Şimdi Ara

Audi, BMW ve Mercedes'e Savaş Açtı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
4.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış..
  • Bu tarz sataşma reklamlarını severim .
    Ancak bu biraz abartı ve saçma , basit kalmış. Ne komik esprili bir tarafı var ne teknik olarak bir şey var .
    Anlamsız geldi epey.
  • vw reklamlarda daha ustaca
    fakat audi neden böyle saçma reklamlar var anlamadım
  • Audi sen ne yaptin ya bildigin kendini kucuk dusurmussun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FhistleX

Mercedes ve bmw'den gelecek cevap.
     Audi, BMW ve Mercedes'e Savaş Açtı

• quote:

Orijinalden alıntı: gorko15

Audi kalite olarak hiç fena bi marka değil hemde hiç. Zaten A5 ten sonrasına bakmak lazım Audi aldım demek için bence Bwm'dede bu durum 5 serisinden sonra başlıyor.
    Audi kesinlikle çok çok kaliteli bi marka bence Bmw den daha üstün bi marka motor konusunda vs. diyolar da üst seviyelerde Audi'nin de başarılı makinaları var. Açıkçası Bmw ve Audi arasında kalsam kesinlikle Audi derim. Türkiye'de oturmuş bi Bmw algısı var.
    Annem demişti hiç unutmam;
    Mercedes ile herkese Bmw ile daha çok gençlere Audi ile ise arabadan anlayana bilene havanı atarsın demişti annem. Zaten bilmeyenle işim olmaz.Mercedes yıllardır olan bi marka bi dev. Teknoloji güvenlik gibi konularda kendine eşit markalarla sadece cirit atar. Tabi bu benim sadece şahsi düşüncem. (bknz: Ford-Volvo)
    Audi'nin kelime anlamı Latince olarak duydum demek. Bi söylentiye göre Audi diğer markaları iyice izler , bakar , ölçer ondan sonra o teknolojiyi alıp kendine göre düzenler,geliştirir ve en son olarak arabalarını piyasaya sunar. Şuan da hala bu böyle 5 serisi çıkıyo e çıkıyo sonra A6 veya 3 serisi çıkıyo c serisi çıkıyo en son A4 belkide böyle değil dediğim gibi sadece bi söylenti.

Ama şu kesin Audi'nin kendine has bi çizgisi var ve o çizgiden çıkmadan yükselmeye devam ediyor. İlerde ne Bmw bırakır nede Mercedes.
    Reklam yapmak zorunda arabayı tanıtıyor. Ayrıca rekabet her zaman iyidir. Edemiycek olsa zaten böyle iddalı konuşmaz Audi.
    Dediğim gibi bu sadece benim şahsi fikirlerim.

AudiOfTurkey Commercial

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: gorko15

Audi kalite olarak hiç fena bi marka değil hemde hiç. Zaten A5 ten sonrasına bakmak lazım Audi aldım demek için bence Bwm'dede bu durum 5 serisinden sonra başlıyor.
    Audi kesinlikle çok çok kaliteli bi marka bence Bmw den daha üstün bi marka motor konusunda vs. diyolar da üst seviyelerde Audi'nin de başarılı makinaları var. Açıkçası Bmw ve Audi arasında kalsam kesinlikle Audi derim. Türkiye'de oturmuş bi Bmw algısı var.
    Annem demişti hiç unutmam;
    Mercedes ile herkese Bmw ile daha çok gençlere Audi ile ise arabadan anlayana bilene havanı atarsın demişti annem. Zaten bilmeyenle işim olmaz.Mercedes yıllardır olan bi marka bi dev. Teknoloji güvenlik gibi konularda kendine eşit markalarla sadece cirit atar. Tabi bu benim sadece şahsi düşüncem. (bknz: Ford-Volvo)
    Audi'nin kelime anlamı Latince olarak duydum demek. Bi söylentiye göre Audi diğer markaları iyice izler , bakar , ölçer ondan sonra o teknolojiyi alıp kendine göre düzenler,geliştirir ve en son olarak arabalarını piyasaya sunar. Şuan da hala bu böyle 5 serisi çıkıyo e çıkıyo sonra A6 veya 3 serisi çıkıyo c serisi çıkıyo en son A4 belkide böyle değil dediğim gibi sadece bi söylenti.

Ama şu kesin Audi'nin kendine has bi çizgisi var ve o çizgiden çıkmadan yükselmeye devam ediyor. İlerde ne Bmw bırakır nede Mercedes.
    Reklam yapmak zorunda arabayı tanıtıyor. Ayrıca rekabet her zaman iyidir. Edemiycek olsa zaten böyle iddalı konuşmaz Audi.
    Dediğim gibi bu sadece benim şahsi fikirlerim.

AudiOfTurkey Commercial

• quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

efsane laf var milletin ağzında '' Alman lar mercedes ve bmw yi satmak için, audi yi binmek için üretir '' diye

hangi alman lar demiş bunu merak ediyorum bilen var mı?

Şehir efsanesi işte üfürükten ..
  • son şakasını yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARNİNG

ve son olarak efsane ve reklam boyle olur

(yıla dıkkat)

Harika yaa

• O değilde orda daha ucuza Mustang,Camaro alınıyorkene ne yapam küççücük A3'ü..
  • Reklamda oynayıypta en son kısmında I'm waiting diyen arkadaşlara seslenmek istiyorum siz daha çoook beklersiniz
  • Eski audileri çok severim incelerim.. Ama yenileri bir türlü sevemedim. 98 model audi a4 1.8 t kullanıp sattık. Ondaki işçilik ve malzeme kalitesini, içindeki lüks hissatını kaybetti sanki son zamanlarda...

Wv ile aynı şanzıman aynı motorlar tarzı da aynı hatta skoda ile çoğu aracı platform kardeşi... Ne bileyim bir özgünlük eksiği oluştu...

Benim için hala audinin yeri hala 1 ve 2. sırada değil....
  • Mercedes jaguara haddini bildirmisti. Sira audide anlasilan.
  • Rüzgarın üflemesiyle dağ yerinden oynamaz..
  • Sonra bir uyanmış ki yatak ıslak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

A3 Sedan bizde de tutabilir ama 50.000 TL civarı olursa.

Müthişsin.
  • Hayırlısı be Audi
  • Ooooo fena diss atmış adamlar ama cevap yeterli derecede sert olacaktır
  • Official reklam gibi durmuyor.
    Mercedesin hitler reklami vardi ,bu da oyle bisey olabilir.
    Satasmalari seviyorum bakalım ne cevaplar gelecek :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.