Şimdi Ara

Audi A8 D3 4.2L Quattro ALINDI. Tavsiyeler, Kullanıcı Görüşleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
14
Favori
52.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: senersongur

R8 varken A8 almak mantıksız olmuş.

Keşke almadan önce foruma sorsaydınız.

Eksi butonu olmaması büyük hata. Sen bu buton için yaratılmışsın, bomboş bir adamsın. Hakikaten üzüldüm senin adına, 1-2 saniye falan sürdü, sonra unuttum.

Konu sahibi arkadaşa hayırlı uğurlu olsun. Jason Statham gibi hissediyorsundur kendini :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amon_Amarth -- 12 Ağustos 2017; 2:27:42 >
  • Benzini kim dolduruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda komedi yorumlar var.Yahu gerçekten hiçbir şeyden anlamayan adam dolu bu forum.Ben 2.0 60 bin liralık normal bir D segment araç kullanıyorum ve ortalamam 15 lerde geziyor şu anda.

Adam 4.2 motor V8 araç alıyor hem de F segmenti, o çok yakar yav deniyor.5 litremi yaksin?Araç ne kadar yakması gerekiyorsa ( model yilida göz önüne alındığında ) onu yakıyor.Cok yakmiyor gayet normal.

Allah aşkına bu forumdaki tiplere kalsa 200 e Passat almak normal ama 100 bine A8 almak mantıksız.Yahu arkadaş adam bu paraya ne alıyor sen 200 e ne alıyorsun bı ona bak.

Müthiş mantıklı bir araç heleki uzun yol için.Hayirli olsun hocam, güzel günlerde keyifle zevkle kullanın inşallah.

Bu arada en çok beğendiğim A8 kasasidir bu.Agirligi, duruşu ve asaleti çok başka bu kasanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı uğurlu olsun. İki aracınız da çok bilinmeyen ancak kullananların pek bir övdükleri araçlar. İlgiyle takip ediyorum.
  • Aracınızı iyi günlerde kullanın, Allah kaza bela vermesin; maşallah. :)

"Ulan benzin 3 tl olsa...." diye iç geçirdiğiniz oluyor mu? :D

V8'in videolarıyla konuyu süslerseniz çok güzel olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah allah. konudaki yorumlara hayret ediyorum.

niye alamazsiniz diyeyim, niye hayal kirikligina ugrayayim? insallah alirsiniz. insallah daha guzelleri hepimize kismet olur.

disaridan senelerdir bakip irdeledigim icin ve yillardir e segmenti kullandigim icin aldim zaten. ne yapayim cift haneye çıkamayan zeka yaşınızı tatmin etmek için ismimi kağıda yazıp foto mu çekeyim anlamadım ki?

• Farkli ve guzel bi tercih, hayirli olsun

• degerli arkadaslar,

iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. insallah hepimize cok daha guzelleri kismet olur.

sayin balikcibili; volvoyla tek basimayken bir cok video cektim, biri yeri biri tavani gosteriyor. bunda da denerim insallah beceririm :)

ayin augsburg; gecen hafta mengerlerde yabanci plakali bir e350 cgi benzinli yanimda calisti, cok farkli bir ses, cok farkli bir motor :) 750i ile piyasasi benzer yerlerde hareket ediyor. ben kendimi su asamada zorlamamak icin hic dusunmedim ama sizin butceniz uygunsa mutlaka gidin arastirin :) ayri bir dunya.

sayin ESNGL; valla cok saniyelik bir acaba bu vergi dilimine girince w12 mi baksam hissi geldi ama aninda gecti :) iyi ki de oyle olmus. benim imkanlarim o araci yurutemez.

sayin 9600gt; benim kooperatifim bp ile anlaşmalı. bana bir kart verdiler kredi kartımı ona bağladım, her benzin alışverişimde rahmetli sakıp ağa'ya provizyon ile borçlanıyorum (axess), sonra ay sonunda %6 iskonto ile ödüyorum. inşallah yeterince açıklayıcı olmuştur sizin için.

• sayin LanciaDeltaci;

mondeo da cok guzeldir uzun yolda eminim. yalniz ilk intiba olarak sanki s80 ile daha rahat uzun yol yapiyordum. bununla ilgili hislerim olgunlasinca detaylandiracagim. gercekten oranti olarak basarili bir kasa bu. yenis her zaman yeni ve iyidir, guzel de gorunuyor ama

arabanin iyi yaşlanabilmesi ayri bir şey.

sayin bf033; cok tesekkur ederim konuda mukayese etmeye calisacagim ikisini.

sayin spinattimyalnizliga; aslinda bana 4-4.20 hatta 4.50'ye kadar OK. üstü yoruyor :)) volvoyu gecen sene bu seviyelerde almistim ama devletimiz sagolsun saadet kisa surdu. o seviyelere de inmez daha herhalde. neyse ne yapalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

Konu fake... Dağılın.

Kendinizin almaya cesaret edemeyecegi arabalari alanlara neden cekememezlik yapiyorsunuz? Gidin hocam siz o fiyata Golf unuze binin yahu 4.5 ortalamayla dolasirsiniz.Gectigimiz yila kadar E38 sahibiydik ve yine ayni muhabbetler donuyordu.Insanlar nedrn bu arabalara boyle bakıyorlar komik.

• Benim 7.45i ye de fake diyenler olmustu,6 aydir alirken bildigimiz disinda bir ariza olmadan biniyoruz.Uzun yolda cruise acikken 10 litreyi pek gecmiyor yakiti gayet de biniliyor yani.Zaten gunluk kullandigimiz dizel var bunlar keyif araci.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Benim 7.45i ye de fake diyenler olmustu,6 aydir alirken bildigimiz disinda bir ariza olmadan biniyoruz.Uzun yolda cruise acikken 10 litreyi pek gecmiyor yakiti gayet de biniliyor yani.Zaten gunluk kullandigimiz dizel var bunlar keyif araci.

