Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (289. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
893.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OzzY®

@CapriceClassic teşekkürler. evet. 1800

@Mr. Shadow teşekkürler.
    iyi fiyata almışsınız. malum siteden aldınız herhalde...
  • Şerit değiştirirken geçmek istediğin şeritten gelen aracın duramayıp sol arka çamurluğuna sürtmesi durumunda, kusurluluk oranı kimden yana olur bir bilgisi olan var mı? Kardeşim seyir halindeyken geçmek istediği şerite doğru yanaşırken arkadan gelen bir aracın ona sürtmesi sonucu ufak bir kaza olmuş. Biz de sadece pasta-cilalık bir durum var fakat karşı tarafın (bana göre suçlu olduğu halde) hasarı olduğu için zabıt tutulacak bu akşam. Beyan ve görüşlerimizi belirtip imza atarken yapacağımız herhangi bir acemiliğin kurbanı olmak istemiyoruz açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dozi17

TRenin nasılki viraj derdi tasası yoksa quatronunda öyle demek istemiş.
    Teşbihte hata olma derler gayette güzel oldu:)
    Yani viraja girer ve çıkar en ön vagon neyse arkadakide aynen çıkar.

Alıntıları Göster
    Anladım.

Şehir efsanesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ara sıra MMI kontrol kısmındaki dokunmatik sayı tuşlarına basılıyor gibi ekranda göründüğü için aracı servise yolladım. üzerinde bir parmak geziyor gibi yapıyor. bizim şirketteki 70-80 araçtan 4-5 inde bahsettiğim problem çıkmış. forumda kimse yazmamıştı diye hatırlıyorum bunu.

arka camdaki tıkırtıyı da söyledim ama test sürüşündeki tespit edememişler. yapmayacağı tuttu demekki.

dışı beyaz içi nugat kahve ikame aldım. dışı siyah içi krem araçtan sonra değişik geliyor gözüme :)
  • a4 b9 kasalarda çift cam mı kullanılıyor acaba bilen var mı?
  • Kerrami K kullanıcısına yanıt
    Peki hangisi hocam ? Dışı beyaz içi kahve mi yoksa dışı siyah olan mı ?

Benim aracımında içi nugat kahve hocam. Çok beğenerek seçmiştim o rengi.
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    bence siyah olan ama siyah aracı temiz tutmak imkansız. şirkette yıkanıyor araçlar, evde ve iş yerinde kapalı otoparkta. buna rağmen iki gün sonra kirleniyor araç, yağmur çamur olmasa bile. takıntılıyım maalesef bu konuda. düzenli yıkatamasaydım aracı siyah tercih etmezdim.

krem döşeme de çok zor, temizliyorum arada ama benim koltuğum resmen karardı artık. yine de aracı en ferah gösteren krem.

bizde 3 renk araç var, 3.de muson gri. ilk tercihim yine siyah ve bej kombinasyonu olurdu. siyah alamasaydım muson gri ve krem döşeme tercih ederdim. beyaz ve kahve deri tercihini ise güney illerinde yaşarsam yapardım muhtemelen :)
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    kremi tercih etsem de kahve deri de çok şık duruyor gerçekten
    Arkadan çarpan daima suçludur. Siz sinyal verdim geçtim vd yazmalısınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Beyaz Renk içi Kahve A5 Sportback hayalim de hocam ondan özellikle tercihinizi öğrenmek istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Beyaz Renk içi Kahve A5 Sportback hayalim de hocam ondan özellikle tercihinizi öğrenmek istedim
    katiliyorum beyaz ici kahve olucak bir de virtual cockpiti varsa tamamdir o is

• quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

iyi fiyata almışsınız. malum siteden aldınız herhalde...

Alıntıları Göster
    evet. lastikli 2500 yazıyordu en son görmüşsünüzdür.
    fiyat bence normalDİ ne ucuz ne pahalı.
    aslında ilanda temiz görünüyordu, ama ufak tefek çizikleri sürtükleri vardı ama aldım yinede. Kötüsünü bugün evde fark ettim, bir tanesinde tamir var, çok kötü değil düzgünde yapılmış gibi ama sonuçta darbesi var. umarım sorun yaratmaz. Yarın fırsatım olursa gidip lastik alıp taktıracağım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-17-inc-orjinal-audu-a4-a5-a3-uyumlu-hatasiz-jant-lstk-takimi-668593104/detay

iyi tarafından bakarsak jant gerçekten hafif :)
    sport jantı yerine bunu tercih etmemin en büyük nedeni ağırlık farkıydı.
    internette görünen
    dizel (aldıklarım) 8.7kg
    sport 11.7 kg
    design (zaten sevmiyorum) 12.3 kg

16 ise 9.3 kg

evdeki tartı ile tarttım 8.5 olarak tarttı sökülünce 16yı da tartarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzY® -- 19 Mart 2019; 0:36:32 >

• geçenlerde birisi jant göbeği sormuştu yanlış hatırlamıyorsam.
    parça kodu 8W0 601 170
    çapı 61mm
    Geçmek istediği şerit solundaki şerit ve şeride girdi ise (yani diğer şeritteki araç onun şeridine girip de ona çarpmadıysa), şerit ihlali kabul edilir, oran sizin aleyhinize olur. Benzer bir duruma şahit olmuştum.

• Dün doldurduk zabıtı. Kardeşim'de sinyal vermemiş maalesef. Haliyle iki tarafında kusuru var fakat yüksek ihtimal autoking servisinde ücretsiz mini onarım kullanacakmış karşı taraf. Garanti olsun diye zabıt tutmak istemiş.
    Çok geçmiş olsun.

• Dün akşam arabayı sokakta yarım saat kadar parkettim. Döndüğümde biri arabanın sağ ön kapısına yaslanmış biriyle konuşuyordu. Sabah farkettim ki, muhtemelen giydiği kotun perçini, yaslandığı yerde bir sürü kılcal çiziğe neden olmuş. Şimdi bir kaç sorum var:
    1.Bu seramik kaplama bu kadar basit bir çiziği engelliyemiyorsa ne işe yarıyor?
    2.Eğer çizilen boya değil de kaplama ise kolayca düzeltilebilir mi?

• t_muchin81 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • t_muchin81 T kullanıcısına yanıt
    Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki seramik kaplama sadece aracın daha parlak gözükmesinden ibaret. Zaten son zamanlarda bu uygulamaları yapan yerlerin hepsi bunun korumaya yönelik birşey olmadığını, koruma istiyorsanız folyo kaplama veya boya koruma vb. işlere girişmeniz gerektiğinden bahsediyorlar. Çiziklerin üzerine tırnağınızı attığınızda tırnağınız takılmıyorsa, boya da olsa kaplama da olsa çok rahat çıkar hocam. Kalın olmayan pasta,cila karışımları var boyayı matlaştırmadan uygun bir bezle zararsız temizlersiniz.
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.