Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.500
Cevap
126
Favori
892.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu alcantara olayında benim anlamadığım bir nokta var. kalitesiz yada kötü demiyorum ancak suni de olsa deri daha iyi daha pahalı bir malzeme değil mi?
    şöyle söyleyeyim, golf comfortlineda bile ortası alcantara kenarları kumaş koltuk var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliaydn

225 50 17 ölçülerinde kışlık tavsiyesi ve ortalama fiyatlarını yazabilir misiniz? Nokian öneriyorlar ama d4 a4 ten daha iyi diye okumuştum ikisi de 650 tl bandında.
    Ayrıca elimde sıfır 225 45 17 sıfır yazlık lastik var eski araca özene bezene almıştım goodyear asymetric. Bunlar a4 lere olur mu? Olursa araçla gelen 4 mevsimleri satmayı düşünüyorum. Sizce alan olur mu? Ayrıca araçta hangi marka model lastik geliyor
    olmasına olur, hız göstergeniz %3.5 daha fazla gösterir, km aynı oranda fazla yazar. bunlar araca tanımlanarak aşılır muhtemelen.
    Ama bence esas sorun lastik çamurluk arası mesafe 11mm artar, bence a4te zaten bu mesafe fazla küçük lastik takınca iyice komik oluyor.
    Ben kışlıkları 205 55 16 aldım fiyat farkından dolayı ancak kışlık olduğu için, yani az kullandığım için.

• quote:

Orijinalden alıntı: savas1000

Merhabalar,
    2.0 dizel ile araniza katılmak istiyorum.
    2016 ve üzeri bakıyorum.
    Sormak istediğim, sanıyorum bunlarda 3 tip far var. Xenon,led ve led matriks.
    Led ve led matriks olanların gündüz farı aynı şekilde mı yanıyor? Görsel, tasarım olarak bu iki far arasında çok fark var mıdır?
    Yılda 50bin km üzerinde yol yapıyorum. Şu an 2015 volvo s60 d2 sahibiyim.
    Bana önereceğiniz özellikler bilgiler nelerdir.
    Şimdiden teşekkürler.
    led ve matrixin görsel olarak pek farkı yok dikkatli bakmadan anlaşılmıyor bile.
  • OzzY® O kullanıcısına yanıt
    Gündüz farları da aynı m ı yanıyor o zaman?
  • savas1000 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Dediğiniz gibi 3 tip far var fakat Matrix olanlar Türkiye'de maliyetinden ötürü satılmıyor. Özel siparişle ya da çok şansa denk gelebilecek bir arabada bulabilirsiniz. İlanlardaki Matrix yazan araçların hepsi aslında full led far, dışarıdan görüntü olarak pek bir fark yok fakat sürüş esnasında ki farklarını youtube videolarından anlayabilirsiniz. Araç yol tutuş ve yakıt tüketimi açısından rakiplerine göre bir adım önde, konfor olarak rahat, hacim anlamında da aracınızdan biraz daha uzun ve geniş fakat bagaj yükleme ağzı biraz dar bilginiz olsun. Önerebileceğimiz bilgileri aslında sizin arabadan beklentilerinize göre karşılaştırsak daha verimli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliaydn

Rica etsem daha detaylı fotoğraf atabilir misiniz
    Arabayi ilk alacagimda, fotografindan bende siz gibi tereddut etmiş, içime sinmemişti. Ama çıplak gözle gördükten ve heleki kullandıktan sonra asla vazgeçmeyeceğim bir tercih oldu. Bir kere çok kullanişlı, kışın ilk bindiginizde asla soğuk, yazin ise sıcak değil. Gorunusu cok kaliteli ve ust seviye hissiyati veriyor. Alcantara dosemeden sonra, imkanlar dahilinde baska bir tercihte bulunmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Merhaba,
    Dediğiniz gibi 3 tip far var fakat Matrix olanlar Türkiye'de maliyetinden ötürü satılmıyor. Özel siparişle ya da çok şansa denk gelebilecek bir arabada bulabilirsiniz. İlanlardaki Matrix yazan araçların hepsi aslında full led far, dışarıdan görüntü olarak pek bir fark yok fakat sürüş esnasında ki farklarını youtube videolarından anlayabilirsiniz. Araç yol tutuş ve yakıt tüketimi açısından rakiplerine göre bir adım önde, konfor olarak rahat, hacim anlamında da aracınızdan biraz daha uzun ve geniş fakat bagaj yükleme ağzı biraz dar bilginiz olsun. Önerebileceğimiz bilgileri aslında sizin arabadan beklentilerinize göre karşılaştırsak daha verimli olur.
    selam,

yaklaşık iki sene kullanmayı düşünüyorum ve atik bir araba istiyorum. Senede 50bin km yol yaparım. volvonun bagajından büyük olsa yeter ki büyük bunlar.
    xenon farların gündüz farı ve arka stopları çok basit görünüyor. bu tip bir araç alırsam arka stopları değiştiririm ama sanıyorum ön farları değiştirmek mümkün değildir, beyinlerinden ötürü..

