Şimdi Ara

AUDI A4 HAKKINDA HERŞEY (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
106
Cevap
5
Favori
237.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aydayd

150 hp motorada aynı donanım yüklenebilir kanısındayım. Satışa sormanız daha doğru olur.

Bu arada yeni kasa öncesi eski kasa indirim kampanyası aralıkta başlıyor. Şu anda indirimli dolu hasarlılar 123Ktl, dol hasarsızlar ise 133Ktl'den başlayan fiyatlar ile satışta.

teşekkürler.
  • Audi 2010 model a4 2.0 tfsi quatro ve a6 2008 model 2.0 tfsi arasında bir tercih yapmak gerekse performans donanım iç hacim ve kronik sorunsuzluk olarak hangisi tercih edilmeli bu tfsi motorlarda 2000 3000 km bir yağ eksiltme sorunu dogru mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A4'ün yeni kasası 2015'te çıkacak gibi şeyler söyleniyor. Doğru mudur bu? Kesin tarih belli mi? Bir de fiyatlar ne civarda olur acaba 2.0 dizel motor için fikri olan var mı? İyi forumlar herkese

• 2008 model B8 kasa audi 1.8T km 125000 de.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-bayan-doktordan-gayet-temiz-otomatik-a4-benzinli-193387704/detay

ilan bu arkadaşlar.almayı düşünüyorum lakin bu TFSİ motor mu SAdece turbo mu? triptonic - Multitriptonic vs. bana araç hakkında bilgi verirmisiniz? acil yardımınızı bekliyorum
  • china_1996 C kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa Almanya'da satışa çoktan başladı.
    Türkiye'de eski kasa stokları bitiriliyor.
    Şu anda bir hayli indirimli A4 alabilirsiniz.
    2.0 TDI 177hp xenon + progresif pakete 140 istiyorlar.
    Bir kaç ay içinde ülkemizde yeni kasa satışına başlanacak.
    Eski kasalarda bir hayli ikinci el kaybı olacaktır.
  • quote:

Eminmisin ? Audi Almanya Sitesine bir gir bak istersen...
  • şuan 1.8 veya 2.0 150 için xenon sunroof güncel fiyat nedir bayilerden fiyat alan varmı?
  • quote:

progresif paket paket içeriği ne biliyormusunuz? birde sunroof varmı bu araçta?
  • bence 140 verip sıfır almaya gerek yok. temiz bir 2012 bulun 40 eksiğine alın. 3 yaşında olduğundan vergisi de düşük!!!
  • Temiz bir 2.0 tdi 177 lik bulsak güzel olur....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Yakında almanyada yeni kasa satışa başlıyor. O zaman burada ikinci eller düşer bence bekleyin.

A4 için arka ortadaki şaft tünelinin yüksekliği beni rahatsız ediyor. Bu konuda takıntılı sırf benmiyim???
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    yeni kasa a4 türkiyeye 11. ayda gelecekmiş...
  • sensam S kullanıcısına yanıt
    Güzel çünkü artık a3 sedan bakıyordum.....
  • Herkese merhaba,
    Audi a4 1.8t hakkında bilgim yok araştırmalara devam ediyorum. Buradaki Kullanıcıların fikirleri benim için önemli. yeni golf 1.4 TSİ 122 dsg highline siparişi verdim. Ancak golf e zam gelme ihtimali yüksek olduğu için ikinci el piyasasına yöneldim. Ve aklıma a4 geldi. Farklı bir segment olduğunun farkındayım. Ancak piyasadan 3 tane a4 buldum. Bunlardan birisi 1.8tfsi 160hp, diğer ikisi 1.8t 120 hp. Yakıt tüketiminin çok fazla olduğunun farkındayım. Eski bir Civic kullanıcısıyım en fazla 2 ay dayanabildim sonra LPG de nefesimi aldım. Audi a4 Ün arkasında yazan 1.8t ve 1.8 tfsi arasındaki farkı merak ediyorum. Ve LPG bağlantısı yapılabiliyor mu. Bu lpdi dışında prins zavolli vs gibi marka LPG taktıran var mı, Yakıt tüketimi hangi oranda azalır. Tabi karşılaştırma yapılamaz ama daha önce golf kullanıp Audi a4 kullanan ya da fikirlerinize göre Sıfır full paket golf mu 2010-11 a4 mü. Yakıt ve ikinci el ayrıca konfor bakımından yardımcı olabilirmisiniz.

• Kahretsin ki 15 dakkadir yazdim ama kaydetmeden kayboldu yazilanlar. Neyse, 1.8 t motor ilk 2002 de en son 2008 de 120 kw ureten bir motor. Yeni araclardaki 1.8t tfsi olma ihtimali cok yuksek. Tfsi araclara sivi lpg takiliyor, prins de fiyati 6000 tl civarinda.

• eni a4 ün spy shotları düşmüş,
    http://www.worldcarfans.com/115060594875/2016-audi-a4-spied-undisguised-10-photos/lowphotos#0

ama forumda kimse yok audicilerin a3 sedan çok satılıyor o hariç belki burada hiç olmaması audi sahipliğinin cidden hepsinden elit olduğunu düşündürüyor.

mercedes forumunda enişteme kadar mercedese biniyoruz deyip satış temsilcisi gibi her sn yazanlar bile var :)))
  • b7 kasa 2008 a4 üm var 1.6 hitler motor, brc lpg var km de 160krş yakıyor , dizel corollamdan sonra beni üzmedi, yakıtı dizellerden bile az. viraj dönüşleri bilgisayar oyunu gibi. kalkışlarda biraz hantal o da sorun düzeyinde deği.
  • 2010 model audi bugün teknik servise götürdüm arabadaki bluetooth sadece telefon görüşmesi yaptırıyor müzik çalmaya yaramıyor dedim sürüm güncelleme var yapılıyor mu hayır dediler anlamadım ya bluetooth ile müzik dinleyemicek miyiz ya biz

• Arkadaşlar abiler , Burdan öğrendiğime göre B6 kasaymış baktığım audi a4 ler , motor ömrü parça fiyatı güç yakıt vs. bakımından hangisi en çok tutulanı hangsi en ideal yardımcı olabilir misiniz ? büyük motor çok yakar korkusu olan biri değilim normalde, zaten aracı da şehirdışı kullanıyorum desek yeri var. 1.6 1.8T 1.9tdi 2.0 3.0quattro bu seçeneklerden hangisi en ideal olur lütfen acil yardım ?
  • exmachine E kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık on senedir b7 2.0 tdi biniyorum. Zamanı geldiğinde yağını filtresini değiştiriyorum.
    Bir kere egr valfi(egzost geri dönüşüm valfi) arızalandı, onun da fişini çektim öyle kullanıyorum.
    Ne yakıtından şikayetçiyim ne kendisinden. Temizini bulabilirseniz b6 da kasa da olur, eminim memnun kalırsınız, ben çok memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.