Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (441. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
893.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • denedim, hem sabitleme de hem limitleme de yapıyormuş fren. ancak hafif hızlandı, 70e sabitledim/limitledim yer yer 73e kadar çıktı. CC açık olmasa en az 100e kadar hızlanıyor denediğim yerde.
  • herkese selamlar
    dizel motor a4 alma arifesindeyiz , 2020 model alabildiğim en uygun fiyat 442.300 , fiyat sizce nasıl arkadaşlar , araçın %110 ötv dilimine girmesi biraz bizi üzdü
  • OzzY® O kullanıcısına yanıt
    Limitörü şimdiye kadar hiç kullanmadım hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzY®

denedim, hem sabitleme de hem limitleme de yapıyormuş fren. ancak hafif hızlandı, 70e sabitledim/limitledim yer yer 73e kadar çıktı. CC açık olmasa en az 100e kadar hızlanıyor denediğim yerde.
    Ani bir frenleme yapmadığı için +3km/h kadar aşması normaldir hocam. Ben Avrasya Tüneli'nde 70km/h sabitleyerek geçiş yapıyorum normalde. İniş bölümlerinde 71 - 72 gördüğü oluyor. Daha fazla hızlanmaz ama. Bir de cruise devredeyken fren balataları aktif olduğu için frene hafifçe dokunursaniz amacınızdan daha sert bir fren tepkimesi alacaksınız. Bu durum bazen beklenenden fazla frenlemeye sebebiyet verebiliyor.

• hk48 H kullanıcısına yanıt
    Su piyasada iyi gibi hocam. Quattrolara ne diyorlar su an fiyat olarak?

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    evet fren tepkisinin farklı olduğunu gördüm.
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 bin km kullandığım michelin pilot sport 4 lastiklerim ile ilgili bir soru sorucaktım. Bugün 120km/h hızla giderken sağımdaki araba aniden önüme atladı ve kazıklama olmiycak şekilde sert bir fren yaptım ve abs direk devreye girdi o devreye girince de fren mesafem uzadı bu yaşadığım normal mi arkadaşlar lastik ölçülerim 245/40/R18

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Ani bir frenleme yapmadığı için +3km/h kadar aşması normaldir hocam. Ben Avrasya Tüneli'nde 70km/h sabitleyerek geçiş yapıyorum normalde. İniş bölümlerinde 71 - 72 gördüğü oluyor. Daha fazla hızlanmaz ama. Bir de cruise devredeyken fren balataları aktif olduğu için frene hafifçe dokunursaniz amacınızdan daha sert bir fren tepkimesi alacaksınız. Bu durum bazen beklenenden fazla frenlemeye sebebiyet verebiliyor.

Alıntıları Göster
    aynı şeyi yaşadım araç ceuise da 100 ile giderken virajda frenledim araba sert fren yaptı ve yalpaladı bariyerlere girecektim neredeyse cruise de iken özellikle virajlarda fren yapmamak lazım

• two_fast_two_furious kullanıcısına yanıt
    Bende benzer durumları daha önce yaşadım o yüzden ıslak zemin,viraj,yakın takip gibi durumlarda kullanmamak lazım. Yavaşlamadan önce sol elim cruise kolunun üstüne gidiyor istemsizce
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Cruise kontrolle giderken aniden ıslak zemine girince esp devreye giriyor sistem cruise kontrolü kapatıyor bir kere başıma geldi.

• pyrzms P kullanıcısına yanıt
    Bende sadece 1 kere oldu bu bahsettiğiniz olay. Esp'nin devreye girmesi için birikinti veya ani viraj olması lazım. Tabi lastikler kötüyse daha sık yaşanabilir.
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    o kadar bütçemiz olmadığından soramadık hocam
  • Araçlarımıza uygun maliyete çok pratik carplay yükleyebileceğimiz bir aparat buldum. Henüz siparişini vermedim fakat internette çok fazla yorum ve videoları mevcut. Linkini bırakayım, incelemek isteyenler bir baksın derim.

https://carplay2air.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Araçlarımıza uygun maliyete çok pratik carplay yükleyebileceğimiz bir aparat buldum. Henüz siparişini vermedim fakat internette çok fazla yorum ve videoları mevcut. Linkini bırakayım, incelemek isteyenler bir baksın derim.

https://carplay2air.com/
    bu cihaz carplay eklemiyor, var olan kablolu carplayin kablosuz çalışmasını sağlıyor.
    Yine döndük başa o zaman. Teşekkürler hocam
    Ben de sordum adamlara uyar mi 2018 e diye, olmaz dedi siteden açıklama. Kendi kablosu var senin modelin derler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • can sıkıntısından yine bir şeyler aldım

kapılardaki kırmızı reflektör yerine ışıklı olanı aldım.

alttaki lambanın soketine bağlayacağım, kesme biçme ekleme olmadan.
    https://www.aliexpress.com/item/33026837235.html
    https://www.aliexpress.com/item/4000583766003.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzY® -- 16 Haziran 2020; 3:50:2 >

• 2016 b9 dizel quattro sport tip araçtan 2020 model tfsi quattro sline araca geçtim

audi daha konforlu daha iyi bir araba nasıl yaparım yerine nerden donanım eksiltirim de maliyet düşürürüm hesabı yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnDiViT -- 16 Haziran 2020; 9:16:39 >
  • 2020 tfsi quattro yok ellerinde diye haber almıştım. Nereden kaça aldınız özel değilse? 475 e 2020 2.0 dizel varmış diye duymuştum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar geçen arabayi bakıma götürdüm, sonrasında kaputu kaldırınca arabanin beyin kapağınin yerinde olmadığını farkettim direk demir görünüyor beynin üstünde, her yerde olan siyah koruyucu plakalar orda yok, beyinden çıkan kablolar vs açıkta, serviste takmayı unutmuş olabilirler mi acaba? Yoksa normali mi böyle bakabilir mi bir kaç arkadaş kaputu kaldırıp

• 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.