Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (342. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.500
Cevap
126
Favori
892.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Durum budur hocam.

Zaten bakım pahallı, bencede dönüşte yaptırın.
    1-2 bin km yı audi de servis de tolere eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Kararsızım hocam filtreleri dönünce değiştireceğim yüksek ihtimal ama yağ önemli. Doğuşa telefonla ulaşmak cumhurbaşkanına ulaşmaktan daha zor ama olmadı uğrayacağım bu hafta.
    ben yağı kendim götürmeyi golf için Ankara Aydoğanlar'da denedim, iyi niyet garantiniz biter dediler. Audi de farklı politika uygulayacaklarını zannetmiyorum.

Amerika'da ilk bakım 5000 mil demişler, İngiltere için bulamadım. Bence dönüşte değiştirin.
  • Hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için. Ben de dönüşte değiştirme kararı aldım. Yağ işlevini 1 yılda yitiriyor. Benim aracım 9 aydır trafikte ve yağın sıvı formu iyiymiş katılaşma yokmuş. Tabi ki bu demek değil ki yağ 1 yılda 30.000 km yapsın ama 1000-1500 km gibi ufak farkların etkisi olmayacağını öğrendim. Doğuş sağolsun yağını dışarıdan getirirsen hem iyi niyet garantisini zedeliyor hem de iyi bir işçilik masrafı çıkartmadan uğraşmıyor kısaca adam bana para kazandırmayacaksan yağını git dışarıda değiştir diyor aklınızda bulunsun.
  • Beyler bu 2000 tfsi a4 icin gorsunuz nedir ?
    Yakiti ve vergiyi degilde ikinci eli dusunuyorum sadece ben

• Arkadaşlar Merhaba

BMW 320 ied lci 40 yıl aracımı satıp Yerine 2017-2018 Audi A4 yada Peugeot 5008 almayı düşünüyorum.

A4 1.4 TSFI 150 beygir düşüncem. Lakin Desing ve sport arasında ki farkı tam olarak anlamış değilim.
    Jant ve koltuk dışında farkı var mı? Aracın tasarımı hoşuma gidiyor. Aslında gönlüm A5'den yana ama gücüm yetmiyor.

BMW 40. Yıldan sonra beni pişman eder mi bu araç?
    Doluluk olarak gerisin de kalır mı?
    Yakıt olarak BMW den az mı çok mu yakar ? (Benim araç yazın şehir içi 7.3 lt tüketiyor)

Vakit ayırıp cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.
  • numberten_ank kullanıcısına yanıt
    Eğer standart bir sport ya da design paket alırsanız donanım olarak baya baya geri kalir düşüncesindeyim hele dynamic alırsanız biraz kötü hissedersiniz o donanimin üstüne

40.yıl üzerine hepsi boş ve sıkıcı gelebilir. Bmw sürüş tarzını seviyorsaniz A4 biraz ağır kanlı ve önden çekişli olduğu için sürüşte de sıkıcı gelebilir. Eksileri kabullenerek artılara odaklanarak deneme sürüsü yaparak tercih etmenizde fayda var.
    Design'da elektrikli koltuk yok Sport'ta elektrikli baldır destekli spor koltuk var. Direksiyon tasarımları farklı. Design'da tamponlarda siyah olan bölümler Sport'ta füme renkte. Jantlar farklı. Sport ile Design arasında süspansiyon farkı yok. Kararınızın hayırlı olmasını temenni ederim.

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Makyajsız kasa ise alma tabii ki.Makyajlı kasa tdi quattro alınabilir belki benzer paralara hatta sııfr faizle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Makyajsız kasa ise alma tabii ki.Makyajlı kasa tdi quattro alınabilir belki benzer paralara hatta sııfr faizle.
    Ne zaman gelecek kimse birsey soylemiyor ki

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainTsubasa483

Eğer standart bir sport ya da design paket alırsanız donanım olarak baya baya geri kalir düşüncesindeyim hele dynamic alırsanız biraz kötü hissedersiniz o donanimin üstüne
    Yani en düşük sport alacaz anlaşılan. Hayalet göstergeliler felan var ama uçuyorlar. 1 yada 2 tane s-line var aynı şekilde onlarda uçuk,
    Hayırlısı diyelim. Bakalım zaman ne gösterecek...
    Teşekkürler cevabınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

