Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
893.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün 4 kişi ful dolu bagaj ve sürekli açık klima ile kahramanmaraş-ankara yaptım. Yolda bol bol rampa ve yol yapımı vardı ve hız sınırları içerisinde kullanıldı araç. Tüketim beni fazlasıyla memnun etti.

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada tüm audiseverlere mutlu ve huzurlu bayramlar. Kazasız belasız sürüşler herkese.

• Aşağıdaki site bilinen bir site ise ve daha önce paylaşıldı ise affola. Ben yeni farkettim ve belki görmemiş olanlar vardır diye burada da paylaşmak istedim. Google translate kullanarak çevivirerek okuduklarımdan bir çok özelliği MMI ekrandan yapabiliyormuşuz gibi anladım ben doğru mu acaba? Yoksa her halükarda Ender elektroniğin yolunumu aşındıracağız:)

http://audiwiki.bitt-c.at/index.php/Audi_A4_B9_ab_Bj_2015

Herkese kazasız belasız sevdikleriyle beraber neşe dolu ve mübarek bir bayram dilerim.
  • arkadaslar a4 1.4 tfsi desgin dusunuyorum ıkıncı el ve sıfır arasında kararsız kaldım yakın zamanda fıyat alan oldumu acaba sıfır her zman tercıh edılır ama 2016 2. eli arasında fıyat farkı coksa ıkıncı el dusunuyorum bu konu hakkında yardımcı ooabılcek varmı tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • retman35 R kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta 178 tl civarına sunrooflu 2017 dizayn fiyatı alanlar oldu. Ama led farların 2017lerde standart olduğunu da unutmayın. Hesabınızı ona göre yapın bence.

• 50.000 tl ye 24 ay yuzde 0 faiz kampanyası var hazıran sonuna kadar carsamba gunu ılk ısım bayılerı aramak olacak. 180 k teklıf alan arkadas nerden aldıgını yazabılırmı tesekkurler tekrar

• El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    ayrıca design pakette şu olmazsa olmaz dıyebılcegınız opsyion varmı eklettirecegim

VAG araçlarında opsiyonları üretimden sonra ekleyemiyorsunuz hocam. Servis sadece Cruise takabiliyor A4 e. Alarm isteseniz onu dahi takmiyorlar. Ellerindeki araclardan yola çıkmanız lazım. Opsiyonlu araca yönelmek bütçeniz varsa Sport'a yönelebilirsiniz. Hafızalı elektrikli spor koltukları var. Zaten iki araç arasındaki fark jantlar ve koltuklar. Hayırlısı olsun şimdiden.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    hocam tesekkurler gerı gorus kamerası fılan dusunuyordum eklettıreım dıye o zaman ellerinde ne varsa ona gore hareket edıcez. izmir de ikamet edıyorum eröz var burda yetkılı bayii onları arıcam carsamba ... ekstra önerebilceginiz bi bayii varmı hizmetinden memnun oldugunuz tedekkurler

İstanbul'daki bayilerin hemen hemen hepsi iyiler ve birbirine yakın fiyatlar veriyorlar. Max. binTL dolaylarında oynuyor genelde. Ben Avek'ten almıştım. Geri Park Kamerası yaklaşık 3.500-TL ek maliyet getirdiği için tercih etmemistim araç olmasına karşın. Benim ilk tercihim farklı bir jant olmuştu. 18" jant tercih etmistim. Ellerinde varsa Bang Olufsen olmasa da en azından Audi Ses Sistemi tercih edilebilir belki. Dış S Line isterdim ama o da yoktu. Virtual Cockpit biraz pahalıya denk geliyor 17binTL kadar tutuyor olmalı. Açıkçası standart Sport ve Design donanımı fazla fazla yetiyor gibi duruyor.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    tesekkurler üstadım çarşamba olsun hele bi bayilerle goruseyım yardımlarınız ve goruslerınız ıcın herkese tesekkurler. gelişme olursaa yardımınızı tekrar talep edebilirim iyi geceler

