Şimdi Ara

Audi'de yaşadığınız sorunlarınız için destek (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
15
Favori
41.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Araç transmission malfunction you can continue driving limited functionality diye ekranda uyarı verdi. İstanbul'da tanıdık bir şanzıman ustasının cihazına taktık. P0706.

Bu hatayı 2 ay önce vermişti ve şanzıman kontrol ünitesini başka bir karta kopyaladılar. Akabinde 2 hafta sonra tekrar oldu.

Şanzıman menzil sensörü sıkıntılı olabilir mi sizce? Veya kablo benzeri birşey ısınma yaptığı içinde arza verir mi? Araçta Antalya sıcaklarında trafiğe girince devir 4 5binlere kadar çıkıyor tekrar iniyor saçmalıyordu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba hocam. Benim elektriksel bir sorunum var. Arac hareket halinde veya park halinde bile olsa saniyelik farlari ve gosterge panelinin eleltrigini kesiyor. Sorun konfor beyni midir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Aracım 2013 A3 V8. MMI da bluetooth üzerinden müzik dinliyorum ancak sadece müzik listemde ileri geri yapabiliyorum. Telefon iphone. Çalma listemi MMI ekranda yada visual cockpitte görüp istediğimi çalmak istiyorum ancak ne yaptıysam başaramadım. Spotify, apple music, YT music hepsi de aynı. Müzikleri uygulama içi indirip denedim yine liste gelmiyor. Tecrübelerini paylaşırsanız sevinirim.

• sku kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

2018 yılında yaşamış olduğunuz eski bir sorununuzun aynısını şu an bende yaşıyorum. Eğer durumu nasıl çözdüğünüzü hatırlıyorsanız rica etsem mesajıma cevap yazabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhanl -- 12 Mart 2021; 23:56:1 >
  • Hocam mrb. IYi çalışmalar, audi a3 2005 sportpage1.6FSI bi aracım var, benim sorum ?🤔

- Multimedya sisteminde (ses sisteminde) orjinal fab. Çıkışlı anfi, bass vb. Ne gibi donanımlar var ? Yardımcı olabilir mısınız? Şimdiden çok teşekkürler 👍

• tavsankardes T kullanıcısına yanıt
  • Gece krali G kullanıcısına yanıt
    quote:

• quote:

• quote:

• PomPom kullanıcısına yanıt

• Gece krali G kullanıcısına yanıt
    quote:

• toncu79 T kullanıcısına yanıt
    quote:

• taneto kullanıcısına yanıt
    quote:

• 😀😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhanl

Merhabalar,

2018 yılında yaşamış olduğunuz eski bir sorununuzun aynısını şu an bende yaşıyorum. Eğer durumu nasıl çözdüğünüzü hatırlıyorsanız rica etsem mesajıma cevap yazabilir misiniz?

Nadiren bu hata çıktığı ve sürüşü ciddi etkileyen bir şey olmadığı için henüz bir şey yaptırmadım. Audi servisi ciddi bir ücret istiyor, ben de dışarıda yaptırmak niyetindeyim. Ama bulunduğum şehirde ACC'den anlayan adam akıllı birisi yok. Demek istediğim şu an için beklemede...

• toncu79 T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Arabamın arka koltuğunda bulunan 12v çakmaklık girişi çalışmamaktadır. Sigortasının hangisi olduğu konusunda araştırmalarım sonucu bir şey bulamadım. Arka bagajda ve ön tarafta olanların çakmaklık girişlerinin sigortalarını buldum ama arka koltuktakini bulamadım. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Araç audi a3 8v 2013 model sportback
    Şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşalar merhaba telefonum Audi A3 Sedan'a bağlı iken konuşmaları araba içersinde duyarken benim konustuklarım karşı tarafa gitmiyor sizce neden kaynaklı olabilir ?

• Audi A3 ana konuya yazmistim ama bu basligi sonradan farkettim buraya da yazayim...

2015 A3 icin bir sorun vardi danismak istedigim. Arabayi ilk calistirdigimda Blueetooth ile bagliykan ya da Radio'da müzik dinlerken, ses seviyesi 17'yi gectikten sonra muzik sesi artsa da bass orani hic artmiyor ve müzik boguklasmaya basliyor. MMI'a asagidaki linkteki gibi reset atarak duzeltiyorum sorunu, ancak araci her calistirdigimda bu resetlemeyi yapmam gerekiyor düzgün kalitede müzik dinleyebilmek icin.

Bu sorun ile karsilasan ve kalici bir cozum bulabilen oldu mu? Internette yabanci kaynaklarda da arastirdim, sorunla karsilasan cok kisi var ama cözüm alabilen yok gibi.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.