Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.500
Cevap
126
Favori
892.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uran

bende gittim hatta bana fiyatta yolladılar 2.0 tfsi 245 beygir 4 çeker araca 335 civarı istiyolar design paket bu arada aracı a4 45 tfsi diye bana teklif yolladılar

çıkmışken bmw ve mercedese de uğradım bmw yeni 3 kasaya 323 başlangıç yukarı allah ne verdiyse çıkıyor

mercedes tam bi şenlik e180 390 c200 amg dizel 390 eski cla 275 yenisi 323 :) a sedan style 245 amg 295

bana göre halen en mantıklısı 3 kasa :) o vergi olmasa a4 efsane 5,8 0-100 hızlanması

Alıntıları Göster
    Hocam nasil mantikli oluyor yeni 3 ?
    325.000 bine 1.6 benzinli arabaya binene kadar ayni paraya 2000 tfsi 245 beygir arabaya binerim
    Mtv dedigin seyi taksitle bir sekilde halledersin
    Benin sorunun ne yakit nede mtv desing paket koltuklarina sigmiyorum baldir destegi yok sport paket olsa saniye durmam alirim
    Borusan milleti feci dudukluyor vallahi
    Bende acayip niyetliydim almaya ama istedigim araba 420.000 olunca ustune arka havalandirma olmayinca direk eledim kaporami aldim
    Mercedes c’yi hanim hic begenmedi bunu alacaksan a4 al daha iyi diyor arkadan itis talisman ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: numberten_ank

Arkadaşlar Merhaba

2017 model A4 sport paket, 20.000 km, +2 yıl uzatılmış garantili, 2018 trafiğe çıkışlı hatasız, boyasız,
    hız sabitleyici, kablosuz şarj felan var, 218 bine alınır mı?
    Bur da kimse yardımcı olmuyor heralde !!! :(((
  • mertergün M kullanıcısına yanıt
    Bende Gforce yazılım yapacağım, fırsat olmuyor.
    Benim F10 epey bir dolu versiyon. Special edition diye geçiyor. Vakum,Harman Kardon, Nappa Deri koltuklar, Belden kırmalı 7 serisi koltukları,Koltuk Soğutma, Hayalet ekran, Nbt vb....Dolu bir F10 almanızı öneririm.
    A4 den sonra başka bir dünyaya geçiş gibi olur...
  • numberten_ank kullanıcısına yanıt
    Ben 60.000 km’deki 2016 model sport hatasız aracımı 185e sattım.

2017 sonunda 18000 km’de iken 168e almıştım.

20.000 km’de bence fiyat iyi gibi geldi ama birazdaha pazarlık yapılmalı.Şuan nakit hiç olmadığı kadar değerli

• w.antilles W kullanıcısına yanıt
    Sizin araç baya doluymuş gerçekten.Güzel günlerde kullanın.

Ben birazdaha uygun birşey bakıyorum.160-170 bine confort donanım almayı düşünüyorum.A4 sporttan sonra beni üzeceğini düşünmüyorum açıkçası giriş seviyesi donanımın dahi.

Motor gerçekten efsane.1600cc fakat çok ufak bir iki detay dışında 2.0 litre altyapısı.Birebir aynı.Yazılım ile f10 da 230-240 yeni g30 kasada 270 beygir güç alınıyor soft.0-100 6 saniyelerde.Gerçekten efsane.Bu sebeple f10 düşünüyorum bende :)

• Gforce motorsports sahibi Yılda beyde gerçekten çok ilgili ve işine hakim.İsterseniz özelden yazın iletişim bilgilerini size göndereyim

• quote:

Orijinalden alıntı: mertergün

Ben 60.000 km’deki 2016 model sport hatasız aracımı 185e sattım.

2017 sonunda 18000 km’de iken 168e almıştım.

20.000 km’de bence fiyat iyi gibi geldi ama birazdaha pazarlık yapılmalı.Şuan nakit hiç olmadığı kadar değerli
    Cevabınız için teşekkür ederim.

Dibine kadar zorladım lakin Satan arkadaş Nuh diyor Peygamber demiyor. 225'den bu kadar düşürebildim.
    Ben aracı satarken 10.000 indirim yaptım ama alırken 7.000 düşürebildim. Araba içime sindi açıkcası.
    İlk sahibinden. Malum sitede ki en avantajlı araba gibi geldi bana.

Hayırlaştık. Umarım 3.20ied 40.yıldan sonra (performans çok önemli değil) beni mutlu eder.
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    hayır bmw 325 e birde en boşu dolu da değil :) bakma akılda mantıkta a4 der ama ben piyasacıyım o anlamda mantıklı yoksa fikrimiz aynı senle
  • mertergün M kullanıcısına yanıt
    Ben ikisini de kullandım a4 ü sattım şu anda bi terslik olmazsa 2015 5,20 i alma planım var a4 daha basit daha pratik ve kullanımı daha kolay bi araba ama prestij ve yola yüksek hızlarda tutunma konusunda 5 kasa sınıfının önde gelenlerinden

ikisi aynı sınıf değil o yüzden zevk tamamen
    ben şahsen ikisinin de motor performanslarının iyi olmadığını düşünüyorum 1,4 vs 1,6 aşağı yukarı benzer hızlanmalara sahipler 5 kasa biraz daha hantal hissettiriyor bence ama bu aracın karakteri de olabilir yani belki de saniye olarak bi fark yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: uran

hayır bmw 325 e birde en boşu dolu da değil :) bakma akılda mantıkta a4 der ama ben piyasacıyım o anlamda mantıklı yoksa fikrimiz aynı senle
    Hocam g20’nin 250.000 den baslamasi gerekiyordu en dolusu m paketin de 300.000 olmasi lazimdi
    Daha 2 ay once bu borusan f30 kasa 3.20 d agzina kadar dolu arabayi 300.000 verdi
    Ne oldu da g20 bu kadar pahali kurda dusuyor