40.yıl üzerine hepsi boş ve sıkıcı gelebilir. Bmw sürüş tarzını seviyorsaniz A4 biraz ağır kanlı ve önden çekişli olduğu için sürüşte de sıkıcı gelebilir. Eksileri kabullenerek artılara odaklanarak deneme sürüsü yaparak tercih etmenizde fayda var.
    Design'da elektrikli koltuk yok Sport'ta elektrikli baldır destekli spor koltuk var. Direksiyon tasarımları farklı. Design'da tamponlarda siyah olan bölümler Sport'ta füme renkte. Jantlar farklı. Sport ile Design arasında süspansiyon farkı yok. Kararınızın hayırlı olmasını temenni ederim.
    Arkadan çekiş yada önden çekiş diye bi takıntım yok. Çok hız delisi de değilim aslında. Yavaş kullanmayı daha çok seviyorum.
    Galiba alırsam sportu tercih edecem. Eğer uygun bulabilirsem s-line ve hayalet göstergeli olursa süper olur.
    Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim.
    Cevap için teşekkürler....

Merhnalar. Ben de 320 ied modernline plus dan a4 e geçiş yaptım. Sizi üzmez A4, ben memnunum ama sadece şunu söyleyeyim eger aracımı olur da satarsam tekrar BMW alırım. A4 de çok iyi bir araba tabiki ve severek kullanıyorum ama ne biliyim BMW yerini dolduramadı gibi. Ve 40. Yıl dolu bir araba. Tavsiyem gerçi yazmışsınız ama olabiliyorsa a5. Bu arada Benim makyajsız kasa 320 ied idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Ne zaman gelecek kimse birsey soylemiyor ki

Alıntıları Göster
    Geldiği zaman alırsınız.Bu arada 5.20i Msport+comfort 384bin TL imiş bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Geldiği zaman alırsınız.Bu arada 5.20i Msport+comfort 384bin TL imiş bilginize.

Alıntıları Göster
    hocam o arabaları bir heves alırsın km'de 1 lira yakmaya başlar hayata küsersin
    senede 30,000 yapıyorum ben dizel ile benzin aynı para bile olsa dizel daha mantıklı
    bu bayiler istese istediği paraya araba satar
    bak 2019 model 2000 motor a4'ü doğuş 330,000 veriyor vergisiz fiyatı 140,000 o arabanın
    g20 bmw 3 kasa vergisiz fiyat 200,000 başlıyor araba 1,6 benzinli
    doğuş bu sağı solu belli olmaz bir baktın makyajlı kasa a4 dizeli 350,000 vermiş

A4 45 tfsi quattro sipariş ettik yakın zamanda. Gelmesi daha çok var ama geldiğinde soru cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Preobrazhenski -- 6 Ağustos 2019; 16:23:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Preobrazhenski

A4 45 tfsi quattro sipariş ettik yakın zamanda. Gelmesi daha çok var ama geldiğinde soru cevaplayabilirim.
    sipariş neden ettiniz ki araba var şuan zaten ?
    hangi paket bu arada ekstra birşeymi istediniz
    Hocam sw kasa istediğimiz için sipariş ettik. SW Sline versiyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Preobrazhenski -- 6 Ağustos 2019; 16:37:22 >
  • quote:

Hocam sw kasa istediğimiz için sipariş ettik. SW Sline versiyon.
    bari allroad sipariş etseydiniz ya makyajlı kasamı bu arada
    Yanlış hatırlamıyorsam Allroad olması lazım hocam, ben çok detaylı bilmiyorum babama sipariş ettiğimden o daha detaylı biliyor. Makyajlı kasa olması lazım. Siparişle uğraşmadan sedan alacaktık ama araçlarda yol asistan donanımları çok eksikmiş.

• quote:

Yanlış hatırlamıyorsam Allroad olması lazım hocam, ben çok detaylı bilmiyorum babama sipariş ettiğimden o daha detaylı biliyor. Makyajlı kasa olması lazım. Siparişle uğraşmadan sedan alacaktık ama araçlarda yol asistan donanımları çok eksikmiş.
    makyajlı kasa daha üretime girmedi audi fabrikası kapalı bu ay size gelmesi en erken kasımı bulur bu arada
    hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.