Aynen

İnsanlar bunun keyif aracı olduğunu unutuyor

Herkes işe git gel günde 50 ayda 1000 km den fazla yapıldığını sanıyor

Lpg için kullanacaklar için uyum varmı diye düşünülmüş

Atmosferik motor sonuçta

Şahinler bile bir şekilde yürüyor

LPG de %30 bile performans kaybettirse 3.0 motor performansında yürür

Bir ar biz de aynı kasa almaya niyetlendik mevcut 2.0 s60 ı büyütmek için, evin 2B olayları çıkınca baz geçtik

Keyifli sürüşler

• yalniz ben git gel gunde 50, ayda ise 3500 kmden fazla yol yapiyorum :))

kucuk bir dizel aracim var, günlük onu kullaniyorum.

fakat yine de volvoyla bir senede 40000km yol yapmisim

sayin ksk_kaan;

alim doneminizde konusmustuk. takip ettigim bir arac sizinki de. komsum munich'te test pilotluğunu yapmıştı bmwnin, o problemli bir motor oldugunu söylediği için çekilmiştim. inşallah siz sağlıkla binersiniz.

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    Hocam o sözü kuruş hesabı yapanlar için yazdım

Şehiriçi arabası zor olur anlamında

Keyifli sürüşler

BMW yazını hatırlıyorum

Sanırım fb 1907 plakanın sahibiydi 3.0 , 4.0 daha sorunsuz

3.5 , 4.5 lar sorunlu diye yazmıştın

Herkese keyifli sürüşler

• Çekemeyenler gelmiş konuya

Hayırlı olsun hocam, keyfini çıkarın mükemmel araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 12 Ağustos 2017; 10:37:28 >
  • Cok guzel araba almissiniz, hayirli olsun.

Ben de 3-4 ay once hayallerimin pesinden gitsem mi diye dusunup 2002/2003 bmw 7 serisi almak istedim ama cesaretim sizin ki kadar cok degildi.

Fiyatlari 60-70bin bandinda.

Size tadini cikarmak ve motor sesini dinlemek kaliyor. Insallah sikintisiz ve keyifle binersiniz.

O paraya sunu alsaydin diyenlere de cok tepki vermeyin, ulke olarak ruhumuz fakir. Hos gorun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Bende bu turlu bir maceraya girmek üzereyim ama kararsız kaldım.2011 model Mazda cx-9 3.7 almak üzereyim ama bir aklım al diyor bir aklım sakin bulaşma diyor :(

• Olası arıza ve bakım maliyetleri nedir bu aracın?

• quote:

Orijinalden alıntı: CemUsUs

değerli arkadaşlar;

aracı bugün teslim aldım ve 500km kadar yol yaptım..

öncelikle çok merak edilen yakıt konusu.. ortalamam 14.5litre :)) ayni güzergahta 3.0lt cift turbo volvonun 12 litre tukettigini belirteyim. fazladan iki silindir, 1200cc hacim, quattro ve 20" jantlar burada kendisini gösteriyor. volvoyla 9.5 tukettigim yerlerde 12 ile gezecegim demektir. neyse ben kendimi 13'lere hazirladim :))

konfor olarak ise 16" jantli volvodan daha iyi. 20" jantlara ragmen adaptif suspansiyon hem comfort hem dynamic modlarinda cok cok iyi çalışıyor. sadece koltuk konforu konusunda volvo pofuduk koltuklariyla cok daha ileride, hem de audide comfort koltuk opsiyonu olmasina rağmen.

aracta maalesef bose muzik sistemi yok. çok üzen bir durum oldu beni. bluetooth ile baglamayi da beceremedim, üzerinde de durmadım. onu sonra halledeceğiz. virajlarda quattro sistemi ve 20"jantlarla birlikte suspansiyon sistemi çok iyi çalışıyor. volvoya göre limitleri çok yukarıda.

V8 motora gelince, bu motorun RS4'teki versiyonu icin dünyada seri üretime geçmiş en iyi motorlardan biri derler. ben diğer v8'lere gôre değil v6'lara göre kıyaslayabilirim ancak, v8 gerçekten bambaşka bir dünya. bir iki kere ışıklarda önden kalktım, ilk iki viteste inanılmaz bir ses ve performans veriyor. bunun bir üstü maserati, onun da bir üstü ferrari herhalde. yüksek süratlerde ses daha derinden geliyor, hemen hemen her hızda hızlanma neredeyse vakumun içinde gibi, ses yok bişey yok.

nazarlığım çıktığına göre resim koyabilirim :)) yolda gelirken ôndeki araçtan fırlayan bir taş camı çatlattı :) neyse, daha büyük bir belayı başımızdan savdı diyelim :))

Audi A8 D3 4.2L Quattro ALINDI. Tavsiyeler, Kullanıcı Görüşleri

Audi A8 D3 4.2L Quattro ALINDI. Tavsiyeler, Kullanıcı Görüşleri

sorularınız ve tavsiyeleriniz olursa memnuniyetle cevaplar ve dinlerim.

Çok güzel bir arac almissiniz, kazasız belasız zevkle binersiniz inşallah

• Bence çok güzel bir araç almışsınız ve bu arabaları almak cesaret istiyor gerçekten, bende kendi çapımda cesaret gösterip imzamda ki clk 320 yi almıştım zamanında. Hala en ufak pişmanlığım yok çok şükür.

Araç izmir plaka olunca ve meşhur belediye başkanı denince tek kişi geliyor akla

Daha detaylı iç ve dış foto hatta oyuncaklarını gösteren videolar istiyorum kendi adıma.

Allah kaza bela vermesin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.