedes önce imajını ve dizaynını düzeltsin
  • oyle arac karsılastıracaksak.

a8 ile S serisi arasında kesinlikle ve kesinlikle S sınıfı
    a6 ile E sınıfı arasında a6
    a4 ile C arasında C kesinlikle
    a3 ile karsılastıralacak bir arfabası yok mercedesin b serisi ve a serisi mpv ye kacıyorlar.
  • a8 ve s serisi arasında kalırsam a8 derim
    a6 ile e serisi arasında kalırsam a6 derim
    a4 ve c serisi arasında kalırsam kesinlike a4 derim
    a3 ilede b serisi arasındada a3 derim ,
    AMA KISACASI AUDİ DERİM
  • karşılaştırın diyen arkadaş tüm şartlar gözönüne alınca demiş olaya otomobil olarak bakmayalım ozaman ikisininde güzel kaliteli otomobilleri var ama audinin travegosu yok,axoruda yok,actrossuda yok,vitosu,vianosuda yok yani audide çeşitlilik yok mühendisleri 5-6 model üzerinde çalışıyolar yıllardır yenilik yok volvo bile audiden daha fazla model üretiyo kamyonu bile var
  • AUDİ tabikide motoruyla ,dizaynıyla iç görüntüsüyle her seyiyle AUDİ
  • o zaman ben mercedes kamyonu seçiyorum

quote:

Orjinalden alıntı: azaz06

karşılaştırın diyen arkadaş tüm şartlar gözönüne alınca demiş olaya otomobil olarak bakmayalım ozaman ikisininde güzel kaliteli otomobilleri var ama audinin travegosu yok,axoruda yok,actrossuda yok,vitosu,vianosuda yok yani audide çeşitlilik yok mühendisleri 5-6 model üzerinde çalışıyolar yıllardır yenilik yok volvo bile audiden daha fazla model üretiyo kamyonu bile var
  • HER YÖNDEN AUDİ DERİM DİZAYNI İLE MOTORU İLE MERCEDES TE KONFOR HARİÇİ BİRSEY GÖREMİYORUM
    NEYMİŞ 1.5 MİLYON KM YAPILIYORMUŞ MERCEDES İLE BEN ŞUANA DEK 350 BİN KM YAPAN ARAÇ BİLE GÖRMEDİM
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.