Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (242. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
893.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araç üzerinde 18" jant opsiyonuyla stoktu hocam. Özel sipariş değil. 2017'de Sportlarda iki tip opsiyonel 18" jantlı araç denk gelebiliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Maşallah güzel duruyor aracınız😊👍 allah kaza bela vermesin..

• Amin hocam ; Allah cümlemize kazasız belasız, keyif ve sağlıkla kullanmayı nasip etsin.

Amin..👍

• Merhaba 1.4 ler yakıt nasıl acaba ? Cok farklı rakamlar dolaşiyor , şehir içi ve şehir dışı tüketimleriniz nasıl acaba

Gayet güzel kazasız belasız kullanın.Bende 16 jant var 18 janta değiştirmek istiyorum ancak konfor sorunu yaşarmıyım yada yol sesi artarmı diye düşünüyorum.lastik et kalınlığı azalıyor .

Dün bir iki replika jant baktım 4 adet 3200 .Aracım beyaz hangisini tavsiye edersiniz

• Zorbis kullanıcısına yanıt
    Sizin aracınız da çok güzel, hayırlı ve uğurlu olsun sizede, güle güle kullanın.

Evet a4 lerde opsiyon listesi çok kalabalık. Tüm opsiyonlar istenince sıfır fiyatı A6 nın fiyatını geçecektir sanıyorum. O yüzden birşeyler mutlaka eksik kalacak.

Beğeniler kişisel olarak farklı olabiliyor. Örneğin aracımda en sevdiğim özellik 3 renk ambians aydınlatma oldu.

Ledi oldukça elit kullanmışlar. Mercedes e deki gibi açınca aracın içini pavyona dönüştürmüyor.

Bu marka araç ilk kez kullanıyorum ama bu forumdaki kullanıcılarına bakınca,
    Aynı elitlik sahiplerinde de mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Biraz kirli ama uzun yol yaparken normal kabul edeceğiz

Jantlar aracı çok iyi göstermiş a4 için ideal jant boyutu bence 18 benim araçda 17 var 50 yanak olmasına karşın küçük duruyor.

• SilverAgent S kullanıcısına yanıt
    Aracın üzerinde görmeden karar vermek zor aslında ama bence 1 numara daha iyi gibi a4 için..mesela a5 sport için ilk geldiği yıldaki standart 18 jantları hiç beğenmemiştim.. Genel kanı da öyle oldu herhaldeki değişime gitti doğuş daha sonra..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matt3627

Merhaba 1.4 ler yakıt nasıl acaba ? Cok farklı rakamlar dolaşiyor , şehir içi ve şehir dışı tüketimleriniz nasıl acaba
    Kişiye ve kullanılacak şehre, yol şartlarına göre çok değişken değerler söz konusu olabilir. Aslında farklı kullanıcıların farklı değerler verme nedenleri de bu. 1.4 TFSi araç çok dolu olmazsa ve fazla yuklenilmezse şehirdışında 6-lt dolayları ve altında değer veriyor. Benim karma uzun dönem değerim 7.3-lt ancak mesai başlangıç / bitiş trafiğine girmiyorum. Böyle yoğun trafikte kullanan birisi 8.5-lt / 9-lt ortalamasi altına inemez bence. Tamamen sizin kullanım karakterinize göre değişecek bir durum. Genel olarak söylemek gerekirse TFSi motoru az yaktırmak isterseniz kontrollü kullanımla mümkün. Biraz keyif alayım Sport modda süreyim derseniz uçurmak da mümkün. Her halükarda bu araç bu motorla rahatsız etmeyecek ve beklenenen yanıt verecek bir karakter sunuyor bence. Şahsen bu aracı alırken 2.0 TFSİ veya 250hp lik bir araç performansı da beklemediğim için yakıt performans değerinden gayet memnunum.

Üstteki genelde A3 lerde kullanılan bir tasarım. Alttakiler ise Passat'ın 19" liklerine benziyor. Ben olsam direkt A5 Sportback 18"lik jantlarina yönelebilirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SilverAgent

Gayet güzel kazasız belasız kullanın.Bende 16 jant var 18 janta değiştirmek istiyorum ancak konfor sorunu yaşarmıyım yada yol sesi artarmı diye düşünüyorum.lastik et kalınlığı azalıyor .

Dün bir iki replika jant baktım 4 adet 3200 .Aracım beyaz hangisini tavsiye edersiniz

16 jant arac teknik olarak dirket 18 e gecebiliyormu ?

• texmo kullanıcısına yanıt
    Geçmenizde bir sıkıntı yok diye biliyorum hocam.
  • Bugün aracı teslim almak için Doğuş Kartala geldim. Aracın akü seviyesinin az olduğunu ve dolum yapıldığını söylüyorlar. Takriben 2 saattir beklemekteyim. Normal mi sıfır aracın aküsünün zayıflaması?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliaydn -- 5 Ocak 2019; 11:40:59 >
    Ben en alttakini daha çok beğendim hocam. Bende 17'den 18'e geçmeyi düşünüyordum lakin yeni kış lastiklerimi aldım artık. Yaptığım masraf sonucu kafadan bu planımı 2-3 sene öteledim. Belki mevcut 17'leri güzel bir 17 jant ile değiştiririm.
  • aliaydn A kullanıcısına yanıt
    Showroom'da vitrine koyulan araçlardan biriyse normaldir hocam. Gün boyu farları açık tutuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Geçmenizde bir sıkıntı yok diye biliyorum hocam.
    hız saatinde farklılık olabilir
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Araç üzerinde belirtilen ve fabrika tarafindan kabul gören ebatlar arasında sorunsuz geçiş yapabilirsiniz. Bu ebatlar arası sapma değerleri kabul edilen sınırlar arasında kalıyor. Çeşitli lastik ebat hesaplama sitelerinden sağlama da yapabilirsiniz

• Arkadaşlar 1.4 artık gelmeyecek mi? Audi'nin sitesinde fiyat listesine baktığımda sadece 2.0 TDI motorlu seçenekler mevcut.
  • YuRYTR kullanıcısına yanıt
    Evet bende de 17” 5 çift kollu (standart sport) jantlar var, araba sanki pantolonun paçası kısa kalmış da, aradan bacak kılları gözüküyor gibi duruyor. Bu çirkin görünüm bu janta özel ama herhalde, mesela designların da jantları 17” ama onlar gayet şık görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.