Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (546. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
893.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dizel araçla uğraşılmaz. Ben nefret ediyorum.

Madem ki orada imkanınız var; benzinli A4/A6 bakın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akdemir51

Arkadaşlar merhaba daha öncede yazdıgım üzere audi arayışı içerisindeydim bir süre daha bekleme kararı verdim. Ne kadarda almanyada yaşamama ragmen tatil sezonu oldugu için piyasada dogru düzgün araba bulamıyoruz. Dizel motorlu araçları sevdigim icin seçimimi hayla dizelden yana kullanacagım. Lakin şunu belirtmek istiyorum en düşük 2017 model bakıyorum a4 2.0 tdı quattro 190 ps 50,60 bin km yapmış araba burada 30-35 bin euro arasındaAynı durumda audi a6 3.0 tdı quattro 50,60 bin km yapmış araba 30-35 bin euro arasında degişiyor.

https://www.autoscout24.de/angebote/audi-a6-limousine-2-0-tdi-quattro-s-tronic-schiebedach-diesel-grau-a0e7d202-805a-4fef-b9f2-5b014454325e?utm_source=ios-share&utm_medium=copy_link&utm_campaign=share

https://www.autoscout24.de/angebote/audi-a4-sport-a4-limo-40-tdi-quattro-s-tronic-3xs-line-ass-diesel-grau-870bf95d-54ff-4abd-acb6-5ce2d8ba01db?utm_source=ios-share&utm_medium=copy_link&utm_campaign=share

Mantıgınıza göre hangi aracı tercih ederdiniz? Yukarıda attıklarım temsili araçlardır alacagım araclar degildir. A6 a4 den bildiğim kadarıyla daha üst bir segment araç makam arabası gibi. Ama fiyat farkı hiç yok hatta a6 daha uyguna bile denk geliyor.

https://www.autoscout24.de/angebote/audi-a4-3-0tdi-s-line-quattro-b-o-kamera-navi-led-hud-diesel-grau-8471f16c-427b-42bf-a38a-9af4b160632c?utm_source=ios-share&utm_medium=copy_link&utm_campaign=share

Preis: € 32.090,-
    Kilometerstand: 11.064 km
    Erstzulassung: 10/2017

https://www.autoscout24.de/angebote/audi-a4-lim-quattro-sport-virtual-cockpit-navi-xenon-diesel-schwarz-13e03e3b-98af-43d5-9b71-9cc44e2f7777?utm_source=ios-share&utm_medium=copy_link&utm_campaign=share

Preis: € 23.900,-
    Kilometerstand: 96.000 km
    Erstzulassung: 04/2016
    Bu araçta ic dizayn yeni olmasına ragmen ruhsatta b8 yazıyor normalde b9 kasa degilmi 2016 dan itibaren cıkan araçlar? Km 96 binde 23.900 istiyor 50,60 bin km deki arabalara 34 bin vermektense 96 bindeki araça 23.900 vermek daha mantıklı diye düşünüyorum.

Evet biraz karısık oldu farkındayım.
    Gerçekten audiden anlamıyorum fazla. İyi bir araba alayım diyorum bütün arabaların fiyatları aşagı yukarı aynı ama hangi sınıf hangi paket kararsızım.
    Varmı fikri olan?
    Teşekkürler
    Arkadaşımda A6 var 2013 bende 2017 A4...A6 kullanırken gerçekten aracın ağır ve gemi gibi olduğunu hissediyorum. Kapısı bile zor kapanıyor ağır olduğunu hissediyorum bariz. Şanzuman CVT onun sevmiyorum. İç hacim olarak pek bir şey sunmuyor bagaj büyük. Yerinizde olsam işletme maliyetlerine bakarım ve stationvagon A4 alırdım.Büyük arabalar yere büyük basıyor yaşam kabini arkaya geçin bakın lastik aralık izi geniş oluyor ama arka yolcu omuz mesafelerine kadar daralıyor.Porsche panerama dehşet geniş basıyor yere ama daralıyor üstte.Tabi o genişlik bagajda fark sağlıyor.Ön yolcular arasında muazzam geniş bir konsol oluyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Audi a4 b9 desing paket aracımın camları ya da sunroof açık kaldığında kumanda dan basılı tutarak kapatabiliyordum . Son 2 gündür kapatamıyorum Kontağı açmam gerekiyor . Neden olmuş olabilir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de olsu aynısı bir ara sonra kendi düzeldi.