Aynen söylediğiniz gibi, led ve matix led olanları birbirine çok benziyor ve ilanlarda matrix olduğunu iddia edenlerin böyle olup olmadığını anlayamıyorum.

dynamic paket boş görünüyor, dizayn yada sport bakıyorum.

Bir de ambians aydınlatma seçeneği. sanıyorum beyaz led olarak standart ancak kırmızı-mavi yanan bir araç da gördüm. o da mı ekstra?

Aşağıda ki fotolarda bariz farklar:

Led matrix olan da 3 bölmeli ....Bu arada galericiler ya da satıcıların bence büyük kısmı farkı biliyor.Bilmezlikten geliyorlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi certac -- 27 Aralık 2018; 11:1:59 >
  • YTyusuf Y kullanıcısına yanıt
    Bence de alcantara aşırı bi kalite katıyor araca. Bu renk de güzel ama ben siyah kumaş koltukların bile bakımında zorlanmıştım. O yüzden bu aracı almaktan vazgeçip dış muson iç siyah alcantara olan aracı aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    beyaz aydınlatma her araçta var, standart geliyor. farklı renkte yananlarda ambiyans aydınlatma opsiyonu var.
  • certac C kullanıcısına yanıt
    evet, görsel olarakta farklı gerçekten.,tespitiniz de doğru.
  • CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, opsiyon bedelini biliyor musunuz?
    Öncelikle şunu söylemek istiyorum gaz tepkimesini ve atikliğini anlamanız için test sürüşü yapmanızı öneririm. Çünkü bu çok kişiden kişiye göreceli bir kavram. Bagajı geniş sadece yükleme eşiği biraz dar bence bunu da aracı showroom'da görerek daha iyi çözümlersiniz. Şahsi fikrim bagajı gayet yeterli ama bazı arkadaşlar Ultra büyük eşyalarını yüklerken zorlanıyorlardı. Dizayn paket bakıyorsanız 2017 ve sonrası olan tüm modeller neredeyse eksiksiz. Sport donanımla tek farkları elektrikli hafızalı baldır destekli koltuk, direksiyon tipi ve jantlar 18'' geliyor diye biliyorum. Ambiyans aydınlatma seçeneği bildiğiniz gibi beyaz led olarak standart fakat renkli istiyorsanız ekstra fiyatı artacaktır. Doğuş'un fiyatını bilmiyorum fakat Ender Elektronik KDV Dahil: 6.962,00 TL'ye bu uygulamayı orjinal bir şekilde yapıyor. Matrix farları ST bile önermiyordu çünkü dehşet bir fiyat farkı çıkıyordu. O fiyata ses sistemi, navigasyon vb. daha mantıklı ekstralar istenebilir çünkü ledler gayet başarılı.

• 1.4 TFSI beklenenden iyi, piyasada ki bir çok standart arabadan iyi gidiyor. ama 2.0 tdi baya baya iyi önden çekişlisini kullanmadım ama quattronun gidişi ile arada dağlar kadar fark var beklendiği üzere.
  • Merhaba arkadaslar son zamanlarda kasko yaptıran var mı?

Normal Kasko var birde audi kasko diye marka kasko varmış ( audi kasko(Audi Mapfre, Audi axa vb )bunlarda sadece yetkili serviste onarım yapılıyormuş özel servislere gidilmiyormuş. ama her ilde yetkili servis yok)
    diğer normal kaskoda ise yetkili ve özel servislere onarım yaptırılabiliyormuş ama yetkili serviste yapılırsa işçilik farkı ödeme ihtimali var mış

Bu konularda bilgisi olan var mı?
    Hangi kaskoyu tavsiye edersiniz?
    2016 model avantta (ben araç alırken) 120 euro artı ötv ve kdv fiyatı vardı ambiyans aydınlatmanın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzY®

1.4 TFSI beklenenden iyi, piyasada ki bir çok standart arabadan iyi gidiyor. ama 2.0 tdi baya baya iyi önden çekişlisini kullanmadım ama quattronun gidişi ile arada dağlar kadar fark var beklendiği üzere.
    Quattro kullanan adam bir daha 1.4 tfsi kullanamaz.
  • Arkadaşlar 2016 modellerde hız sabiyleyici yoktu yalnızca limitör vardı. Yeni üretimlerde hala aynı mı?

• Arkadaşlar 2016 modellerde hız sabiyleyici yoktu yalnızca limitör vardı. Yeni üretimlerde hala aynı mı?

• aliaydn A kullanıcısına yanıt
    2018 modellerde hız sabitleyici var hocam.

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.