Şimdi Ara

Audi bu yıl da Real Madrid'li futbolculara ücretsiz lüks otomobil verdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz değil, asıl futbolcular kıskanmıştır. Bizim zaten öyle bi ihtimal yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi ayri bir guzel Ama su SQ7 tdi modelini ilk defa duydum ama arastirinca baya guzel bir arac.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 25 Kasım 2017; 10:31:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimse ücretsiz bişey vermez.onların parası fakir taraftarlardan çıkıyor meraketmeyin.

aynı şey buradada geçerli,fakirleri sömürmenin bir diğer yöntemidir futbol.hemde bağırtarak sevindirerek

• Böyle bir hareket yapınca reklam değeri oluyor. Halbuki bu adamların hiçbirinin bedava arabaya ihtiyacı yok. Bunun yerine o arabaların değeri kadar parayla yardıma ihtiyacı olanlara yardım edilebilirdi.

• Vergiden düşüyorlar mı acaba bunları reklam gideri diye

• Maalesef öyle bir memlekette yaşıyoruz ki forumdaki yüzde 80’e bu arabaları bedavaya versen yakıt ve vergilerinden ötürü yine altından kalkamazlar.

Bazen ilk insandan bu yana milyonlarca sene içerisinde bu dönemde bu topraklarda niye doğdum diye isyan ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne tuhaf bir dünya değil mi?

• B"siz bir futbolcunun neler çektiğini biliyor musunuz ?! " diye açıklama yapmaya çalışanlar vardı. O haberle bu haberi yan yana koyduğumda tebessüme gizli öfke belirdi suratımda !!

• Para parayı çekiyor

• Açayımda fifa 17 oynayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: obsesoz

Geri alıyorlar mı acaba. Yoksa araç kiralama gibi mi?

benım orada yazılandan anladıgım sadece 1 senelık kullanacaklar ifadesinde 1 sene boyunca kıralanmıs mantıgı ortaya cıkıyor.
  • Audi bu yıl da Real Madrid'li futbolculara ücretsiz lüks otomobil verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: tica

Ha çok ihtiyaçları vardı ya ulen birinizde alıp bi ihtiyaç sahibi veya kuruma bağışlayın alkışlayalım.Gerçi amaç Audi reklamı ve mıssıon completed.

İyi de kardeşim sanane ya sanane ki ? Adam isterse 1 kuruş bağışlamaz isterse hepsini bağışlar. İlla bağışlamak zorunda mı ? Hayır bağışlasa da bunu herkesin önünde mi yapacak ?

Ronaldo'nun Filistin'e yardım ettiği ortada yardım etmese de Ronaldo , Ronaldo'dur.

Geç artık bu eziklik psikolojisini.
  • futbolculara sadece araba bedava verilmiyorki. gittikleri yerde hesap alan olmuyor. kiyafetler ayakkabilar bedava evine geliyor. markalar ayakkabi yollayip duruyor. goz onunde olan adamlar bunlar bedava reklam yapiyorlar gittikleri yerlerde. kici kirik instagram kizlarina bile millet bedava kiyafet ayakkabi yolluyor sayfanda giyde tanit diye.

yani isin özü zenginsen futbolcuysan hic para harcamiyorsun hayat beleş.

bide arda gibileri var futbolu askerlikten zor sey saniyorlar

• Kimse yanlış anlamasın ama, ne verilen arabalar sıradan nede verilen insanlar sıradan insanlar..audi,bir nevi reklam,sponsor geliri elde ediyor, 1 senede kiralıyor.. Gönül ister ki herkes en iyisine binebilsin, ama bunun içinde insanjn farklılığını ortaya koyabilmesi gerekli..

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: tica

Ha çok ihtiyaçları vardı ya ulen birinizde alıp bi ihtiyaç sahibi veya kuruma bağışlayın alkışlayalım.Gerçi amaç Audi reklamı ve mıssıon completed.

İyi de kardeşim sanane ya sanane ki ? Adam isterse 1 kuruş bağışlamaz isterse hepsini bağışlar. İlla bağışlamak zorunda mı ? Hayır bağışlasa da bunu herkesin önünde mi yapacak ?

Ronaldo'nun Filistin'e yardım ettiği ortada yardım etmese de Ronaldo , Ronaldo'dur.

Geç artık bu eziklik psikolojisini.

Ne o arkadaş sen niye heyecanlandın yoksa Real'de oynayan akraban mı var?Bunun eziklik psikolojisiyle ne alakası var,sanki tanıdığım da araç aldığını kıskanacam.Ben fikrimi söyledim;illaki ihtiyaç sahiplerine aralarından yardım eden vardır ve bunun reklamını yapmadan ulaştırmaları daha doğru.Ben de hemfikirim.Ha ayrıca dikkat ederseniz aralarından hiç mütavazi bir model seçen yok nernedense hani çok yardım severler var diyoruz ya aralarında bu da bi çelişki.Siz de öyle bi anlatmışsınız her sokakta bu araçlardan var da içimiz burkuluyor.Sıkıysa sen alda o zaman ben ezikleyeyim kendimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 25 Kasım 2017; 14:53:47 >

• Audi zaten her yıl Barça be Madrid'e araç verir

• Vizyonsuz herifler q7 nedir arkadas

Ramos tam bi ölücüymüs :-) bedava diye en pahali R8'i almis 🤣

Casilla TDI almis ev ekonomisi :-)

Zidane'ı cocuklugumdan beri severim en dogru tercihi yapmis ben de RS6 Avant secerdim 👌

• Audi zamaninda bizde Quaresma ve Schuster e q7 vermisti

• Audi 1 sene sonra 2.elde sıfırdan pahalıya satar bu araçları.

Türkiyede olsa ilan başlıkları şu şekilde olurdu:

Ronaldo'dan içinde sigara bile içilmemiş RS7.

Sergio Ramos'dan muayyer R8...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.