Şimdi Ara

audi mi? mercedes mi? prestijli (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
12.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sorumu bu ya tabiki 1 merso 2 bmw 3 volvo-saab-audı 3 markada 3. dür :D

bu şey gibi tofaş şahin mi honda civic mi gibi bişe :D
  • 200 bin lira üzerine satılabilen her araç prestijlidir bence, bana göre iki tane prestijli alman markası var biri Mercedes Benz diğeri BMW.
  • çok gereksiz bir soru. herkes farklı markalara sempati duyar ve prestij de kalite de aynıdır bir sempatizan için. ama bir audi kullanıcısı olarak bu soruya mercedes-benz derim çünkü kendimi bildim bileli hep ağırbaşlı olmuştur mercler. (mesela ben de tasarımla özdeşleştiririm genellikle bu tür konuları.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypophysis

bu başlıkta konuşulduğu ve düşünüldüğü anlamda yorumlarsak;

1 mercedes>=BMW
    2 audi( lux vw çakması, soran olursa kullandım da yazıyorum, kesinlikle ilk sıradakilerle aynı sınıf değil)
    3 volvo
    4 vw
    5 opel
    6 ford..........vsvsvs

bence o kullandığın audiyi bul, biraz bak, 70 model gibi duruyorsa sorun yok. ama öyle durmuyorsa sorun bizde.
  • bu nasıl cevaptır ya? hayatında kaç audi kaç bmw kullandın?
  • Dünya çapında daha prestijli fakat uçuk markalar var.Ama kullanım açısından olağan olan prestij Dünya çapında;
    Lexus
    Mercedes
    İnfiniti
    Bmw
    Saab
    Audi
    Mazda
    Volvo
    Toyota
    Diye liste uzar....
  • YILDIZDAN SASMAMAK LAZIM... AUDI DAHA CAYLAK MERCEDES IN YANINDA...
  • cevabı çok basit bir soru olmuş:D merco tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut111907

quote:

1 mercedes>=BMW
    2 audi( lux vw çakması, soran olursa kullandım da yazıyorum, kesinlikle ilk sıradakilerle aynı sınıf değil)
    3 volvo
    4 vw
    5 opel
    6 ford..........vsvsvs

bence o kullandığın audiyi bul, biraz bak, 70 model gibi duruyorsa sorun yok. ama öyle durmuyorsa sorun bizde.

gerçekler acıdır..
    bu zevk meselesi bu benim fikrim dostum..
    (2.sorunun cevabı 2008 audi a4 20tdi kullandım, bir arkadaşımın memnuniyetsizliğinden dolayı bana satmak istediği 2010 q7 3.0tdiquat aracı 1 ay kadar kullandım, sonra bunu almadan sattı, ikimiz de bmw 5 e döndük..o da mutlu, ben de..

• hangisi daha Prestijli diye sorarsan tabiiki mercedes derim.mercedes bircok sektorde bir numara(bana gore mercedesin tipleri hic hos deil).ama sunuda belirtmek isterimki audi son yillarda cikis yakalamis durumda ve mercedes bmw seviyesini yakalamis ozellikle quattro teknolojisi cok super.ama prestijli olmasi icin daha uzun zamana ihtiyac var bakalim basarisini devam ettirebilecekmi?

su an bana sorsalar belese audi bmw mercedes veriyoz gozum kapali audi derim (ozellikle a5 e bayiliyorum)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut111907

quote:

1 mercedes>=BMW
    3 volvo
    4 vw
    5 opel
    6 ford..........vsvsvs

gerçekler acıdır..
    bu zevk meselesi bu benim fikrim dostum..
    (2.sorunun cevabı 2008 audi a4 20tdi kullandım, bir arkadaşımın memnuniyetsizliğinden dolayı bana satmak istediği 2010 q7 3.0tdiquat aracı 1 ay kadar kullandım, sonra bunu almadan sattı, ikimiz de bmw 5 e döndük..o da mutlu, ben de..

evet gerçekler acı. seninle karşılaşmak ise tarif edilemez bir gerçek. ayrıca o dediğin iyi-kötü v kaliteli-kalitesiz kavramları zevk meselesi değildir, güzel tasarım-çirkin tasarımdır zevk konusu olan. ayrıca Q7 denilen araç da güncel audilerin içinde en eski modeldir -tasarım anlamında makyajı saymazsak- kabin, teknoloji olarak. ve de A4'den inip BMW 5seriese binmek de doğal olarak A4'ün kötü olduğuna inandırır insanı.

• Audi a7 cok hosuma gidio. Audi alinacaksa a5 a6 a7 a8 guzel sedanlarda. Aslinda net marka yazmalisin. Mesela e serisimi a6 mi sorsan cevab en yeni kasasa muhtemelen e serisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle konulara bakiyorum 8 9 sayfa.Simdiki konulara bakiyorum 1sayfa.

Bir de eski uyelere bakiyorum 3ay once aktifti falan filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 29 Eylül 2017; 17:05:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.