Şimdi Ara

Audi, BMW ve Mercedes'e Savaş Açtı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
4.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ah Audi ah A3 de lüks oldu ya Okey...
  • mercedes in yerinde olsam reklamda oynayan elemanları bulurdum

bekledim ve sonunda kavuştum sloganıyla yeni c serisini lanse ederdim :D :D

veya bmw yerinde olsam 2 serisi için bunu yapabilirdim :D
  • Bence çok saçma olmuş.

Şimdi Mercedes, Bmw ve Audi zaten rakip markalar her modelleri bir biri ile yarışır vaziyette zaten tüm modellerinin karşılığı her markada mevcut. Ama hangi insan BMW veya MERCEDES'e binerken utanabilir.

Aslında başka düşünce ile güzel bir reklam olabilirmiş ama bu düşünce ile çok saçma olmuş. Zaten A3 sedanın çıkmasının ardından Bmw 1 serisi sedan ve A serisi sedan çıkmaya yakındır.

• Audi kim dünkü çocuk
  • Reklam olmamis hadi cla yi hedef gosterip yapsalarmis reklami neysede 3 serisi falan filan olmamis sadece cla yi hedef alsalarmis daha guzel olurmus nasil olsa bariz kalite ustunlugun var cladan kullansana bu ustunlugunu sen kimsinki 3 ve c serisini kiyasliyosun derler adama
  • Sizden daha yaratıcı bişey beklerdim olsun buda iyiydi
  • çok saçma ya
  • Bu reklami izledikten sonra guldum ve gectim ama en cok a3 sedana 50.000tl olursa diyen arkadasa guldum
  • Alamanlar boşuna dememiş mercedes ve diğerleri..
  • Reklamda A7 A8 Filan Tanıtsa Tamam Belki Derizde A3 Sedan Nedir , Bir Audici Olarak Bu Yorumda Bulunuyorum.
  • Audiye bu kadar laf edenler acaba herhangi bir audiyi ne kadar kullandılar
  • Audi gitsin kumda oynasın...dünkü çoçuk
  • Atla eşek yarışmış eşeğin kı.ı çıkmış derler. Audi arkaya dikkat etsin fazla zorlamasın
  • 90ların sonuna doğru yeni yeni "lüks" lüğe girmiş bir marka olarak audi; kuyruk acısını bu kadar göstermese iyi marka aslında...
  • Bu savasa volvo ve subarunun girmesini cok isterdim cunku onlarda mb ve bmwye verecek cevap cok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tupacamaru -- 29 Aralık 2013; 0:41:24 >
  • Audi anca laf atar firma olarak mercedese ancak şunuda belirtmek gerekir en yakın araçtır bence Audi Mercedes'e BMW ayrı bir kategori zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: algebraic

Aşağıdaki video Amerika'da henüz satılmayan A3 Sedan için hazırlanmış.

Video; BMW ve Mercedes sahiplerinin içinde bulunduğu durumu konu ediniyor.

Anafikir: "BMW ve Mercedes pişmanlıktır.Mantıklı insanlar Audi'yi bekliyor."

Tek bir cümleyle yorumumu ekleyeyim: Bu savaşın sonunda Audi'yi haşat ederler.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dil konusunda sıkıntı çekecek forumdaşlar için videonun altına diyalogları ekledim.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------

Şimdi de videoyu dinleyerek çevirdiğim diyaloglar; videodaki sırayla gidiyor ;

(Çocuğa anahtar atan kızın olduğu sahne)
    -Kullanmak istermisin?
    --Lüksün emsali yoktur.Yapma.Benim yaptığım hataya düşme.

(Koltukta oturup sonra arabasına yürüyen kadın)
    -Utanç içinde yürümek?Bu sadece herhangi bir şey.Ama utanç içinde araba kullanmak?Aşağılayıcı.

(Yatakta oturan çift)
    -Şiddetli şekilde baskı yapan birileri var.Muadil marka algısı, arkadaşlar, istenmeyen e-mailler...

(Galerinin camından bakıp sonrasında oturarak konuşan abimiz)
    -Evet tabi ki kötü bir tecrübeye sahibim.Ama ben de sadece bir insanım.Ötede duran parlak şey için kendi değerimden taviz vermek istemiyorum.

(Yüzü görünmeyen pişman eleman)
    -Zamanında iyi bir teklif gibi görünüyordu.Ama şimdi bu kapalı panjurların arkasında saklanıyorum.

(Sarışın mavi gözlü kız)
    -Çoğu kız birşeyleri hareket ettirme hissini sadece taklit edecek.Ama ben değil.Asla.

(Arabanın içine eğilip annesiyle konuşan kız)
    -Üzgünüm anne.Takside kendimi daha rahat hissediyorum.
    --Tatlım?

(Elinde kutuyla otoparkta konuşan adam)
    -Eğer bu benim şirket aracımsa, burası benim şirketim değil.

(Baba-oğul)
    -Babam her zaman kendin için daha anlamlı birşeyler sakla der.Bu yüzden ben bekliyorum.

-Sonrasında herkes "Ben bekliyorum" diyor.

REKLAMIN sonunda "Starting at 29.900$" ı görünce bir kez daha yaşamaktan nefret ettim.

Adamlar 60 bin tl ye 2014 Model A3 e binecek.

Türkiyede 100k küsür olur.
  • Reklam bence de başarısız.

Yalnız bu forumda sistematik olarak Audi'yi karalama kampanyası var.

BMW ve Mercedes ne kadar premiumsa Audi de en az o kadar premiumdur. Hatta şahsi görüşüm premiumlar içinde favorimdir.

1) Kalite olarak BMW'den üstün.
    2) Tasarım olarak bence daha iyi.
    3) Sürücü odaklılığı çok iyi. Bu konuda da Mercedes'ten önde.

Süslü VW falan diyerek kendinizi komik duruma düşürmeyin. Audi babalar gibi premiumdur, premiumun dibidir.
  • audi kötü bir marka değil. kötü araçlarda üretmiyor.. ama neden böyle aptalca davranmış anlamak mümkün değil. bence kendini küçültmüş ve resmen kendilerini bmw ve mercedesin altında gördüklerini açıkca belli etmişlerdir
  • Audi kendi ayağına sıkmış.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.