Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
893.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. Bize de Aralık ortasını bulabilir dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A4 avant sahibi olarak 10 numara araç sipariş etmişsiniz diyorum. Babanızı tebrik ederim!🙏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 6 Ağustos 2019; 17:51:36 >
  • CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Hem kullanışlı hemde arabaya hot hatch havası katıyor Audinin station wagonları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Preobrazhenski

Teşekkür ederim. Bize de Aralık ortasını bulabilir dediler.
    Bende sedan olani bekliyorum eylulun ilk haftasi fabrika acilacak o zaman belli olur ne zaman gelecegi

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Türkiye’ye geleceği fiyat hakkında bilginiz var mı? Ya da şu anda atışta olan makyajsız 45 tfsi’larla ilgili fiyat bilgisi? Bizimkiler hiç sormamış donanımı beğenmeyince.

• yeni 3 serisi m pakette bile arkada havalandırma yok beyler
    malum siteden örnek ilanhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2019-0-km-yeni-bmw-320i-first-edition-m-sport-executive-170hp-719085418/detay

443 bin verince şahsen koltuk soğutma beklerim

ya da 2.0 motorlu bir quattro
  • quote:

Orijinalden alıntı: orthos123

yeni 3 serisi m pakette bile arkada havalandırma yok beyler
    malum siteden örnek ilanhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2019-0-km-yeni-bmw-320i-first-edition-m-sport-executive-170hp-719085418/detay

443 bin verince şahsen koltuk soğutma beklerim

ya da 2.0 motorlu bir quattro
    Rezaletten baska birsey degil bence

• quote:

Türkiye’ye geleceği fiyat hakkında bilginiz var mı? Ya da şu anda atışta olan makyajsız 45 tfsi’larla ilgili fiyat bilgisi? Bizimkiler hiç sormamış donanımı beğenmeyince.
    Hocam makyajsiz olanin donaniminin neyini begenmediniz
    Tek eksik sanal kokpit o olsa ben zaten gozum kapali alirdim onu sonradan yaptirmak 25.000 buluyor araba zaten 330.000 355 oluyor bu sebepten almadim
    Makyajli kasa ne zaman gelir kaca gelir en ufak bilgim yok
    Audi turkiye basta olmak uzere dogru duzgun cevap veren de yok
    Deseler su zaman gelecek bizde ona gore beklerdirdik

• orthos123 kullanıcısına yanıt
    Arka üfleme panelleri yok ama yine özellikleri baya var sürüş asistanı gps i falan, eger bunlar standartsa yine bence baya dolu bir araç, ama yüzde 60 otv ye o paralar fazla. Yukarıda arkadas 520i var demis 380 milyara havada kapılır bence bundansa. Ayrıca yeni kasa 320i sıfır 100 değeri benim 2.0 tdi audim ile ayni 7.7 Saniye imiş baya iyi değer bence 170 beygir 250 tork araca göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainTsubasa483 -- 7 Ağustos 2019; 1:9:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanut

Merhnalar. Ben de 320 ied modernline plus dan a4 e geçiş yaptım. Sizi üzmez A4, ben memnunum ama sadece şunu söyleyeyim eger aracımı olur da satarsam tekrar BMW alırım. A4 de çok iyi bir araba tabiki ve severek kullanıyorum ama ne biliyim BMW yerini dolduramadı gibi. Ve 40. Yıl dolu bir araba. Tavsiyem gerçi yazmışsınız ama olabiliyorsa a5. Bu arada Benim makyajsız kasa 320 ied idi.
    Merhaba

Arabayı bugün verdim, biraz fiyatların gevşemesini beklemek istiyorum. Çevremde ki herkes BMW 100.000 km'ye gelmeden sat, yoksa masraf açmaya başlar dedi. Hatta tanıdık ustalar bile dedi. O yüzden biraz soğudum açıkcası BMW den. 60.000 de idi ve bugün verdim. Fiyatlarında bu aralar tavan yaptığını düşünüyorum.
    Bugün Hanımla gittik ve sıfırlara bakalım dedik
    Hanım illa pejo 5008 alalım diyordu. Bugün sırasıyla A4, Arteon ve 5008 e baktık. 5008'e bakınca hemen eledik, beğenmedik. A4'ü gördü hayran kaldı lakin Arteona bayıldı. Ben A4 alak diyorum o Arteon.
    Bayramdan sonraya kadar beklicem, hayırlısı neyse o olsun...

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Hocam donanım olarak sürüş asistanları eksikti. Babam 70 yaşında olduğu için ben tüm sürüş asistanlarının olmasına önem gösterdim, refleksleri eskisi gibi değil. Audi Türkiye’ye göze görünen donanımları doldurup diğerlerini koymuyor genelde, benim A3’te de hiç bir sürüş asistanı yok mesela.

• quote:

Hocam donanım olarak sürüş asistanları eksikti. Babam 70 yaşında olduğu için ben tüm sürüş asistanlarının olmasına önem gösterdim, refleksleri eskisi gibi değil. Audi Türkiye’ye göze görünen donanımları doldurup diğerlerini koymuyor genelde, benim A3’te de hiç bir sürüş asistanı yok mesela.
    makyajlı kasada bir çok sürüş asistanı standart olacak
  • SD karttaki mp3leri çalarken ses seviyesini sabit tutma ayarı var mı? Yani kimi şarkının sesi düşük kiminin yüksek sürekli sesle oynamak gerekiyor. Baktım ama bulamadım.
  • Bir arkadas 2019 model 2.00 tdi quattro geldi diye mesaj yazmis
    Bilgisi olan varmi ?

• Merhaba
    Bu kampanyali 45 tfsi quatro design paketteki janti goren var mi yada fotosu ?
    10 kol V tasarim 8J *18 diye geciyor ismi

• quote:

Orijinalden alıntı: OzzY®

SD karttaki mp3leri çalarken ses seviyesini sabit tutma ayarı var mı? Yani kimi şarkının sesi düşük kiminin yüksek sürekli sesle oynamak gerekiyor. Baktım ama bulamadım.
    sadece hıza duyarlı ses ayarı var

• icecube_fb kullanıcısına yanıt
    Ben gördüm hocam M.L. Crassus hocamın jantlarının aynısıydı. Müsait olunca gönderir belki fotosunu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Merhaba
    Bu sıcak günlerde karlı günlerden serinletici bir foto ile hatırlatayım ;

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 11 Ağustos 2019; 16:10:30 >

• Herkese merhaba

Daha önce konusu geçmişti hatırlıyorum ama bulamadım.

F10 520i ile A4 aracı karşılaştırabilecek olan varmı acaba? İki aracıda kullananlar vardı.Fikir verirseniz sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: icecube_fb

Merhaba
    İlk gelen s line araclarda olan jant hocam

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.