Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
893.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: denizsesi

Şuan da Audi sitesinde yazan donanımları incelediğimde dynamic ile design ve sport arasında far ve stop grubunda farklılık görünmüyor. Dynamicten itibaren led ön farlar, led stoplar ve dinamik sinyal lambaları standart. Sunroof ise design paket ile geliyor görünüyor. Demek ki 2017 modeller bu şekilde

Doğru, 2017 modellerde tüm donanımlarda led ön ve arka farlar standart audinin araç oluşturma sihirbazına göre...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizsesi D kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevindim zamları tolere edebilmek açısından güzel aslında başta koymaları gerek ama...
  • quote:

Sevindim zamları tolere edebilmek açısından güzel aslında başta koymaları gerek ama...

Hiç hatırlatmayın hu konuyu, doğuşun 2016 sahiplerine büyük bir kazığıdır bu olay... hele arka havalandırma olmaması dinamik donanımda a4 gibi bir araç için tam bir skandal ama kime ne anlatacaksın.

• El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    Evet gerekli donanımları koymadan araba satılmaz, memnuniyet sağlanmaz ama alıcıların sözünün hiç bir hükmünün olmadığı bir ortamdayız.. Bildiğim kadarıyla hala yok arka havalandırma benim 2012 trendline Jetta aracımda bile var. Param yetmezse dynamic almak durumunda kalırsam çok abes olacak bu
    Bugün Avek'e uğradım. Dinamik modeli talep görmediği için artık getirmiyoruz dedi ST. Bu arada sport için geri görüş kamerasıyla 198 dediler. Geçen maslakda aynı fiyatı vermişti. Sadece bir tane lacivert vardr eski kurdan kalmış. Ona da 192 dediler.

Audide bayiler arası pek fiyat oynamıyor anladığım. Bu arada geçen Maslakda kampanya bekliyoruz demişlerdi. Avekde ise bu saatten sonra kampanya olmaz dedi. Bakalım hangisi doğru söylüyor.

• Yvzali Y kullanıcısına yanıt
    Peki bu durumda design yeni kurdan 188 bine mi geliyor? Sadece Avek mi yoksa genel olarak mı gelmiyor dinamik anlamadım ama bu iyi olmadı benim açımdan:( Bu saatten sonra derken daha yılın son çeyreğine girmedik kampanya olmaz demek için çok erken bence
  • quote:

Evet gerekli donanımları koymadan araba satılmaz, memnuniyet sağlanmaz ama alıcıların sözünün hiç bir hükmünün olmadığı bir ortamdayız.. Bildiğim kadarıyla hala yok arka havalandırma benim 2012 trendline Jetta aracımda bile var. Param yetmezse dynamic almak durumunda kalırsam çok abes olacak bu

A4'ün hiçbir donanım paketinde mi yok arka havalandırma?
  • isimbulunamadı kullanıcısına yanıt
    Sadece giriş seviyesi Dynamic'te yok hocam. Design ve Sport'ta var.

• isimbulunamadı kullanıcısına yanıt
    Design paketten itibaren 3 bölgeli tam otomatik klima ve arka havalandırma var. Dinamikte yok sadece
  • Bırak arka havalandırmayıda 200bine alınan aracın arka koltukları katlanmazmı ya.sanki symbol.

Sadece Avek gümrükten çekmiyor olabilir. Doğuş'ta illaki bulunur çünkü şirket satışı da yapıyorlar hatrısayılır adetlerde. Avek Doğuş haricinde özel bayiler içerisinde Volkswagen ve Audi olarak en çok satan bayi İstanbul içinde. Çanakkale'ye de yeni açıldı ve Güney Marmara - Kuzey Ege bayileri arasında da iyi satacak. Adet olarak iyi satıp fiyat olarak iyi fiyat verebiliyorlar. Ikamet ettiginiz il İstanbul veya Çanakkale'ye yakınsa aracı alacaginiz zaman Avek'ten fiyat almanızda fayda vardır.

En büyük handikapsa Euro kurunun 4.20-TL ye dayanması. Yeni gelen araçlar yüksek kurdan geliyor. Ancak 1 - 2 ay sonra stokta özellikle Dynamic kalırsa iyi fiyat veya en azından kredi faiz desteği uygulama ihtimali mevcuttur diye düşünüyorum.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Ankara'dayım ama hiç önemi yok her yerden fiyat almayı planlıyorum.. Aracı kasım ayında alabileceğim şuan ki kurdan gelenler kalmaz mı acaba?
  • BMWde 3 serisi için sıfır faiz kampanyası var. Ben Audinin de İndirim olmasa bile benzer bir sıfır faiz kampanyası yapmasını bekliyorum.

• Yvzali Y kullanıcısına yanıt
    Evet var ama nakit alım fiyatından 10 bin TL daha pahalıya veriyorlar sıfır faiz kredi kullanımında bizzat satış temsilcisi söyledi..
  • Yılda ortalama 15 bin km yapıyorum aslında ilk düşüncem malum siteden dolu 1.4 ikinci eli almak 174 bin civarına hayalet ses ve matrix farlılar vardı 20-30 bin km civarında

Audide faiz kampanyasından yararlanmak istediğinizde iki yıl uzatılmış garanti yaptırmak ve kaskoyu audiden almak zorundasınız. Bu da aşağı yukarı 6-7 bin tl demek.

• RuLinq R kullanıcısına yanıt
    İkinci el bakın o halde. Ama donanımlı dopdolu olacak diye de 1-2 senede 30-40 bin km yapmış fiyatı da hatırı sayılır cazip olmayan bir aracı almazdım ben olsam. İkinci el piyasasını iyi analiz etmek lazım.

• El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    Evet bunu hep yapıyorlar zorla istemediğim ekstraları neden alayım ki kasko normalin iki katı, uzatılmış garanti olayı da bilmiyorum neleri kapsıyor. Bu yüzden kredi hiç yokmuş gibi nakit paramla araç almayı düşünüyorum. Zaten 3-4 bin açık kalmasının sıkıntısı buradan geliyor:(
  • Arkadaslar bu ay yada onumuzdeki ay audide ciddi bir indirim olacagi haberini aldim

Araba alacak varsa acele etmesin

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.