• cihanair kullanıcısına yanıt
    a3 sedan 250 den başladığı için yada cla 323 den başladığı için a sedan 250 den başladığı için ben buna şaşırmadım asıl şaşkınlığım diğerleri hadi bunlar 7 yılda kasa yeniliyo zam yaptı ya diğerleri boku çıktı yeminle
  • w.antilles W kullanıcısına yanıt
    cihanair kullanıcısına yanıt
    Meşhur paket.. 7 short kasadan neredeyse farkı yok 215-20 civarına bulunursa affetmeyin. Kesinlikle üzmez.

Bende aracıma kodlama yapmak istiyorum. Seyir halinde multimedya yı açtırma imkanımız var mı.. Gerçi araç stop halde iken de video açmıyor. Resim müzik açıyor ama video açmıyor. Çözümü var mı?

Cihan hocam cevabı sizde biliyorsunuz.. Borusan ın her zaman uyguladığı HARİKA satış politikası.. Eminim ki istese 280 k ya tam dolu satarlar.. @cihanair

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 16 Ağustos 2019; 20:14:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Meşhur paket.. 7 short kasadan neredeyse farkı yok 215-20 civarına bulunursa affetmeyin. Kesinlikle üzmez.

Bende aracıma kodlama yapmak istiyorum. Seyir halinde multimedya yı açtırma imkanımız var mı.. Gerçi araç stop halde iken de video açmıyor. Resim müzik açıyor ama video açmıyor. Çözümü var mı?

Cihan hocam cevabı sizde biliyorsunuz.. Borusan ın her zaman uyguladığı HARİKA satış politikası.. Eminim ki istese 280 k ya tam dolu satarlar.. @cihanair
    Simdi sattigi paraya 3,20 d satar istese ama once saglam kar ediyor

• muhabbete ortasından dalayım dayımın quattroyu biraz kullandım benzinli arabanın keyfi bir başka imkan olsa 2.0 TFSIa binsek. yine de satarsan haberim olsun dedim
    İstanbul-Çeşme otoyoldan 150-160 gelmiş, osmangazi ayrımına kadar trafik vardı dedi. 5.8 yakmış.

ben Ankara-İzmir 120 sabit, kadranda 6.0 gerçekte 6.2 yaktım.
  • Arkadaşlar 2016 veya 2017 model A4 TDI Quattro araç almayı düşünüyorum.

Design-Dynamic vs. bu modellerden en full hangisi onu anlamadım

Bir de bu aracı tavsiye eder misiniz? Kronik sorunu vs var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 17 Ağustos 2019; 13:28:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Arkadaşlar 2016 veya 2017 model A4 TDI Quattro araç almayı düşünüyorum.

İkside bos arabalar
    İllaha alacaksaniz sport bakin
    Benim bildigim kronik bir sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Arkadaşlar 2016 veya 2017 model A4 TDI Quattro araç almayı düşünüyorum.

Üstad bende yazdım da sadece bir arkadaş cevap verdi, onu harici çok umursayan olmadı malesef :((

Benzinli modeller de 1.4 ler için sportun en dolusu olduğunu söyleyebilirim.

Dynamic en baz
    Desing orta donanım
    sport full donanım

TDI'lar için se sport donanımı göremedim, dolayısıyla desing daha dolu olacaktır.

Baya bi video izledim, sitelere baktım. C180, arteon ile kıyaslaydım ve içlerinde kronik sorunu olmayan model A4.
    Yalıtımı en iyi olanda yine A4. Sattığım aracım ise BMW 320 40.yıl

Bu arada 2017 A4 1.4 TFSI sport donanımlı araç için pazarlık yaptım, kaporasını yolladım. Nasip olursa çarşamba gidip alacağım. Baya bi kararsız kaldım, inceledim ve A4'de karar kıldım. Çevremde kime sorarsam sorayım 10 kişiden 6'sı AUDİ dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: numberten_ank

Üstad bende yazdım da sadece bir arkadaş cevap verdi, onu harici çok umursayan olmadı malesef :((

Benzinli modeller de 1.4 ler için sportun en dolusu olduğunu söyleyebilirim.

Dynamic en baz
    Desing orta donanım
    sport full donanım

TDI'lar için se sport donanımı göremedim, dolayısıyla desing daha dolu olacaktır.

Baya bi video izledim, sitelere baktım. C180, arteon ile kıyaslaydım ve içlerinde kronik sorunu olmayan model A4.
    Yalıtımı en iyi olanda yine A4. Sattığım aracım ise BMW 320 40.yıl

Bu arada 2017 A4 1.4 TFSI sport donanımlı araç için pazarlık yaptım, kaporasını yolladım. Nasip olursa çarşamba gidip alacağım. Baya bi kararsız kaldım, inceledim ve A4'de karar kıldım. Çevremde kime sorarsam sorayım 10 kişiden 6'sı AUDİ dedi.

Alıntıları Göster
    Kaça anlaştınız hocam, hayırlı olsun. galeriden mi sahibinden mi? 1.4 motor için çekinceniz olmadı mı bmw'den sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

İkside bos arabalar
    İllaha alacaksaniz sport bakin
    Benim bildigim kronik bir sorun yok

Alıntıları Göster
    teşekkürler
  • Bir de arkadaşlar 2016-2017 modellerde android auto özelliği var mı araç ekranında?
  • 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.