Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.500
Cevap
126
Favori
891.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ; o ses filmden önce vardı şu anda yok. Film yapılırken o kısım ellenmiyor ve kapılarda hiç bir bölüm sökülmüyor. Daha önce görselini attığım haliyle sadece dış çıta sökülüyor.

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Llumar ahmet kapı döşemesi sökmeden en iyi şekilde işçilikle uygulama yapan ender yerlerden birisi

• A4 1.4 TSI otomatik şanzımanı, VW Golf ve Passat'da kullanılan DSG gibi 7 ileri kuru kavrama mı, biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abs

A4 1.4 TSI otomatik şanzımanı, VW Golf ve Passat'da kullanılan DSG gibi 7 ileri kuru kavrama mı, biliyor musunuz?

Passatta dq200 kodlu 250 tork sınırı olan kuru kavrama 7 dsg var. A4-5de dq380 kodlu 380 nm tork sınırı olan yağlı kavrama 7 ileri ünite var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an Sport donanım ne kadara satılıyor, yakın zamanda fiyat alan oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: yt1990

Şu an Sport donanım ne kadara satılıyor, yakın zamanda fiyat alan oldu mu acaba?

design paket fiyatı vereyim; 176.600 + 1200 cruze control. araçta koltuk ısıtma da var (400 euro).
    selamlar.
  • Bu fiyatı nereden aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizsesi

Bu fiyatı nereden aldınız acaba?

merhaba,
    avek istanbul fiyatlarıdır. ben araç aldım, başka araç kaldı mı bilemiyorum.
    selamlar.
  • Merhaba teşekkür ederim.Ben kasımdan önce alamıyorum fiyat aldığım zaman referans olması için araştırıyorum.. Hayrını görün İnşallah
  • Sonunda A5 dynamic +delux aracımı teslim aldım ve Bursadan Tekirdağa ilk 300 km yi yaptım. Yakıt değerlerini resimde ekledim. Benim için gayet memnun edici.

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

• two_fast_two_furious kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
    Bu aracı performanslı kullanmazsanız yakıtı tatmin edet ama insan da duramıyor basmak istiyor sürekli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • two_fast_two_furious kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.Güle güle kullanın.
  • 4 gündür araçla epey km yapma firsatım oldu. ( 1200+km ) Fark ettiğim bir özellik ; Cruise Fren fonksiyonlu. Freni pat diye yapmıyor ama mesela 90km/h a sabitlediniz yokuş aşağı hızlanmıyor. 110km/h dan Cruise ile 90km/h a inecekseniz hafif hafif fren yapıyor. Şayet o esnada manuel olarak biz frene basacak olursak fren çok sert gerçekleşiyor çünkü balatalar tutuyor muhtemelen ve tepki süresi çok azalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Dolana kadar dolduruyorsun artanı saklıyorsun.

kendiniz depo kapağaının yanından sorunsuzca doldurdunuz mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak042

Arkadaşlar aracım satılık ilgilenen olursa

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-katalog-rengi-full-plus-full-hatasiz-1.4-design-plushayalet-plus-navi-plusled-400050518/detay

bu fiyata satılması şu piyasada imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

4 gündür araçla epey km yapma firsatım oldu. ( 1200+km ) Fark ettiğim bir özellik ; Cruise Fren fonksiyonlu. Freni pat diye yapmıyor ama mesela 90km/h a sabitlediniz yokuş aşağı hızlanmıyor. 110km/h dan Cruise ile 90km/h a inecekseniz hafif hafif fren yapıyor. Şayet o esnada manuel olarak biz frene basacak olursak fren çok sert gerçekleşiyor çünkü balatalar tutuyor muhtemelen ve tepki süresi çok azalıyor.

merhaba,
    bunu bende fark ettim, daha önce kullandığım hiçbir araba yokuş aşağı da olsa hızı sabitleyemiyordu. hız sınırı olup da yokuş aşağı inerken çok işimize yarayacak bir özellik.
  • araca aliexpress'ten bagaj için kanca alacağım, kontrol etmedim ama araca uyuyor değil mi?

kanca link
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirgir

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

4 gündür araçla epey km yapma firsatım oldu. ( 1200+km ) Fark ettiğim bir özellik ; Cruise Fren fonksiyonlu. Freni pat diye yapmıyor ama mesela 90km/h a sabitlediniz yokuş aşağı hızlanmıyor. 110km/h dan Cruise ile 90km/h a inecekseniz hafif hafif fren yapıyor. Şayet o esnada manuel olarak biz frene basacak olursak fren çok sert gerçekleşiyor çünkü balatalar tutuyor muhtemelen ve tepki süresi çok azalıyor.

merhaba,
    bunu bende fark ettim, daha önce kullandığım hiçbir araba yokuş aşağı da olsa hızı sabitleyemiyordu. hız sınırı olup da yokuş aşağı inerken çok işimize yarayacak bir özellik.

Daha önce A3 Sedan'a da sonradan taktırmışım , böyle değildi. İnsan seviniyor beklemediği bir özellik bulunca Ayna ve kapı kolu ledlerinden sonra bu benim için ikinci oldu. Yalnız fren fonksiyonu olduğunu servisin dahi bildiğini sanmıyorum hocam ben

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Ben pet şişe kesip deponun ağzına taktım ama bir daha koyarsam huni alırım. Bu arada yanında ıslak bir bez bulundur taşarsa hemen silersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kur fiyatları 3.70 - 3.89 arası değişiyormuş. Bu arada Dod'dan ikinci el fiyatı alayım dedim adam 200 bin diyor keriz arıyorlar.

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 21 Temmuz 2017; 11:16:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.