Menüden mmi ayarlarında vardı galiba onu kaptığ tekrar açmayı deneyin

• Arkadaşlar aracım satılık. İlgilenen olursa;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-hatasiz-boyasiz-37.000-km-1041064090/detay

• Cok guzel bakmissiniz araca, hayirli olsun şimdiden. Ancak motoru 1.4 girmissiniz aracta 40tfsi yazıyor bilginiz dahilinde mi?

• two_fast_two_furious kullanıcısına yanıt

tuhaf bir durum gerçekten de bir deneyeyim. Dün cam açık kaldı ulan bas bas kapanmaz mecbur binip çalıştırıp kapattım.

• two_fast_two_furious kullanıcısına yanıt

Kullanım kılavuzunda böyle bir ayar yok.

Sadece resetleme ile ilgili bir açıklama var. Sanırım onu anlatmak istediniz.

• CaptainTsubasa483 kullanıcısına yanıt

2017 model olup 40 TFSI A4 araç yoktur.

Demek ki araç sahibi önceki yazıyı kazıtıp 40 TFSI kendi yapıştırtmış.

Arka tarafta herhangi model/model uzantısı vb. yazmaması dikkat çekiyor ve benim de hoşuma gidiyor.

Benim A4'de de ne A4 yazıyor ne de TFSI.

• GkhnFB kullanıcısına yanıt

Sizin araçta matriks far yok.

Zenon far olduğunu yazmışsınız. Oysa ki 2017'de led far standart, sizin araçta da zenon yerine led far mevcuttur.

Gerçi bunları siz zaten biliyorsunuzdur.

• blue marlin kullanıcısına yanıt

olur mu yahu Türkiye deki tüm A4lerde matrix led var.

xenon olanlarda da matrix led var.

led olanların xenon olmasına bir şey diyemiyorum tabii.

• OzzY® O kullanıcısına yanıt

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue marlin -- 30 Temmuz 2022; 8:23:15 >
  • Arkadaşlar yakın zamanda A4 2020 için 30.000 bakım yaptıran var mı? Bir bayi 7.000 TL fiyat veriyor.

• 2 gün önce fiyat sordum. 120.000 bakım için triger şanzıman yağı bujiler ve rutin bakım elemanları için 13200 TL fiyat verdi Gaziantep acarsan. Kahramanmaraş'ta özel servis bunlar için 7000 dedi.

• pyrzms P kullanıcısına yanıt

Triger seti değişirken devirdaim su pompası ve soğutma suyunu da değiştiriyorlar mı?

Bence triger setini, su pompasını, bujileri, soğutma suyunu, rutin bakım malzemelerini (hava, yağ ve polen filtreleri) ile motor yağını istediğiniz kalitede siz alın, değişimini özel servise yaptırın.

Şanzıman yağını ise yetkili servise değiştirtin.

• pyrzms P kullanıcısına yanıt
    1milyonluk araç için 5000 TL bir şey değil yetkilide yaptır bence

• kenfat10 kullanıcısına yanıt

1 milyon hala çok büyük bir paraymış gibi konuştunuz AUDI A4 B9  (ANA KONU) . 700 binlere Peugeot 208 satılıyor..

• Herkese merhaba. 2018 model 2019 çıkışlı 1.4 tfsi sport a4 üm var. Şu an 63.000 kmde ve hatasız boyasız kazasız tramersiz. O dönemin araçlarını bilen bilir alcantra koltuklar ile gelmişti. Aracıma ilk günden beri çok güzel baktım dbyden seramik kaplama hala ilk güne yakın gibi duruyor. Aracımı şu an satmak istiyorum piyasası sizce nedir ve ne kadar sürede satabilirim sizce?

• aliaydn A kullanıcısına yanıt
    Benzer bir araca sahibim ve Temmuz sonu 1200 istedim 1100 teklif edenler oldu.

Yeni dönemde 1150-1200 olabilir; eğer premium sınıf ötv konusundan etkilenmeyecek algısı oluşursa :)
    diye düşünüyorum.

• etax kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, siz sattınız mı?

• 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.