Kamera dizayn donanımlı araçlarım çoğunda eklenmiş olarak geliyordu geçen yıl. Öyle bir araç bulmaya çalışın. Elektrikli bel destekli hafızalı koltuk isterseniz spor donanıma yönelin. Cruise control isterseniz de pazarlığa dahil edi, aracı teslim almadan takarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: retman35

hocam tesekkurler gerı gorus kamerası fılan dusunuyordum eklettıreım dıye o zaman ellerinde ne varsa ona gore hareket edıcez. izmir de ikamet edıyorum eröz var burda yetkılı bayii onları arıcam carsamba ... ekstra önerebilceginiz bi bayii varmı hizmetinden memnun oldugunuz tedekkurler

İzmir Eröz bayi telefonda çok ilgisiz ben İzmirden alacaktım ancak telefonda doğru düzgün fiyat vermediler ve geçiştirdiler.

Sizden ricam fiyat alırken A5 dynamic + delux paket fiyatı da sorar mısınız?

Çanakkale Avek ve Bursa Doğuş oto çok ilgililer tüm detayları ve soruları içtenlikle yanıtlıyorlar. Eröz diğer bayilere göre yaklaşık 5 bin tl fazla söyledi bana.

A4 design paket çoğu ihtiyacınızı karşılıyor. Cruise control şart sonradan ekletirsiniz. Koltuklar bu haliyle de çok rahat. Led far standart oldu zaten. 17 ve ya 18 inch jantlı bulabilirseniz çok iyi olur; sunroof da varsa fiyat artacaktır ama çok iyi bir seçenek olacaktır

• two_fast_two_furious kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederım carsamba aksamı bilgilendiricem

• Herkese iyi bayramlar, kazasız belasız sürüşler dileğiyle..

• quote:

Orijinalden alıntı: two_fast_two_furious

quote:

İzmir Eröz bayi telefonda çok ilgisiz ben İzmirden alacaktım ancak telefonda doğru düzgün fiyat vermediler ve geçiştirdiler.

Çanakkale Avek ve Bursa Doğuş oto çok ilgililer tüm detayları ve soruları içtenlikle yanıtlıyorlar. Eröz diğer bayilere göre yaklaşık 5 bin tl fazla söyledi bana.

A4 design paket çoğu ihtiyacınızı karşılıyor. Cruise control şart sonradan ekletirsiniz. Koltuklar bu haliyle de çok rahat. Led far standart oldu zaten. 17 ve ya 18 inch jantlı bulabilirseniz çok iyi olur; sunroof da varsa fiyat artacaktır ama çok iyi bir seçenek olacaktır

Design donanımda 17' jant ve sunroof standart diye biliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: denizsesi

quote:

Orijinalden alıntı: two_fast_two_furious

quote:

Design donanımda 17' jant ve sunroof standart diye biliyorum..

Aynen yanlış yazmışım ben dynamic paketi kastetmiştim

Design pakette 17 inch jant ve sunroof standart

• quote:

arkadaslar a4 1.4 tfsi desgin dusunuyorum ıkıncı el ve sıfır arasında kararsız kaldım yakın zamanda fıyat alan oldumu acaba sıfır her zman tercıh edılır ama 2016 2. eli arasında fıyat farkı coksa ıkıncı el dusunuyorum bu konu hakkında yardımcı ooabılcek varmı tesekkurler

Hocam İstanbul Avek'te bayramdan önceki hafta sonu dizayn paket için 175.8 TL fiyat almıştım. Bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yvzali

quote:

arkadaslar a4 1.4 tfsi desgin dusunuyorum ıkıncı el ve sıfır arasında kararsız kaldım yakın zamanda fıyat alan oldumu acaba sıfır her zman tercıh edılır ama 2016 2. eli arasında fıyat farkı coksa ıkıncı el dusunuyorum bu konu hakkında yardımcı ooabılcek varmı tesekkurler

Hocam İstanbul Avek'te bayramdan önceki hafta sonu dizayn paket için 175.8 TL fiyat almıştım. Bilginize

Çok teşekkürler paylaştığınız için benim çok merak ettiğim bir şeydi Allah razı olsun

• Selamlar. Bugün istanbul avekten 175.500 tl ye siyah içi bej design paket araç için kapora yatırdım. Hız sabitleyici için 1250 tl fiyat aldım. Teslimden önce takılmasını istedim. Nasip olursa Cumartesi günü teslim alıcam.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.