Şimdi Ara

Audi'de yaşadığınız sorunlarınız için destek (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
187
Cevap
15
Favori
41.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • toncu79 T kullanıcısına yanıt
    Bütün 2.0 tfsi benzinli motorlar yağ yakıyor mu? Bununla ilgili detaylı açıklama yazabilirseniz çok bilgilendirici olur. Mesela aracın modeli farkeder mi? (a4, a5, allroad, q5 vs) Dört çeker quattro olmasının bu sorunda etkisi varmı? Sadece belli üretim yıllarına mı ait, yoksa üretildiği tarihten bağımsız olarak hepsi aynı mı? Bu motorda yağ yakma dışında başka bir problem varmıdır? Dikkatli takip edip gerektiğinde yağ eklenirse problem yaşamadan uzun yıllar binilebilir mi?

Teşekkürler.
  • binilir tabi.
  • Günaydın iyi pazarlar,

Yeni bir a3 kullanıcısıyım, aux girişini usb ye çevirip, telefon yada usb Disk'im den film yada müzik, yada ekrana telefonu Nasıl yansıtabilirim, daha önce sorulduysa özür dilerim, Ender elektronik sayfasına baktım bu mümkün ama fiyat yüksek geldi, bunun daha makul bir imkanı varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldplay

Günaydın iyi pazarlar,

Yeni bir a3 kullanıcısıyım, aux girişini usb ye çevirip, telefon yada usb Disk'im den film yada müzik, yada ekrana telefonu Nasıl yansıtabilirim, daha önce sorulduysa özür dilerim, Ender elektronik sayfasına baktım bu mümkün ama fiyat yüksek geldi, bunun daha makul bir imkanı varmı?

maalesef 8-9 bin liraya komple mmı değişmeli
  • Cevap için teşekkürler,

Sadece aux u değiştirebilirmiyiz? Yada aux u usb ye çevirici bir kablo ile yine ekranda görme sağlanabilirmi

• Selamlar audi a3 sedan aracım var. Aracı her çalıştırdığımda radyo yüksek sesle açılıyor bunun bi ayarı var mı yoksa bir sorun mu var radyoda?

• quote:

Orijinalden alıntı: prayer21

Selamlar audi a3 sedan aracım var. Aracı her çalıştırdığımda radyo yüksek sesle açılıyor bunun bi ayarı var mı yoksa bir sorun mu var radyoda?

Mmı da ayarı var biraz kurcalayın bulacaksınız

• goldplay G kullanıcısına yanıt
    telefonu mmi onüne lastik bantla bağlamak :)

şarkılar için SD kart güzel çalışıyor. kullandınız mı?
  • 98 audi a3 1.6 att aracimda benzin Deposu ceyrek ile bos arasindaki çizgiye geldiğinde bir defa olmak sartiyla gaz yemiyor ve stop ediyor. Bi kac marsdan sonra düzelip çalışıyor. Daha sonra da Deponun dolu oldugundaki performansi alamiyorum bikac defa stop ediyor en ufak bi az gaz verdigimde yokuslarda falan. Benzin ikaz isigi yandıkdan sonra yapiyor bunu. Sorun ne olabilir.

• serkan_xx_ S kullanıcısına yanıt
    yakıt pompası
    enjektör
    borular
    vs bir ustaya gösterin mutlaka
  • Merhaba

2000 model audi a3 aracımda devir cubugu rolantide sabit durmuyor arti araba lpg de hafif gaz verdiğimde araba boguluyor biraz fazla yuklendiğimde sıkıntı yok aynı sey benzindede var fakat lpg kadar belirgin değil bu durumlardan sonra devir saatide dengesizleşti gaz verdiğimde devir yukselip gazı bıraktıgımda oldugu yerde kalıyor. İnternetten biraz arastırdım motor ustasına (Aracıma yağ yaktıgından dolayı sekman attı ) gittim bogaz kelebgi ve maf senserü temizlencekmiş dedim. Oda senin arabada o parcalar temizlendi dedi fakat sorun hala devam ediyor dedim bilgisara bağladı her hangi bir sorun cıkmadı ve bişi diyemedi aracımda sizce sorun nedir
  • MAF ya da boğaz kelebeği. Ayrıca oksijen sensörü de olabilir.

1.6 SR değil mi? LPG yüzünden olur böyle şeyler uzun zamanda çıkar suyu.

temizlikten sonra kalibrasyon yaptı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokturk010 -- 13 Ocak 2016; 19:31:41 >
  • gokturk010 kullanıcısına yanıt
    Boğaz meleği ile maf senseru temizlenmiş oksijen sensorunu bilmiyorum araç 1 6 evet bu olay benzinde de yapiyor az da olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skyinn54 -- 14 Ocak 2016; 8:05:05 >
  • Skyinn54 S kullanıcısına yanıt
    Kalibrasyon da yapildi

• Skyinn54 S kullanıcısına yanıt
    vag grubunun boğaz kelebeği sorunu kroniktir ustanızı değiştirin mümkünse vw audi ustasına gidin başka.
    Diğer arkadaşların dediği gibi oksijen sensörü de olabilir ama o genelde ışık yakar göstergede.
  • Merhabalar, Sıfır Audi A3 1.6 TDI Sportback araç aldım araç henüz 500 Km'de fakat dün fark ettim ki kaloriferin derecesini nasıl ayarlarsam ayarlayayım sürücü tarafı sürekli soğuk hava vermekte. Yan yolcu tarafı ayarlanan dereceye göre hava vermekte fakat sürücü tarafı ister bağımsız ister sürücü ve yolcu tarafı aynı derecede olsun hep soğuk hava veriyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Bozuk yollarda cam tavan kumandasının olduğu yerden ve ön yolcu koltuğu tarafından ses gelmekte bu sorunlar kronik midir ?
  • Merhaba,A6 3.0 TDI audim var.Bagaj kapagini actigimda su sesi duydum megersem kapagin içi su dolu nasil girmiş olabilir? Nasil suyu geri boşaltabilirim?

• Ustam merhaba bende A6 3.0 TDI 2005 model audim var aractan cok memnunum fakat birsey dikkatimi cekti sag arka teker camurluk mesafesi cok asagida sol taraf yukarida gozle bile belli oluyor havali suspansuyon mu acama korkuyorum cok pahali çünkü teşekkür ederim.

• alper3333 kullanıcısına yanıt
    Bagaj kapağındaki bağlantı körüğünde yırtık var veya iyi oturmamıştır. Söküp bakılmalı sorun içteki parçada da olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.