Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: simurgson , simurgson
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.500
Cevap
126
Favori
892.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuk_3277

İç-Dış Renk Kombinasyonu süper, performans süper. Bunu bi ıslatmak lazım
    Hocam aylardir araba bakiyorum
    Arabami mayis ayinda sattim f30 3.18 d vardi bende
    G20 icin sattim araba geldi test ettim icime sinmedi
    1.6 benzinli 170 beygir 250 nm arabaya 390.000 istedi borusan
    C200 d hanim hic istemedi
    En mantiklj olan buydu bence ne zaman istersen islatiriz

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Hayırlısı olsun tekrardan

• yeni araç alanlara hayırlı olsun arkadaşlar.bende bugün aracımı sattım. 22 aydır kullandım ve hiçbir sıkıntı yaşatmadı. alanlara almayı düşünenlere tekrar hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzY®

malum pek yetkili servis tecrübem yok, yetkili servisler her durumda ikame araç veriyorlar mı? yarın şu egzoz manifoldu ile ilgili olan TSB için gideceğim 3-4 saat sürer dediler.
    genelde bir günü geçen onarımlar için veriyorlar. Onun dışında 3-4 saat için vermezler, avek bir ara veriyordu. Telefon edip teyit etmenizdw fayda var

• two_fast_two_furious kullanıcısına yanıt
    randevuyla ayarlandığında veriyoruz dediler.
    9 da verdim 2de aldım ama araba çoğunlukla bir kenarda bekledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzY®

randevuyla ayarlandığında veriyoruz dediler.
    9 da verdim 2de aldım ama araba çoğunlukla bir kenarda bekledi
    hangi servis peki?
    Ben İstanbul esenyurt; çorlu çalışkan, izmir erözde hep bakım yaptırdım özellikle söyledim hiçbiri ikame araç vermedi.
    Sadece kaza onarımında kavga döğüş alabilmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi two_fast_two_furious -- 29 Ağustos 2019; 13:33:29 >
  • Bu güne kadar 3 kez şehir dışından gelip antep servisine gittim sadece bir kere ikame araç verdiler. Ama diğer seferlerde araç bakımdayken istediğim yere bıraktılar ve bakım bitince de istediğim yerden aldırdılar. Açıkçası böyle daha çok işime geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: two_fast_two_furious

hangi servis peki?
    Ben İstanbul esenyurt; çorlu çalışkan, izmir erözde hep bakım yaptırdım özellikle söyledim hiçbiri ikame araç vermedi.
    Sadece kaza onarımında kavga döğüş alabilmiştim.

Alıntıları Göster
    ankara aydoğanlar.
    bir golf forumunda randevu tarihini boşta ikame araç olan tarihe göre alın filan yazmışlar :)
    youtuber ark kağan da passat var, aydoğanlar ve kuşadasından aldı yakın zamanda ama youtube olunca işler değişir muhtemelen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzY® -- 29 Ağustos 2019; 19:18:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Arabayi aldim beyler
    Sport olsa cok iyi olacakti ama kismet degilmis
    Bunun mavisi oldu ufak bir makyaj olmus 2019’da

Öncelikle hayırlı olsun. Bence de çok iyi bir tercih yapmışsınız. Bu showroomdaki araç sport donanım değil mi? S-line ön tampon var. 2.0 motor olunca S-line standart mı oluyor acaba yoksa opsiyonel mi, merak ettim.

• Zorbis kullanıcısına yanıt
    Araç desing donanım, ekteki sipariş formunda yazıyor. S line std değil benim bildiğim hiç bir motorda.

• Blackline led stop uygulaması;

• selamlar üstadlar,1 aydır 320i,c180 ve a4 arasında kararsız kaldım,son kararım a4 oldu...2016 temiz 35000 km de kazasız bir araç buldum fiyatta uygun sayılır.

bmw'nin temizini bulmak zor,sahpipleri genelde baba parası yiyen gençler,atabayı çok hor kullanana tipler
    c180 de çok dar geldi baba aslında en beğendiğim araçtı ama arkası çok dar,golften farkı yok

a4 hem geniş,hem design paket yeterli,tek eksiği kamera ve cruise,onlarıda taktıracam artık
  • deepdragger D kullanıcısına yanıt
    3 aracida kullandim bmw (6ay) a4(18 ay) c180(yeni aldim) 3 de guzel genislik acisindan pek fark yok.sormak istediginiz varsa cevaplayabilirim.

• Zorbis kullanıcısına yanıt
    İcten s line degil ama distan bilmiyorum mesela jantlar s line

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

İcten s line degil ama distan bilmiyorum mesela jantlar s line
    Ben showroomdaki gri araca göre konuşmuştum :) ama sizin lacivert de fena tabi ki 👍

• Birara forumda konuşulmuştu. Servisin yaptığı cam filmi değer mi değmez mi diye. Ben de düşünüyorum bu ara cam filmi yaptırmayı. Servisi önerir misiniz uygulama için ?

• arslanut kullanıcısına yanıt
    Ben önermem. Servis de zaten bir firma ile anlaşmalı, onun adamları gelip yapıyor. O nedenle dışarıda daha ucuza yaptırabilirsiniz. Llumar 1 ya da 2 numara tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 30 Ağustos 2019; 20:56:43 >
  • arslanut kullanıcısına yanıt
    Ben yaptırdım serviste. Seramik kaplama + cam filmi + detaylı temizlik + klima temizliği yapıldı. 2000 + kdv.

Aracı 30 bin bakımına götürdüğümde yaptırdım. Dışarıda daha iyisi yapılabilirdi arkadaşlar haklı ama benim öyle bir vaktim yok. Her haftasonumu arabaya bir şeyler yapmak için ayıramazdım, bakıma gittiğimde yaptırdım.

Ben memnunum ama ufak tefek detaylara takılmıyorum. Dikkatli inceleyen birisi tabiki hatalar görür yapılan işçilikte.

• 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.