Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (228. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.500
Cevap
126
Favori
892.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen hafta bir arkadaşımı Bursa Doğuş oto dan aramışlar, 15 adet yeni A4 Dinamic Deri koltuklu araba geldiğini, kampanyalı fiyatının 210K olduğunu söylemişler. 100K sıfır faiz yok demişler. Arkadaş bana sordu ben de Design yada Sport almasını önerdim. Sıfır faiz kullanınca zaten aşağı yukarı aynı fiyata gelecekti.
  • Hayırlısı olsun şimdiden.
  • Ötv dilimleri 2 ay önce değiştiği için ihtimal vermiyordum ama Hürriyet yazarı Emre Özpeynirci twitter’da sorulan soruyu şöyle cevaplamış:https://twitter.com/eozpeynirci/status/1074561685254537216?s=21

Bu durumda; yeniden değerleme oranı %23 olduğu için tüm kademeler %23 artacak. Daha önce biri satış müdürü arkadaşının bekle dediğini söylemişti. Acaba sebebi bu olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canbye -- 21 Aralık 2018; 19:44:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler👍

• quote:

Orijinalden alıntı: canbye

Ötv dilimleri 2 ay önce değiştiği için ihtimal vermiyordum ama Hürriyet yazarı Emre Özpeynirci twitter’da sorulan soruyu şöyle cevaplamış:https://twitter.com/eozpeynirci/status/1074561685254537216?s=21

Bu durumda; yeniden değerleme oranı %23 olduğu için tüm kademeler %23 artacak. Daha önce biri satış müdürü arkadaşının bekle dediğini söylemişti. Acaba sebebi bu olabilir mi?
    Soru muhtemelen ötv muafiyetli(raporlu kişiler) araçlar için sorulmuş ve cevaplanmış. Ötv indirimi uzatılacak mı? Onu bile bilmiyoruz henüz

• quote:

Orijinalden alıntı: Srhtsah

Soru muhtemelen ötv muafiyetli(raporlu kişiler) araçlar için sorulmuş ve cevaplanmış. Ötv indirimi uzatılacak mı? Onu bile bilmiyoruz henüz

Alıntıları Göster
    Yok Hocam, takipçi 120binlik sınır değişecek mi diye sormuş.

• canbye C kullanıcısına yanıt
    Umarım olur hocam. Bi türlü emin olamadığımdan indirim olup olmayacağını , araç alımını bekletmeye karar verdim ben de

Yanlış daha doğrusu eksik bilgi verilmiş. Yeniden değerleme oranında otomatik güncelleme olmaz. Bunun için ya meclisin ya da cumhurbaskaninin karar vermesi gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Es-meli

Geçen hafta bir arkadaşımı Bursa Doğuş oto dan aramışlar, 15 adet yeni A4 Dinamic Deri koltuklu araba geldiğini, kampanyalı fiyatının 210K olduğunu söylemişler. 100K sıfır faiz yok demişler. Arkadaş bana sordu ben de Design yada Sport almasını önerdim. Sıfır faiz kullanınca zaten aşağı yukarı aynı fiyata gelecekti.
    210.000 peşin para verip dinamik benzinli ,kalsın ,1 yıllık c kasa dizel 2.el alırım.benzinli aracın da markan ne olursa olsun kanımca ust limiti var.
    Bu soruyu ben sormuştum ve kastettiğim ötv indirimindeki 120 binlik meseleye ilişkindi😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shahcihan S kullanıcısına yanıt
    Doğuş Bursa

• quote:

Orijinalden alıntı: aliaydn

Bu soruyu ben sormuştum ve kastettiğim ötv indirimindeki 120 binlik meseleye ilişkindi😂
    Dünya küçük

• Öncelikle hayırlı satışlar. 16dan 18e geçince araçta nasıl değişiklikler oldu? performans yakıt ve konfor olarak?
  • OzzY® O kullanıcısına yanıt
    Sağolun,kesinlikle konforu etkilemedi yol tutuşunu oldukça arttırdı,yakıttada çok ufak değişkenlik olmuştur illaki ama ben farketmedim.aracın çok fazla görüntüsünü değiştirdiğinden dolayı çokta umursamadım yakıtı açıkçası.konfor ve yakıtın etkilenmesi 19 jant ve sonrası diye düşünüyorum.

• Merhaba, ilandaki arabanın fiyatı sizce nasıl?

www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-orijinal-hatasiz-cok-temiz-kapali-garaj-arasi-603820235/detay

• vaa V kullanıcısına yanıt
    Ben 2016 model 9.500 km olan aracı 186'ya aldım 2 yıl daha garantisi var. Bir de bu araç bayağıdır ilanda 2 ay falan olmuştur. İyi baktın alacaksanız.

• Yorumunuz için teşekkürler. Araştırmaya devam o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: demirresmi

Sağolun,kesinlikle konforu etkilemedi yol tutuşunu oldukça arttırdı,yakıttada çok ufak değişkenlik olmuştur illaki ama ben farketmedim.aracın çok fazla görüntüsünü değiştirdiğinden dolayı çokta umursamadım yakıtı açıkçası.konfor ve yakıtın etkilenmesi 19 jant ve sonrası diye düşünüyorum.
    teşekkürler bilgi için, ben 17ye daha yakındım ama 18e yaklaşayım o zaman :)
  • OzzY® O kullanıcısına yanıt
    18" e yaklaşın, yaklaşık 2 senedir 18" ile kullanıyorum. Hiçbir rahatsızlığım yok çok şükür. Çukurlara yarıklara biraz dikkat ederseniz sorun yaşamazsınız.

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.