Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.500
Cevap
126
Favori
891.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.0 tdi quattro sport donanım ile merhaba
  • muharrem.05 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun .güle güle kullanmak dileğiyle.artık geniş çaplı bir test olur almak isteyenler için bilgi olur.c serisini neden almadınız test etmişmiydiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

hayırlı olsun .güle güle kullanmak dileğiyle.artık geniş çaplı bir test olur almak isteyenler için bilgi olur.c serisini neden almadınız test etmişmiydiniz.

İzlenim videomu bu şekilde ekleyim :)

C serisinin makyajı yaklaştı birde fiyatı gereğinden pahalı. Mercedes'in 1.6 benzinliside, dizelide sürüş olarak 2 lt dizel otomatik quattronun tadını vermeyecektir..

• muharrem.05 kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa c de makyajlı yani 9 g tronik olacakmış 1,6 dizel reno motoru hariç ve 2000 dizelde gelecekmiş
    Şaun c200 1,6 dizel otomatik araba opak boya ile 183 metalik boya ile 186.000 amg olanı

Ben aralık ayında audiden sağlam kampanya bekliyorum a4 almaya büyük ölçüde karar verdim
    Sadece sanal kokpit ve led far olmadan almam aracı hele ki sanal kokpit mutlaka olmazsa olmazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Yeni kasa c de makyajlı yani 9 g tronik olacakmış 1,6 dizel reno motoru hariç ve 2000 dizelde gelecekmiş
    Şaun c200 1,6 dizel otomatik araba opak boya ile 183 metalik boya ile 186.000 amg olanı

Ben aralık ayında audiden sağlam kampanya bekliyorum a4 almaya büyük ölçüde karar verdim
    Sadece sanal kokpit ve led far olmadan almam aracı hele ki sanal kokpit mutlaka olmazsa olmazım

c kasaya bugün konfigarasyonda gördüm 9 ileri şanzıman gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

quote:

İzlenim videomu bu şekilde ekleyim :)

C serisinin makyajı yaklaştı birde fiyatı gereğinden pahalı. Mercedes'in 1.6 benzinliside, dizelide sürüş olarak 2 lt dizel otomatik quattronun tadını vermeyecektir..

güzel bir inceleme olmuş.

• Iyi aksamlar bende bugun sport ve design donanim icin fiyat aldim aslinda a3 sedan a baktik ama ufak geldi.

Sport donanim xenonlu olan 146.700 metalik beyaz, design paket ise geri gorus kamerasi ve isitmali koltuk opsiyonu vardi siyah renk 140.600 Çankaya Doğuş teklifler ofiste kaldi. 60 bin tl ye sifir faiz kampanyasi vardi. Arabayi cok begeniyorum ancak led farsiz eksik duruyor o da 10 bin tl opsiyon fiyati, yillikta 30-35 k yapiyoruz kararsiz kaldik. Daha dusuk fiyat alan oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dukan omlet

Iyi aksamlar bende bugun sport ve design donanim icin fiyat aldim aslinda a3 sedan a baktik ama ufak geldi.

Sport donanim xenonlu olan 146.700 metalik beyaz, design paket ise geri gorus kamerasi ve isitmali koltuk opsiyonu vardi siyah renk 140.600 Çankaya Doğuş teklifler ofiste kaldi. 60 bin tl ye sifir faiz kampanyasi vardi. Arabayi cok begeniyorum ancak led farsiz eksik duruyor o da 10 bin tl opsiyon fiyati, yillikta 30-35 k yapiyoruz kararsiz kaldik. Daha dusuk fiyat alan oldu mu ?

Hocam dalga mı geçiyorsun yılda 30-35 bin km yapıyorsan benzinli araç seni duman eder dizel 6 lt ortlama ile 30,000 km de güncel pompayla 7,500 tl tüketim yapar benzin 8 lt ortalama ile 11,500 tl yapar net 4,000 tl ki o da 8 lt yakarsanız fark var

