Şimdi Ara

AUDI'de stok araç bulabilen oldu mu? (Rüşvetli ya da Rüşvetsiz?) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
10.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gidip online Bmw veya Mercedes alın. Zaten benim gözümde 2 side Audiden iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoğanGörünümlüToros kullanıcısına yanıt

hayrılı olsun hocam. hangi modeli aldınız? siparişi online mı vermiştiniz?

• Birinci derece torpil ile liste fiyatından S-Line paket alan gördüm. Toplam 2-3 hafta gibi bir sürede teslim aldı. Tabi işin içinde rüşvette olabilir ayrıntıyı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 8 Mayıs 2023; 8:39:26 >
  • w.antilles W kullanıcısına yanıt

Mercedes Canlı Destek ile görüştüğümde yeni satış sistemine 15 Mayıs’ta geçeceklerini belirttiler.Şu an ki arabam da Audi.Bir değişiklik yapılabilir mi? Tabii neden olmasın.Bakalım.

• zotacing kullanıcısına yanıt

insignia nin dizaynini hiçbir a3 falan ezemez

insignia nin 1.6 d motoru da 1.5 benzinli motoru da gayet başarılı, hatta 120yi geçmiyorsan ağırlıklı sehir icindeysen 1.5d de gayet iyi

ve degil a3 un,audinin fwd hiçbir arabasının feristahınin göremeyeceği bir yol tutuş direksiyon tepkisi sürüş kalitesi var

ve 5 kişilik,ve ambar gibi bir bagajı var,a3 gibi 4 kişilik değil.ve evet kabak gibi SEGMENT FARKI var

malzeme kalitesi de gayet iyi,ha illa minciklamak istiyorsan o paraya 2. sahibinden 7 serisi de satıyorlar,git al onu mincikla.

a3e rüşvet falan bavul dolusu para vermeye kalkan ,st lerin karşısında ezim ezim ezilen,aylarca araba bekleyen adamın ya arabadan anladığı yoktur

ya da al satçıdır.

hangi kategoriye giriyorsun orası sana kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 8 Mayıs 2023; 10:25:29 >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    218 aldım online vermiştim. Eylülde verdim aralıkta aldım. Başka araç da teklif ettiler bu süreçte de renk farklı olunca istemedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • en1gma kullanıcısına yanıt

asdghhjj mincikla ne demek 😂🤣

• Audinin fiyat listesi bir garip. Yerli üretim corolladan daha ucuz fiyatı var. Rakibi bmw mercedes fiyat listesi 1500lerde. Liste fiyatını uygun tutup bayiye mi getiriyor insanları ne yapıyor. Audi hiç sevmem ama liste fiyatına bulsam hemen bir A4 ya da A3 alırdım. Al-sat işim olmaz, f/p ciyim

• Kıngsmannnnn K kullanıcısına yanıt

forumdaki bazı vatandaşlar konsolda piano Black görünce arabayı bentley flying spur zannediyor idare et:)

Opelin sahibi bile kahkaha attı bu mesaja

• insignia vs a3 yazıp konu açarak sen de kahkahalara mazhar olabilirsin

@alkgs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 8 Mayıs 2023; 19:53:38 >

Fark etmiyor işte sonuç olarak Opel gayet dandik bir marka son 15 yıldır. PSA aldı motor şanzıman falan veriyor da işte, satmaya çalışıyor. Audi Audi'dir, nereye gidersen git Opel'e bakmazlar, Audi'ye bakarlar ki, zaten gerek marka değeri, gerek marka algısı gerek de tasarım olarak her konuda üstün, bunu yazmam bile Audi'ye hakaret.

Geçmişle yaşayan, ânı göremez.

Yeni a3 övülecek bir araç değil ki sert ve kalitesiz plastik dolu araç . Berbat bir koltuğu var . Malzeme kalitesi golften bile kötü sensörsüz araç satılan ; al satçıların gözde arabası sadece . Tasarımı ve tipi güzel araç ve ikinci eli kuvvetli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıngsmannnnn -- 8 Mayıs 2023; 19:56:2 >
  • zotacing kullanıcısına yanıt

a3 için bugüne kadar hiç kimse audi audidir falan demedi,bu yazdığın komik bile değil.

cla da a serisi de 1 serisinin güncel kasası da ultra saçma premiumlukla alakası olmayan araçlar

bakılmak için araba arıyorsan a3 sedana gerek yok jaguar var o paraya.

burası ne bana hangi arabayla bakarlar forumu

Ne de al satçı.

a3 sedan insigniadan hiçbir konuda üstün falan değil ,dizaynı da kusura bakma yepyeni olmasına rağmen insigniadan güzel değil

audi önce 2 milyon çektiği arabaya koltuk takmayi öğrensin

Tamam anladık Insignia'n var . Ama bu kadar a3'ü yerin dibine sokup , Insignia'yı göklere çıkarmaya ne gerek var Allah'ı seversen . Sadece sürüş hissi , konforu için bile A3 alınır. Fiyatlar evet çok yüksek ama bu bizim ülkenin ekonomisi ile alakalı . Bu arada iki aracı yanyana koyunca Insignia eski model gibi duruyor kusura bakma.

• Moueson kullanıcısına yanıt

hayatında binmedigin arabalarla ilgili yorum yapma, b6 passatim var ayrıca.

a3 un insignia karşısında elinin en zayıf olduğu yerleri sayıp övmüşsün,surus hissi ve konfor  

• Valla arkadaşlar hangi marka olursa olsun ellerinde otomobilde olsa yok çekiyorlar.(Bazı baz donamlı çok satılmayanlar hariç)

Herkes pusuya yatmış seçim sonrasını bekliyor ! Alıcıda satıcıda :)

Şimdi döviz kuru baskılanmaya çalışılıyor ama seçimden sonra kim gelirse gelsin bir süre daha şimdikinden çok daha yüksek döviz kurları olacaktır.O zaman OTV de kaldırılsa pek değişen bir şey olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamorex -- 8 Mayıs 2023; 21:15:21 >
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Zamanında audide liste fiyatı üzerinden çok güzel indirim alınabiliyordu. 2017 başında tekli formunda 233 bin yazılan a4 avantı 152 bine almıştım…o günler güzel günlerdi… şimdi ise liste fiyatı bile çok iyi duruyor ama araç yok çekiyorlar, verdiğin rüşvetle aynı hesaba geliyor aşağı yukarı…

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouGotThatRight kullanıcısına yanıt

2-3 ay daha rekor satışlar gelsin, piyasa rahatlar. Hatta rahatlamakla kalmayacak, yeni oyuncularla rekabet daha da artacak.

• Q3 sportback konusunda bilgisi olan var mı acaba? Geliyor mu araç ya da takasa araç isteniyor mu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.