Şimdi Ara

audi mi? mercedes mi? prestijli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
12.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mercedes ve Bmw Türkiyede "genel" kullanıcı profili nedeniyle bende bir miktar önyargı oluşturdu. (tamamen subjektif ve kişisel bir görüştür) Hatta sadece bende değil çevremde de aynı fikre kapılanlar olduğunu biliyorum. Bu yüzden premium sınıfta bu iki markadan geri kalmayan audiyi tercih ederdim.
  • quote:

problem sizde olmasın sakın?
    İkisi arasında fark göremediniz yani gerçekten? Biri Maybach 62S ve Maybach Exelero dahil dünyanın en prestijli arabaları olarak sayılan arabalardan 2sini üretirken diğerinde acaba bu prestij nerede? Mercedes Türkiye'de gördüğünüz c180 kompressor'lerden ibaret değil malesef..

Belki Maybach kadar pahalı değil ( Landaulet kadar ), ancak Audi'nin de Bentley'i var.

audi mi? mercedes mi?   prestijli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fleetwood1991 -- 2 Haziran 2011; 10:18:38 >

• Mercedes bence.
  • gokte yildiz yerde mercedes diye bir laf vardi ya
    ondan mutevellit mercedes-benz
  • Kesinlikle Mercedes daha prestijli bir marka.Fakat A4'mü istersin C180'mi derseniz A4'ü tercih ederim.

Audinin A5 ve A7 seriside harika arabalar.

Paranın yettiği gönlünün çektiği arabyı alabiliyorsan ve kullandıkça keyif alıyorsan en prestijli araç odur.
  • Kendi fikrim. Mercedes premium sınıfta bir arabadır. Audi ise kendini premium sınıfta göstermeye çalışan kaliteli vw den başka birşey değildir.

Erhan
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhandonmez
    Kendi fikrim. Mercedes premium sınıfta bir arabadır. Audi ise kendini premium sınıfta göstermeye çalışan kaliteli vw den başka birşey değildir.

Erhan

+ 1905
  • prestij olarak Mercedes tabiki..ancak Audi modelleri arasında Mersoya tercih edilecek araçlar var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Insurrection

AUDİ ve Mercedes arasında fark kalmamış olabilir hatta AUDİ daha iyi durumlara gelmiş farz edelim 10 defa sorsalar yine Mercedes derim bu farklı bir olay.

+1
  • VAG fanatikleri dışında kimsi ikisi aynı demiyecektir. Onun dışında ben dahil herkes MERCEDES

Dikkat edersen VAG fanatikleri bile Audi daha prestijli diyemez sadece Mercedesle aynı der
  • Bi A8 prestiji C class lan bir olurmu ? Armut Elma denkleşmesi yapmayalım, adamda 30 senelik araç var adı Mercedes kullanıyorum oluyor.
  • fluence alır demiştim alamamış o zaman mersedes
  • Audi ve Mercedes'i marka olarak değerlendirmeye almak yanlış olur. Bu karşılaştırma sınıf sınıf yapılmalıdır.

A4 1.8 TFSI 160hp multi - C180 CGI 156hp 7g ?

A6 3.0 TDI quattro - E 350 CDI 4 matic ?

Bu tür karşılaştırmalar bile her kullanıcı gözünde farklı sonuçlar doğurur. Kişisel zevkler ve tercihler araç seçimlerinde daha etkilidir.
  • Modelleri karşılaştırmıyoruz, markanın prestiji sorulmuş başlıkta...
    Açık ara mercedes, bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: strify

quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Audi daha iyi de başkanlar, cumhurbaşkanları başbakanlar neden Mercedes'e biniyor?

Her ikisi de doğru yolu buldu.

Ben de istiyorum. Benim niye yok? Anne bana neden almıyorsun?

• walla bu wv in bilerek admlarına böyle konular açtırdığına inanmaya başlıyorum ne bu yaa her yerde wv ve firmalarını öven yazılar forum wv cilere kalmış HEİL HİTLER !!!!!

O bu değil Mercedes ile BMW ile wv in hiç bir firmasını kıyaslamam rüyamda görsem hayra yormam haa wv eni beğenmiyormusun diye sorun beğeniyorum tabi ama audiymiş simitimiş fanyans mış ha burakın bu işleri uşağım

Hayri fırıncıdan alıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

walla bu wv in bilerek admlarına böyle konular açtırdığına inanmaya başlıyorum ne bu yaa her yerde wv ve firmalarını öven yazılar forum wv cilere kalmış HEİL HİTLER !!!!!

O bu değil Mercedes ile BMW ile wv in hiç bir firmasını kıyaslamam rüyamda görsem hayra yormam haa wv eni beğenmiyormusun diye sorun beğeniyorum tabi ama audiymiş simitimiş fanyans mış ha burakın bu işleri uşağım

Hayri fırıncıdan alıntı

Kesinlikle katılıyorum. VAG fanatikleri yorumlara devam ededursun, şöyle bir gerçek var:
    kimse audi'ye kalitesiz diyemez. Hatta mercedes fanatikleri bile c180 yerine bazı a4 ve a6'ları tercih eder.
    Fakat mercedesle audi markaları prestij açısından karşılaştırılır mı yaa???
  • Follow the Star!

Follow the Star!

• Türk milleti yüzünden '' prestij '' kelimesini duyduğum an aklıma gelen araç.

Edit: Bana göre prestijli değil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.