• dukan omlet D kullanıcısına yanıt
    led farlı ve hayalet gösterge panelli olunca fiyat nekadar oluyor ve bu ikisi olunca teslim zamanı ne kadar oluyormuş.teşekkürler.led farsız cok kötü oluyor bence led farsız alınmaz.sport desıgn donanımda neler vardı sitesinde bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 6 Ekim 2016; 20:31:05 >
  • Hayir dalga geçmelik bir durum yok hocam benzinli motorun sessizligini , performansini ve cevreciligi nedeniyle tercih ediyoruz. Ancak 1.4 tfsi 150 nin tuketimi konusunda iyi rakamlar duymadim bazi yerlerde yag yakma problemi de var diyorlar bilemiyorum.
    2.0 tdi quattro sport sanal kokpit matrix led vardi 2015 model onceden bakmistim temsilci 204 bine satmis gecen hafta o cok guzel aracti ama o haliyle bile psikolojik olarak oraya cikmak istemiyoruz. Ilk dizel arac icin a3 sedana bakalim dedik ufak geldi dedigim gibi.

Bu bahsettigim araclar hemen teslim hocam, lacivert renkli olan da vardi bu scouba mavi degil ama. Soyledikleriniz icin fiyat almadim bilgim yok rica ederim.

Edit: Bayide gri sanal kokpit bir arac vardi ama matrix led varmiydi hatirlamiyorum liste fiyati 178 kusurdu tahminen 160 civaridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dukan omlet -- 6 Ekim 2016; 20:30:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dukan omlet

Hayir dalga geçmelik bir durum yok hocam benzinli motorun sessizligini , performansini ve cevreciligi nedeniyle tercih ediyoruz. Ancak 1.4 tfsi 150 nin tuketimi konusunda iyi rakamlar duymadim bazi yerlerde yag yakma problemi de var diyorlar bilemiyorum.
    2.0 tdi quattro sport sanal kokpit matrix led vardi 2015 model onceden bakmistim temsilci 204 bine satmis gecen hafta o cok guzel aracti ama o haliyle bile psikolojik olarak oraya cikmak istemiyoruz. Ilk dizel arac icin a3 sedana bakalim dedik ufak geldi dedigim gibi.

Bu bahsettigim araclar hemen teslim hocam, lacivert renkli olan da vardi bu scouba mavi degil ama. Soyledikleriniz icin fiyat almadim bilgim yok rica ederim.

Edit: Bayide gri sanal kokpit bir arac vardi ama matrix led varmiydi hatirlamiyorum liste fiyati 178 kusurdu tahminen 160 civaridir.

A3 sedan sahibiyim kuzenimde de yeni a4 var boyut olarak aman aman bir fark yok benden demesi boyut ve donanımsa aradığınız superb 1,6 tdi yada 2,0 tdi prestige paket alın derim araç dolu ve boyutu tartışmasız en iyi ama premium derseniz 180-183 bine merco c 200 d amg cuk oturur

• quote:

quote:

Suan yok c180'de

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz icin tesekkurler 180 bin tl d segmenti 1.6 motor icin yuksek bir rakam bence psikolojik olarak limit su an 150 civari kur çok oynuyor A3 de guzel bir araç ama almisken D segmenti alalim dedik bu sefer bakalim zaman ne gosterecek.

• quote:

quote:

quote:

Suan yok c180'de

var hocam yeni geldi kaynak

http://www.mercedes-benz.com.tr/content/turkey/mpc/mpc_turkey_website/tr/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/c-class/w205/configurator/configurator_w205.html#/p3501

• Merhaba
    bayilerde 2015 model a4 2.0 dti QUATTRO kalmışmıdır acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar

• ahmet240 A kullanıcısına yanıt
    Bayiyi arayıp sorsanız daha iyi olur hocam belki 2014 model bile olabilir kenarda köşede 2016 bitiyor hocam, 2016 stoklarını tüketiyorlar. Doğuş Otomotiv hiçbir markasında evvelki model yılını Mart ayına atlatmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet240

Merhaba
    bayilerde 2015 model a4 2.0 dti QUATTRO kalmışmıdır acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar

2 ay sonra 2 yasinda olacak ben almazdim sahsen

• quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

2.0 tdi a4 almak isteyen şuna baksın bence, fiyatı baya iyi geldi bana:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2016-boyasiz-dogus-cikisli-yeni-a4-dizel-190-hp-s-tronic-349407419/detay

SUnroof olsa birde 4 ceker alinirmis

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.