Şimdi Ara

Audi A5 Tramer ve Sase No Sorgulamasinda baska arac modeli gozukuyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Audi A5 Coupe 2.0 TDI bir araci plaka ve sase no ile sorgulattim.
    Plaka no ile arattigimda Audi 100 - 2.0e diye bir model gozukuyor ve arac trafige 2013 Ocak cikisli diyor.
    Kazalarini gosteriyor. Kayitli 3 kazasi var toplam tramer 16.000 TL ve hepsi aracin ilk sahibi doneminde yasanmis.
    Aracin 2. Sahibi araci alali 3 ay olmus. Arac 3 yil 8 ay kaskolu, son 3 ay ise yeni sahibi tarafindan kaskosuz olarak kullaniliyor.
    Duruma anlam veremedigim icin sahibinden ruhsat kopyasini rica ettim. Sase no ile sorgulattigimda yine Audi 100 - 2.0e diye gozukuyor.
    Yine plaka ile cikan hasar kaydinin aynisi geliyor.

Google'dan arattigimda 1991 yilina ait bir Audi modeli oldugunu ogrendim bu yazan arac modelinin.

Ilgilendigim baska bir araci daha sorgulattim onda dogrudan Audi A5 Coupe (211) 2.0 TFSI Quattro model diye cikiyor.
    Hani dedim A5'ler acaba Audi 100 - 2.0e diye mi geciyor tramerde, ama yok oyle bir sey.
    Arac sonucta 3 aydir kaskosuz ve tramer sorgusunda boyle bir model farkliligi garipligi var.
    Daha once boyle bir durumla karsilasan oldu mu? Elimde motor no da var fakat onun sorgulamasini yapamiyorum.
    Pazartesi araci ekspertize goturecegim fakat simdiden icime buyuk bir suphe dustu.
    Fikir beyan edebilecek bilgili arkadaslardan yardim rica ediyorum.
    Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrkmAdr -- 4 Mart 2017; 2:53:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Poliçeleri düzenleyen sigortacı hatalı kod ile kesmiş ve böyle devam etmiş olabilir hocam.

Şasi numarasını gönderebilesiniz birde ben bakayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.